تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 100 از 125 اولاول ... 509096979899100101102103104110 ... آخرآخر
نمايش نتايج 991 به 1,000 از 1249

نام تاپيک: طرفداران Dell XPS L501

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    من مجبور شدم به دلیلی سیستم رو از دکمه پاورش خاموش کنم بعد که روشن کردم شروع کرد به اسکن کردن یه سری چیز میز که یکم طول کشید توی صفحه سیاه ایا این مشکل ایجاد نمیکنه واسه سیستم؟
    منم یه بار مجبور شدم تا لپ تاپم رو از پاور خاموش کنم ولی کارت گرافیک لپ تاپم سوخت و صفحه نمایش به شش قسمت با کیفیت درهم و برهم دراومد.خوشبختانه گارانتی داشت و رفت واسه تعمیر.الان هم ازش استفاده میکنم و راضی هستم.

پروفشنال tranceyou's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

منم یه بار مجبور شدم تا لپ تاپم رو از پاور خاموش کنم ولی کارت گرافیک لپ تاپم سوخت و صفحه نمایش به شش قسمت با کیفیت درهم و برهم دراومد.خوشبختانه گارانتی داشت و رفت واسه تعمیر.الان هم ازش استفاده میکنم و راضی هستم.
    همچین چیزی امکان داره مگه دوستانی که تخصص دارن بگن واقعیت داره یعنی ممکنه اینجوری بشه؟

داره خودمونی میشه nastybros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

می شه جواب منو بدین؟
    نه درست عمل میکنه . اخیرا درایور جدید نصب نکردی مخصوصا مربوط به کارت گرافیکی، چون به نظر میاد دلیلش اونه. وقتی هایبر میکنی چک کن پورتای یو اس بیت خالی باشن حتی موس و کیبورد اکسترنالتم اگه داری در آر، تست کن ببین جواب میده یا نه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    من در این مورد خیلی جستجو کردم
    فقط یک مورد پیدا کردم که ادعا میکنند کابلشون برای l501 هم قابل استفاده هست. ولی چون من قم هستم هنوز وقت نکردم بیام تهران و کابل رو همونجا تست کنم.
    آدرس و شماره تلفنشو می گذارم اگه زحمتی نیست شما تهیه و تست کن و اگه جواب داد خبرم کن.
    کابل mini display to vga
    قیمت: 17000 تومان البته با تخفیفش!
    لینک توضیحات محصول در سایت شرکت:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اینم تلفن:88511732 (فرانت)
    اگه با همین شماره تماس بگیری ادرس رو هم بهت میدن و میتونی دستگاه رو ببری و بعد از تست کابل رو بخری.
    منتظرت می مونم
    آقا تو رو خدا یکی از بچه های تهران بره امتحان کنه اگه جواب داد به ما هم بگه
    کارم خیلی گیره

حتی اگه نمیخاد بخره زحمت بکشه لپ تاپ رو ببره در محلی که بالا ذکر شد و تست کنه و خبرش رو به ما هم بده.
    منتظر میمونم...

داره خودمونی میشه amirmw's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

نه درست عمل میکنه . اخیرا درایور جدید نصب نکردی مخصوصا مربوط به کارت گرافیکی، چون به نظر میاد دلیلش اونه. وقتی هایبر میکنی چک کن پورتای یو اس بیت خالی باشن حتی موس و کیبورد اکسترنالتم اگه داری در آر، تست کن ببین جواب میده یا نه.
    ببخشید منظورتون چیه که درست عمل میکنه؟
    من هم اخیرا درایور کارت گرافیک رو از سایت خود Nvidia دانلود کردم و نصبش کردم که چند تا از ایتم هاش از ورژن قبلی بالاتر بودن
    یه بار تا حالا این مشکل هایبرنیت برام پیش اومد که بعد هایبر سیستم دوباره روشن میشه ... ولی یه بار ری استارت کردم ظاهرا که حل شده ... یعنی این مشکل طبیعیه؟

داره خودمونی میشه amirmw's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

13 حل مشکل Hibernate در مدل (XPS 15 (l502

این مشکل هایبرنیت رو من هم داشتم ... هر بار که هایبر می کردم سیستم همون لحظه ری استارت میشد ...
    این یه تنظیم کوچیک تو قسمت Advanced Power Option داره که این مشکل رو حل می کنه ... حداقل برای من حل شده ... دوستانی هم که این مشکل رو داشتند تست کنن نتیجه رو اعلام کنند ... ممنون
    این مسیر رو دنبال کنید :
    Power Options ---> Change Advanced Power Settings ---> Sleep ---> Allow wake timers
    کافیه رو هر مدی که می خواین از حالت Enable به حالت Disable تبدیل کنین ...
    بعد از Disable شدن امتحان کنین ... مشکلتون باید رفع شده باشه.

7. 2 کاربر از amirmw بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه behzadhdr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

آقا تو رو خدا یکی از بچه های تهران بره امتحان کنه اگه جواب داد به ما هم بگه
    کارم خیلی گیره

حتی اگه نمیخاد بخره زحمت بکشه لپ تاپ رو ببره در محلی که بالا ذکر شد و تست کنه و خبرش رو به ما هم بده.
    منتظر میمونم...
    سلام من تهران نیستم برم امتحان کنم اما بیخیال ضرر زیانش میخواستم یکی سفارش بدم بفرستن برام، سایتش خرابه لاگین نمیشه، زنگ زدم گفتن عمده میفروشیم و از طریق سایت نمیفروشیم، الان چون زیاد برام ضروری نیست صبر کردم هر وقت خودم رفتم تهران بخرم

پروفشنال tranceyou's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

یه سوال دیگه م موفق شدم و یک پارتیشن دیگه هم درست کردم فقط سوالی که برام مهمه و خیلی نگرانم کرده اینه
    که اگه من ایمیج کارخونه رو ریستور کنم یعنی همون برنامه dell datasafe رو ایا این پارتیشن پاک میشه و کلا برای سیستم
    چه مشکلاتی ایجاد میشه؟؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز منتظر جوابتون هستم ممنون

داره خودمونی میشه nastybros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

ببخشید منظورتون چیه که درست عمل میکنه؟
    من هم اخیرا درایور کارت گرافیک رو از سایت خود Nvidia دانلود کردم و نصبش کردم که چند تا از ایتم هاش از ورژن قبلی بالاتر بودن
    یه بار تا حالا این مشکل هایبرنیت برام پیش اومد که بعد هایبر سیستم دوباره روشن میشه ... ولی یه بار ری استارت کردم ظاهرا که حل شده ... یعنی این مشکل طبیعیه؟
    پرسیده بودن که شما هم چنین مشکلی دارین گفتم نه درست عمل میکنه یعنی بعد هایبر ری استارت نمیشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سعی کن سفارش کانادا نباشه چون اکثرا" ریفورب هستن
    گارانتی هم تو ایران کشکه (از نظر من البته)
    سرویس تگ یه کد هست که روی یه برچسب زیر لپ تاپتون چسبیده و باید توی سایت دل وارد کنین..توی قسمت all support option
    سلام
    من امروز یک xps L502x گرفتم از پاساژ پارسیان به قیمت 1.525 ( دارای بلوری، tv tuner، باطری 9 سلولی )
    با گارانتی IRG
    بعد از یکی دو ساعت کار کردن بدون اینکه هیچ برنامه ای نصب کرده باشم یا کار خاصی کرده باشم فقط در حال پخش موسیقی سیستم کرش کرد و یک صفحه آبی اومد که گفته بود ریست کنید. بعد از بالا اومدن هم چند دقیقه بعد خودبخود ریست شد. بعد از اون چند ساعت روشن و در حال کارهای سبک نگهش داشتم که اتفاق دیگه ای نیفتاده فعلاً.

متأسفانه موقع خرید دقت کافی نکردم و حالا که سرویس تگ رو زدم دیدم مربوط به کانادا هست با شیب دیت حدود 5 هفته پیش. کنار جعبه که یک برچسب بزرگ خورده قسمتی از وسط برچسب با کاتر بریده شده. ( لابد توش نوشته شده بوده ریفوربیشد! )

با این تفاسیر آیا این دستگاه ریفوربیشد هست؟
    از طریق همین ساپورت دل نمیشه دقیق فهمید داستانش چیه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •