تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 100 از 171 اولاول ... 509096979899100101102103104110150 ... آخرآخر
نمايش نتايج 991 به 1,000 از 1701

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون های 2012 LG

اگه نباشه جاش خالی می مونه pori.ya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان

مدل 76100 وایرلس داره یا نه؟ هرکی یه چیز میگه :(
    وایرلس داره

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام دوستان

مدل 76100 وایرلس داره یا نه؟ هرکی یه چیز میگه :(
    بله داره. مدل های پایین تر مثل 66100 و 67100 هم وایرلس داخلی دارند.

3. این کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فقط مشکلی که هست اینه که وقتی درایوی رو به لایبرری اضافه میکنیم تمامی فایلها رو به اشتراک می زاره اگه میشد فقط یک پوشه خاص رو به اشتراک بزاره بهتر بود
    شما میتونید از پوشه مورد نظرتون یه shortcut تو لایبری بسازید تا دیگه نخواید کل درایو رو تو لایبری بیارید

5. 2 کاربر از fb.atheist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Helloween's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام و عرض ادب به همه دوستان

من میخوام 47LM 96000 را بلاخره خریداری کنم ... تلویزیون فعلیم هم از نوع crt هست ! دوستان این مدل تایید شده هست از نظر شما ؟ عیب و نقص بارزی نداره این مدل ؟ قیمتش هم گرونه .. با تشکر

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام و عرض ادب به همه دوستان

من میخوام 47LM 96000 را بلاخره خریداری کنم ... تلویزیون فعلیم هم از نوع crt هست ! دوستان این مدل تایید شده هست از نظر شما ؟ عیب و نقص بارزی نداره این مدل ؟ قیمتش هم گرونه .. با تشکر
    نه دیگه چه مشکلی. بهترین مدل حال حاضر ال جی هست. پیشاپیش مبارک باشه

8. این کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Helloween's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

من به طور اجمالی به نوشته های دوستان محترم و استاد در صفحات قبل در رابطه با مقایسه LG LM9600 و LM7600 و نقد سایت flatpanelshd.com نگاهی کردم

اول اینکه چقدر استادانه و موشکافانه دوستان این نقد را بررسی کردند و به جزییات ریز آن واقف شدند و جای نظر های دوستان در آن سایت خالی هست

دوم اینکه همانطور که عرض کردم بعد از سالیان قصد تعویض تلویزیون معمولی خودم را دارم و تلاش میکنم چون نمیتونم باز هم سالها آنرا عوض کنم میخواهم بهترین انتخاب را داشته باشم .

از سایت lg سوال کردم که آیا این روزها یا بزودی مدلهای 2013 به بازار می آیند که بشود روی آنها بررسی کرد که به جوابی دست پیدا نکردم و اظهار بی اطلاعی کردند

نیاز من برای این خرید کیفیت بالای SD و HD در کنار 3D هست با نگاهی به بازی های کامپیوتری جدید که اگر بتوانم کنسول آنها را هم خریداری کنم

متقاعد به تکنولوژی Passive برای 3D ها شدم و برند LG را انتخاب کردم و طبیعتا بهترین مدل آن که "96000" هست..

اما با نگاه مختصر به نقد سایت flatpanelshd و دانش بسیار کم خودم مقداری جا خوردم که آیا انتخاب درستی برای خرید این تلویزیون داشته ام یا خیر ؟

در ابتدا نمیدونم آیا این نقد متعلق به همین تلویزیون هست که با یک 0 اضافه (96000) و در ایران عرضه میشود یا خیر و اینکه اساسا این نقد و منتقد معتبر هست ؟

و دیگر اینکه از دوستان خوبم خواهش میکنم در رابطه با عبارات و نقاط ضعف این تلویزیون که در متن آن آمده توضیح بفرمایند که در عمل واقعا اشکال اذیت کننده محسوب میشوند ؟

توضیح در باره عباراتی ماننداشکال 1080p24 در فایل های بلو ری که در کدام فایلها یا فیلمها وجود دارد ..... و یا درصد بالای input lag ... ویا طبق اظهارات این منتقد درست عمل نکردن Nano LED technology ... و سایر موارد ..

در کل میخواهم بدونم آیا این اشکالات در حقیقت عینی و واقعی و در دیدن فیلمها و یا بازی های کامپیوتری بسیار واضح و بد هستند و یا قابل چشم پوشی ..

و در کل این تلویزیون را تهیه کنم یا خیر ؟

از همه اساتید نهایت تشکر را دارم
    .

10. این کاربر از Helloween بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

ببین اگر ملاکت رو flatpanelshd قرار بدی باید خریدت هم از آمریکا بکنی که مطمئن باشی دقیقا همون مدل بررسی شده. اینجا ایرانه و ممکنه مدل 9600 دقیقا 96000 ما نباشه. من خیلی وقت پیش نقد 9600 و 7600 رو خوندم و براوردم این بود که در کل اگر بخوای حساب کنی 9600 بهتره ولی اگر پارامتر قیمت هم تو انتخابت دخیل باشه، اونوقت 9600 نسبت به قیمتش نمی ارزه و 7600 مقرون به صرفه ترین مدل ال جی 2012 نسبت به کیفیتش هست. البته کم و بیش مدل های آخر قیمت ویژه دارند. شما اگر مصرف سه بعدیت زیاد نیست توصیه می کنم رو مدل 8880 (8000) سامسونگ هم بررسی کن که جزو Highly Recommended های این سایت هست و هزینش هم یه کم کمتر از 9600 هست.
    اگر هم می خوای منتظر مدل های 2013 بشی باید تا تابستون صبر کنی.

12. 4 کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام
    راه حلی وجود داره که صفحه لپ تاپو با استفاده از برنامه conectivity و بصورت بیسیم روی تلوزیون 7610 انداخت و با km player فیلم دید. مخصوصا برای فیلمهایی که زیر نویس sub/idx دارند و من هر کاری کردم نتونستم این زیر نویسو با پلیر 7610 پخش کنم.
    علت عدم پخش بعضی فیلمای 1080 از رو فلش چیه برای من شوالیه تاریکیو با بیت ریت 10 مگ و حجم 12 گیگ باز می کنه ولی آواتار با حجم 3 گیگ گیر می کنه یا planet earth رو با حجم 5 گیگ پخش نمی کنه؟
    کلا راه حلی برای پخش زیر نویس sub/idx بدون تبدیل و چسباندن زیر نویس هست چون بعضی فیلمها و سریالهای قدیمی زیرنویس srt ندارند.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

دوستان الان اگه من lm62000 رو بخوام بخرم دانگل وایرلس و کنترل جادویی روشه یا نه؟؟؟؟
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام
    راه حلی وجود داره که صفحه لپ تاپو با استفاده از برنامه conectivity و بصورت بیسیم روی تلوزیون 7610 انداخت و با km player فیلم دید. مخصوصا برای فیلمهایی که زیر نویس sub/idx دارند و من هر کاری کردم نتونستم این زیر نویسو با پلیر 7610 پخش کنم.
    علت عدم پخش بعضی فیلمای 1080 از رو فلش چیه برای من شوالیه تاریکیو با بیت ریت 10 مگ و حجم 12 گیگ باز می کنه ولی آواتار با حجم 3 گیگ گیر می کنه یا planet earth رو با حجم 5 گیگ پخش نمی کنه؟
    کلا راه حلی برای پخش زیر نویس sub/idx بدون تبدیل و چسباندن زیر نویس هست چون بعضی فیلمها و سریالهای قدیمی زیرنویس srt ندارند.
    دوستان کسی راه حلی بلد نیست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •