تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 100 از 162 اولاول ... 509096979899100101102103104110150 ... آخرآخر
نمايش نتايج 991 به 1,000 از 1616

نام تاپيک: آموزش: معرفي،شارژ،سرويس و نگهداري پرينترهاي جوهرافشان

پروفشنال m_2t_ab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام
    کدوم لینک کار نمی کنه؟ (عکسهایی که در پرشین گیگ آپلود شدن تقریبا سالمن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

حل شد. عکسهای پست اول باز نمیشد. الان درست شد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام ببخشید.من یک canon mp250دارم روشنش که میکنم پیام میدهE014.باید چیکار کنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

آقای محترم اون E014 نیست E14 !
    آقا کسی نیست جواب بده

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

آقا کسی نیست جواب بده
    سلام دوستان
    بر اساس جستجو، این نتیجه حاصل شد:
    E14 The Ink cartridges whose destination are wrong
    ظاهرا کارتریج رو اشتباه جا زدید و یا بدتر اینکه احتمال سوزش(!) کارتریج شما وجود داره. اگر می تونید یک کارتریح سالم رو دستگاهبذارید و امتحانش کنید و یا کارتریج خودتون رو روی دستگاه دیگه ای بذارید و امتحانش کند.
    اگر در مورد اول ارور پابرجا بود اشکال از کارتریج نیست و اگر در مورد دوم مشکل پابرجا بود مشکل از کارتریجه و باید یکی دیگه بخرید.
    موفق باشید

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

آقا کسی نیست جواب بده
    سلام دوستان
    بر اساس جستجو، این نتیجه حاصل شد:
    E14 The Ink cartridges whose destination are wrong
    ظاهرا کارتریج رو اشتباه جا زدید و یا بدتر اینکه احتمال سوزش(!) کارتریج شما وجود داره. اگر می تونید یک کارتریح سالم رو دستگاهبذارید و امتحانش کنید و یا کارتریج خودتون رو روی دستگاه دیگه ای بذارید و امتحانش کند.
    اگر در مورد اول ارور پابرجا بود اشکال از کارتریج نیست و اگر در مورد دوم مشکل پابرجا بود مشکل از کارتریجه و باید یکی دیگه بخرید.
    موفق باشید

اگه نباشه جاش خالی می مونه aaeiria's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض intended for single use only

سلام
    من یه پرینتر hp f2280 دارم
    روی کاتریج هاش نوشته شده: intended for single use only
    آیا قابل شارژ هست؟ چند بار می تونم شارژ کنم؟
    توی بعضی فروم های انگلیسی خوندم که میشه اما چند بارش رو پیدا نکردم. دوستان اگه تجربه ای دارن در اختیار بنده هم بذارن.
    ویه سوال دیگه اینکه روی کارتریج سیاه نوشته شده 21 و روی رنگی 22
    چه مدلی رنگی باید بخرم؟ چه مقدار؟

و یه سوال مهمتر اینکه: حدود یکسالی میشه رنگ کارتریج ها تموم شده . آیا الان کاتریج ها خشک شدن؟ و قابلیت شارژ شدن ندارن؟
    Last edited by aaeiria; 30-06-2012 at 14:41.

داره خودمونی میشه wirahbar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید
    من با پرینتر جوهر افشان کنن ip1200 عکس پرسنلی چاپ کردم ولی ضد آب نیست لطفا راهنمایی فرمایید چه طور عکس ها رو ضد آب کنم؟

داره خودمونی میشه wirahbar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام
    توی بعضی فروم های انگلیسی خوندم که میشه اما چند بارش رو پیدا نکردم. دوستان اگه تجربه ای دارن در اختیار بنده هم بذارن.

و یه سوال مهمتر اینکه: حدود یکسالی میشه رنگ کارتریج ها تموم شده . آیا الان کاتریج ها خشک شدن؟ و قابلیت شارژ شدن ندارن؟
    قابل شاژ که هست
    دفعات هم مربوط به صفر کردن کانتر میشه
    اون اعداد هم نشان دهنده اندازه کاتریج می باشد
    اگه شانس بیاری با یک محلول هد کلین قوی حل میشه.

10. 2 کاربر از wirahbar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام

سلام دوست من
    از دیدگاه کارخونه کارتریج رو باید بعد از تموم شدن رنگش بندازید دور و یکی نو بخرید اما اگر شارژش کنید می تونید بازهم استفاده کنید.
    اینکه چند بار شارژ بشه بستگی داره به عوامل مختلفی، مثل نوع جوهر، مقدار و نحوه استفاده، فشار کاری، نحوه شارژ و ... البته معمولا این نوع پرینترها کانتر خاصی ندارن چون اولا هد و کارتریج سر هم هست و هم اینکه بر خلاف اپسون جوهر پسماند زیادی تولید نمی کنن.
    من یک مدل کانن دارم که هد و کارتریج باهم هست و کارتریج قبلی رو حدود 30 بار شارژ کردم که اگر از جوهر مزخرف گاما استفاده نمی کردم شاید بیشتر هم شارژ می شد.
    در مورد مقدار جوهر هم بستگی به استفاده تون داره. طبیعتا هرچی بیشتر بگیرید ارزون تر می افته براتون اما فکر نمی کنم بیشتر از 100 سی سی برای هر رنگ لازم تون بشه.
    معمولا برای این پرینتر ها کیت شارژ هست که مقدار کمی رنگ (درحد 20 سی سی برای هر رنگ) همراهش هست و خوبیش اینه که راهنمای شارژ و پایه مخصوص داره. اما اگر بخواید بصرفه تر بشه می تونید 4 تا جوهر 100 سی سی بخرید و چهارتا سرنگ و خودتون دست بکار بشید.
    اگر کیت شارژ بخواید بخرید خیلی تنوع زیادی نداره اما جوهر تنوع زیاد تری داره و من جوهر پارت تکنیک یا وکس یا WWM رو پیشنهاد می کنم. (اگر از جون کارتریج و پرینترتون سیر شدید، جوهر ایرانی گاما بخرید!)
    درمورد خشک شدن:
    خوب اول کارتریج ها رو بذارید روی دستگاه و نازل چک بگیرید. البته بعیده اما شاید خیلی خشک نشده باشن و با چند بار هد کلین باز بشن نازل ها.
    معمولا برای این نوع کارتریج ها از محلول استفاده نمیشه چون اولا هد بصورت جدا در دسترس نیست و ثانیا ارزش این کار رو نداره.
    به جاش اگر خشک شده باشه یک نعلبکی آب جوش آماده کنید و قسمت هد کارتریج رو به مدت نیم تا یک ساعت بذارید اون تو. البته دقت کنید که آب بیشتر از نیم تا یک سانت بالاتر از هد نیاد. اگر اینطوری باز نشد من توصیه می کنم کارتیج نو بخرید (البته گاهی اوقات قیمت کارتریج ها از قیمت خود پرینتر بیشتر میشه و می صرفه که آدم یه دستگاه جدید بخره!
    البته قبل از این اعمال مطمئن بشید که تو کارتریج ها جوهر هست!
    موفق باشید
    با سلام خدمت اساتید
    من با پرینتر جوهر افشان کنن ip1200 عکس پرسنلی چاپ کردم ولی ضد آب نیست لطفا راهنمایی فرمایید چه طور عکس ها رو ضد آب کنم؟
    سلام دوست من
    به خاطر ساختار پرینتر تون، عکس های چاپ شده ضد آب نیستن، گرچه نوع جوهر و نوع کاغذ می تونه از حساسیت نسبت به آب کم کنه اما بازم صد درصد نمیشه.
    براری اینکه تا حدی ضد آب بشه عکس ها،م از اسپری «فیکساتیو» (Fixative) استفاده کنید که می تونید از فروشگاه های لوازم نقاشی و یا لوازم معماری تهیه کنید.
    موفق باشید.
    قابل شاژ که هست
    دفعات هم مربوط به صفر کردن کانتر میشه
    اون اعداد هم نشان دهنده اندازه کاتریج می باشد
    اگه شانس بیاری با یک محلول هد کلین قوی حل میشه.
    سلام دوست من
    فرمایش شما متین، اما گمان نمی کنم این پرینتر کانتر خاصی داشته باشه! (البته دقیق نمی دونم!)
    ثانیا معمولا برای این نوع کارتریج ها از محلول استفاده نمیشه چون اولا هد بصورت جدا در دسترس نیست و ثانیا ارزش این کار رو نداره.
    موفق باشید

12. 2 کاربر از m_2t_ab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •