تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 100 از 231 اولاول ... 509096979899100101102103104110150200 ... آخرآخر
نمايش نتايج 991 به 1,000 از 2306

نام تاپيک: کلوپ نوکیا N8 - با سیستم عامل Symbian^3 و دوربین 12 مگاپیکسل

کـاربـر بـاسـابـقـه M@hdi-B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دوستان چینی ان8 با فنلاندش فرق داره(کلا از همه نظر)؟
    اگه آره چه چیزاییش؟
    مموری 16 و 32 گیگ ان8(اس دی) چنده؟
    سلام

نه هیچ فرقی نداره از همه لحاظ

16 رو که من 30 قیمت دارم .. توشیبا کلاس 4 .. 32 رو هنوز به عینه ندیدم

2. 3 کاربر از M@hdi-B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

این متن جواب من به سوال یکی از دوستان در یکی از سایتهای موبایل فارسی هست که گفتم اینجا هم بذارم:
    ایشون یک محافظ صفحه جدید برای گوشی خریدن و ...
    راستي وقتي گوشي رو به سمت گوش ميبريم چرا قفل نميكنه؟؟؟/ گوشي من ميخوره گوشي hold ميشه يا قطع ميشه
    اگه قبل از زدن محافظ صفحه این مشکلو نداشتی مطمئن باش مشکل از همونه.
    n8 اولی که خریده بودم مشکل خاموشی صفحه در حین مکالمه داشت (حتی اگه از صورتت دور میکردی) که این مشکل با کندن محافظ تا حدود زیادی حل میشد ولی من قبول نکردم و پس دادم چون اگه افتاب خیلی شدید بود باز هم صفحه خاموش میشد.
    اما یه مشکل جالب تر:
    حدود 15 روز پیش رفتیم و برای 2 تا از بستگان 2 تا n8 از یک مغازه خریدیم موقع تست متوجه هیچ مشکلی نشدم ولی وقتی امدیم خونه و داشتم با گوشیهاشون عکس میگرفتم بطور کاملا اتفاقی یک عکس هم با گوشی خودم گرفتم و متوجه شدم که گوشی من پر نورتر عکس میگیره.اول فکر کردم دوربینش مشکل داره ولی با بلوتوث کردن چندتا عکس و کنار هم گذاشتن گوشی خودم و اون متوجه شدم که صفحه نمایش گوشی من نورش بیشتره.سنسور نور تا اخر بردم بالا و با هم مقایسه کردم و باز هم گوشی من پرنور تر بود.سنسور رو تا اخر اوردم پایین باز هم مال من پر نور تر بود.قسمت جالب مشکل اینجاست که وقتی سنسور نور رو تا اخر میبری بالا کیفیت رنگهای دو گوشی با هم خیلی فرق داره انگار یکی tft هست و اون یکی amoled.
    برای اون یکی فامیلمون رو هم چند روز پیش تست کردم و اون هم همین مشکل رو داشت.
    هر دو رو هم همزمان از یک مغازه خریریم.البته کیفیتشون بالاست و فقط زمانیکه کنار گوشی من بذاری متوجه میشی.
    هر 3 گوشی هم made by nokia manufactured in china هستن با گارانتی اصلی.

در ضمن اگه موقع مکالمه یک چراغ مطالعه به صفحه گوشی نزدیک کنی صفحه گوشی من وقتی خاموش میشه که چراغ مطالع به 1 سانتی صفحه گوشی رسیده باشه ولی برای اونا از فاصله 10 سانتی خاموش میشه.(البته زیر نور شدید افتاب تست کردم و مشکلی نداشتن و فقط با چراغ مطالع اینطور میشد یعنی عملا مشکلی ندارن ولی در سطح ازمایشگاهی مشکل دارن)این یعنی تفاوت در نوع و یا تنطیم سنسور proximity یا شاید هم جنس متفاوت محافظ صفحه نمایش(به ظاهر هر 3 گوشی دارای محافظ صفحه فابریک هستن ولی در واقعیت نمیدونم)که همه اینها حاکی از عدم کنترل کیفیت در محصولات تولیدی یک کارخونه هست حالا هر کی میخواد باشه

4. 4 کاربر از ali_power42 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amin2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

شما معلومه که از گوشی خیلی اطلاعات داری!دوربین عکس بازی زیبایی اس ام اس زدن!خیلی عالیه اخه من که دهاتیم اناره نمیدونم چون فقط مهندسا بلدن دیگه!من فقط از چیزای خز و مسخره ای مثل سیستم عامل رابط کاربری سیپیو رام میدونم!اینارو که دیگه همه بلدن!همه گوشیام دارن!تازه اینم بلدم سیستم عاملو میشه ارتقاع داد اما سی پی یو رو نمیشه!شاید من که مهندسم بیسوادم نمیدونم!شما اینچیزارو بدونی!تازه شایدم میخوای اختراع کنی!بیباک جان سیستم عامل این گوشی سیمبین ۳ هستش با قابلیت اوپن سورس که بشه ارتقاع سیستم عامل داد اما کلا سیمبین عین میکرو میمونه اندروید مثل پلی استیشن ۳
    ببین عزیز دلم من که با تو سر دشمنی ندارم.بابام هم صاحب نوکیا نیست.ولی وقتی این گوشی تمام نرم افزارایی رو که برای سیمبین اومده به خوبی ساپورت میکنه ، حالا این چه معنی میده که من بگم ششصده یا هزاره؟!اصل اینه که در اصرع وقت برنامه رو باز کنه که میکنه!من تو سیستم خونگیم تا حالا نتونستم از صد درصد سیپیواستفاده کنم حالا بیام هی بگم سیپیوم پایینه؟!وقتی شرکتی که نرم افزار رو طراحی میکنه جوری مینویسه که با حداقل سخت افزار کار کنه من برم سیپیو چها هسته ای بگیرم ،چه فاییده ای داره؟!سامسونگ گوشی زده با سیپیو هزار،وقتی کاربردی نداره،ده هزار باشه،چه فرقی میکنه!بعدشم تو سرعت یه سیستم مثل موبایل غیر از سرعت پردازش عوامل دیگه ای هم دخیلن،مثل حجم پردازش و سرعت رم و حجم و سرعت تبادل اطلاعات رم و سیپیو و... نوکیا هم با افزایش ولتاژ سرعت پردازش سیپیو رو میخواد بالا ببره.فکر کنم بهش کلاک کردن میگن.

6. 3 کاربر از amin2005 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohandes e ekhraji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    تو تهرانی که شده پایتخت بی معرفتی دنیای امروز

5

ببین عزیز دلم من که با تو سر دشمنی ندارم.بابام هم صاحب نوکیا نیست.ولی وقتی این گوشی تمام نرم افزارایی رو که برای سیمبین اومده به خوبی ساپورت میکنه ، حالا این چه معنی میده که من بگم ششصده یا هزاره؟!اصل اینه که در اصرع وقت برنامه رو باز کنه که میکنه!من تو سیستم خونگیم تا حالا نتونستم از صد درصد سیپیواستفاده کنم حالا بیام هی بگم سیپیوم پایینه؟!وقتی شرکتی که نرم افزار رو طراحی میکنه جوری مینویسه که با حداقل سخت افزار کار کنه من برم سیپیو چها هسته ای بگیرم ،چه فاییده ای داره؟!سامسونگ گوشی زده با سیپیو هزار،وقتی کاربردی نداره،ده هزار باشه،چه فرقی میکنه!بعدشم تو سرعت یه سیستم مثل موبایل غیر از سرعت پردازش عوامل دیگه ای هم دخیلن،مثل حجم پردازش و سرعت رم و حجم و سرعت تبادل اطلاعات رم و سیپیو و... نوکیا هم با افزایش ولتاژ سرعت پردازش سیپیو رو میخواد بالا ببره.فکر کنم بهش کلاک کردن میگن.
    این چه حرفایه شما میزنی دوست عزیز!؟اولا حرفات همه غلطه دوما چند ماه دیگه هم میبینی گشیت به چه اوضاعی می افته!من دیگه جواب شمارو نمیدم!بای

8. این کاربر از mohandes e ekhraji بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

امروز از چند جا قیمت گرفتم فقط نقره ای بود 610 گارانتی اصلی
    دوستان کی قیمت این گوشی میاد پایین؟

10. این کاربر از syeedalireza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mahdi_ctr's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    MyFC

پيش فرض

اون که مشکل از باتریه که فاسد شده
    ربطی به گوشی نداره
    حالا گوشی از هر برندی باشه

نخیر دوست عزیز
    ربطی به فساد و ... نداره
    من یادمه که تا وقتی که من N95 گرفتم این مشکل بود
    حتی روی N95 هم بود
    گوشی میزان دقیق باطری رو نشون نمیداد
    همه هم میگفتن که این مشکل نوکیا هست
    من باطری فابریک رو عوض کردم و باطری جدید هم گرفتیم همینجوری بود

12. این کاربر از mahdi_ctr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    بی خانمان

پيش فرض

عجب!!
    چه شباهتی !!!!

یه سوال از اونایی که این گوشی رو دارن
    من از قدیم یادمه که نوکیا مشکل نشون دادن شارژ باطری داشت
    یعنی تا میزان 1/3 شارژ باطری رو پر نشون میداد و بعد یک باره باطری رو خالی نشون میداد
    این مشکل برطرف شده یا هنوز هست؟
    تا جایی که یاد دارم نوکیا یه همچی مشکلی تو UI یا همون یوزر اینترفیس باتری داشت! سونی اریکسون بهتر عمل می کرد و درصدی نشون می داد. این مشکل همواره با نوکیا بوده یعنی اینکه میبینی گوشی سه روزه داری استفاده می کنی یه خط ازش کم نشده یو هو می بینی یه خط کم شد ازش. یه سری به دستشویی زدی اومدی دیدی دو خط دیگه کم شده بعد یه مکالمه می کنی میبنی LoW battery داد و معلوم نیست این لاو باتری دو دقیقه طول ب کشه یا نیم ساعت! شده بود منبا این لاو باتری یبار یه نصف روز یا بیشتر دووم آوردم یبار شده دو دقیقه هم طول نکشیده!

14. 2 کاربر از Help118 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amirpers's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

دوستان مگه رنگ نقره ای با گارانتی اصلی هم اومده ؟

16. این کاربر از amirpers بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان مگه رنگ نقره ای با گارانتی اصلی هم اومده ؟
    منیع موبایل درختی واقع در خیابان درختی کرج

18. این کاربر از syeedalireza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mahdi_ctr's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    MyFC

پيش فرض

من یه چیزی رو به صحبت این دوستمون اضافه کنم که هیچ گوشی ای کامل نیست
    دلیلش هم فروش محصولات شرکتهاست
    حالا مثلا گوشی های دیگه اندروید دارن بنا نمیشه که کامل هستن
    خوب اونا 100% یه مشکل دیگه دارن
    یا یه امکاناتی که این گوشی سیمبین دار داره اونا ندارن
    باز هم یاد اون N95 میوفتم که با اون همه عظمت مشکل باطری داشت
    بعد مشکل باطری رو در مدل 8GIg برطرف کردن از اونطرف درپوش دوربین رو برداشتن
    صفحه گوشی بزرگتر شد ولی دکمه هاش کوچیکتر شد و کار باهاش مشکل تر!
    توی یوتوب هم یه فیلم دیدم که سرعت بالا اومدن 8gig از مدل معموی پایین تر بود
    حالا بحث چیز دیگه هست به هر حال باید یه ایرادی بندازن توی گوشی ها که سری های بعدی فروش بره
    این سیاست شرکتهاست
    Last edited by mahdi_ctr; 17-01-2011 at 00:18.

20. این کاربر از mahdi_ctr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •