تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 100 از 120 اولاول ... 509096979899100101102103104110 ... آخرآخر
نمايش نتايج 991 به 1,000 از 1198

نام تاپيک: کلوپ HTC Touch ViVA

آخر فروم باز Amin.M.1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

اگر 330 دارین اصلا ویندوز موبایل نخرین برین اچ تی سی تاتو بگیرین ه آندروید داره چون همه سازندگان دارن گوشیهاشون رو با سیستم عامل اندروید بیرون می دن
    یکم زیادی اغراق کردید دیگه اینجوریا هم نیست... من که هنوز هم میگم که آندرونید رو بیخیال بشید موضوع آندرونید و ویندوز موبایل مثل موضوع پروژه موزیلا(فایرفاکس) و اینترنت اکسپلورر هست .. آندرونید هم یه روزی از وین مو جلو میزنه ولی نه تو مدت چند ماه.. فعلا وین مو کاملا معقول تره خریدنش

پروفشنال S!LENCE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    میدونم هر جا که باشم، آسمون همین یه رنگه...!

پيش فرض

سلام دوستان خسته نباشید. یه سوال کاملا آماتوری دارم از دوستانی که خودشون این گوشی رو دارن یا داشتن.
    من الآن یه 5320 نوکیا دارم که ازشم راضی هستم و تقریبا همه کار باش کردم و بسیار دارم از سیمبین لذت میبرم. کار من با گوشی بیشتر اینه که با برنامه ها کار کنم و بازی کنم و اینا. تم هم کلا خیلی تغییر میدم ولی خی اگه نشه به همون بک گراند راضیم و موسیقی هم اگه باشه بیشتر با هندز فری. حالا به نظر شما این گوشی VIVA میتونه نیاز های منو برطرف کنه که بیام گوشی فعلی رو بفروشم و اینو بخرم؟ مشکل برنامه و بازی نداره؟ اصلا بازی میشه نصب کرد؟ در مقایسه با 5320 که ان گیج داره؟ راستی مولتی تاچ که نیست این گوشی هست؟ وایرلسش چجوریه یعنی میشه با یه مودم ADSL وایرلس دار ازش استفاده کرد؟
    سوال آخرم این که با گارانتی بهتره یا بی گارانتی؟
    حواسم نبود اینا خیلی بیشتر از یه سوال شد
    ممنون

آخر فروم باز smallfrank's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

راستی یه سوال دیگه
    نمیشه SMSهای یک گوشی دیگه مثل نوکیا رو به این گوشی منتقل کنیم؟
    ممنون

داره خودمونی میشه amins2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    گیلان - لاهیجان

پيش فرض

سلام دوستان خسته نباشید. یه سوال کاملا آماتوری دارم از دوستانی که خودشون این گوشی رو دارن یا داشتن.
    من الآن یه 5320 نوکیا دارم که ازشم راضی هستم و تقریبا همه کار باش کردم و بسیار دارم از سیمبین لذت میبرم. کار من با گوشی بیشتر اینه که با برنامه ها کار کنم و بازی کنم و اینا. تم هم کلا خیلی تغییر میدم ولی خی اگه نشه به همون بک گراند راضیم و موسیقی هم اگه باشه بیشتر با هندز فری. حالا به نظر شما این گوشی VIVA میتونه نیاز های منو برطرف کنه که بیام گوشی فعلی رو بفروشم و اینو بخرم؟ مشکل برنامه و بازی نداره؟ اصلا بازی میشه نصب کرد؟ در مقایسه با 5320 که ان گیج داره؟ راستی مولتی تاچ که نیست این گوشی هست؟ وایرلسش چجوریه یعنی میشه با یه مودم ADSL وایرلس دار ازش استفاده کرد؟
    سوال آخرم این که با گارانتی بهتره یا بی گارانتی؟
    حواسم نبود اینا خیلی بیشتر از یه سوال شد
    ممنون
    من با هر یه مدت کار کردم. 5320 که 2 تا از دوستام دارن ویوا هم تازه خریدم. به نظر من کلاس کاریشون کاملا فرق میکنه. برنامه و بازی که زیاد هست ولی به دلیل تاچ بودن یکم سخت تره. برای بازی به نظر من نوکیا بهتره.
    در مورد برنامه که بستکی به برنامه هایی که استفاده میکنی داره. معمولا مشکلی نیست.
    در مورد تم برای ویوا زیاد نمیدونم.
    صداش برای آهنگ خوبه ولی هندزفری باید حدود 20 تومن جدا بخری.
    وایرلسش هم توپه. من خودم داره از اینترنت لپ تاپم با گوشی استفاده میکنم.
    گارانتی هم بستگی به خودت داره.
    من 2-3 روز پیش با گارانتی کامتل خریدم 233. البته توی شهر خودمون لاهیجان

5. این کاربر از amins2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت

پيش فرض

ممنون امین جان از دوستان دیگه هم که بیشتر با گوشی کار کردن اگه کمک کنید ممنون میشم. می خوام بدونم بازی هایی که داخل انجمن معرفی میشه کار میده روش؟ بعد این که ورژن ویندوز موبایلش چجوریه چون من سرم نمیشه می خوام بدونم در حد خوب هست که مثلا برنامه و بازی کم نیاره یعنی هر برنامه و بازی برای ویندوز مو باشه کار می کنه روش؟ صدای آهنگ که میگید خوبه منظورتون اسپیکراشه؟ راستی وین مو از این ارزون تر که نیست هست؟ چرا اصلا ارزونه؟
    ممنون

---------- Post added at 08:43 PM ---------- Previous post was at 08:41 PM ----------

ممنون امین جان از دوستان دیگه هم که بیشتر با گوشی کار کردن اگه کمک کنید ممنون میشم. می خوام بدونم بازی هایی که داخل انجمن معرفی میشه کار میده روش؟ بعد این که ورژن ویندوز موبایلش چجوریه چون من سرم نمیشه می خوام بدونم در حد خوب هست که مثلا برنامه و بازی کم نیاره یعنی هر برنامه و بازی برای ویندوز مو باشه کار می کنه روش؟ صدای آهنگ که میگید خوبه منظورتون اسپیکراشه؟ راستی وین مو از این ارزون تر که نیست هست؟ چرا اصلا ارزونه؟
    ممنون

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    گیلان - لاهیجان

پيش فرض

ورژن ویندوزش که میدونم 6.1 هستش.
    در مورد بازی من امتحان نکردم، دوستان دیگه بگن خوشحال میشم. من فقط بازی monopoly رو نصب کردم که خوبه.
    از این ارزونتر هم من که ندیدیم. ارزونی هم فکر کنم بخطر سی پی یوش باشه که ماله ویوا 201 هستش.
    در کل برای من که واسه شروع خوب بود.
    صداش هم آره، اسپیکر رو گفتم. من که راضی بودم.

8. این کاربر از amins2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    گیلان - لاهیجان

پيش فرض

راستی دوستایی که این گوشی رو دارن بگن شارژ کردن با کامپیوتر مشکلی به وجود نمیاره؟
    یکی از دوستان از این گوشی چینی ها داشت زد به کامپیوتر که شارژ کنه، واسه گوشیش مشکل پیش اومد. البته میدونم این گوشی با اونا خیلی فرق میکنه ولی خب هنوز میترسم

10. این کاربر از amins2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت

پيش فرض

سلام به همه
    اگه خدا بخواد تو همین چند روز 5320 رو میفروشم و میام قاطی بچه های ویوا. رفتم گوشی رو از نزدیکم دیدم خیلی خوش دست بود. تاپیک رو هم فعلا چندین صفحه ایش رو خوندم خدا رو شکر هیچ کس مشکلی باش نداره. یه سوال این که کارت حافظه چند گیگ براش بگیرم؟ چون برنامه و اینا قراره زیاد نصب کنم می خوام بدونم چقدر کافیشه؟ 2 خوبه یا 4؟ راستی دوستان اگه قیمت میخوان امروز اصفهان 205 بدون گارانتی و 260-270 با گارانتی یاس داشتن. راستی دوستان کسی اون تبدیل هدفون رو خریده؟ خوبه؟ یه چیز دیگه به خدا آخریشه: گوشی توانایی چرخش خودکار صفحه نمایش داره یا نه؟
    ممنون بازم سوالا زیاد شد

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    گیلان - لاهیجان

پيش فرض

چرخش خودکار نداره.
    اگه گارانتی میخوای مثل من کامتل بگیر از بقیه ارزونتره. گفتم که 233 خریدم.
    من رم 2 زدم ولی بچه ها با 4 راحت کار میکنم. بیشترشو نمیدونم.
    هدفونم شرمنده

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت

پيش فرض

چرخش خودکار نداره.
    اگه گارانتی میخوای مثل من کامتل بگیر از بقیه ارزونتره. گفتم که 233 خریدم.
    من رم 2 زدم ولی بچه ها با 4 راحت کار میکنم. بیشترشو نمیدونم.
    هدفونم شرمنده
    سلام
    ممنون دوست عزیز. چاره چیه حالا بدون چرخش یه کاریش می کنیم. منظورم از رم این بود که فضا کم نیارم برای برنامه ها وگرنه گوشی که تا 16 ساپورت میکنه همین 5320 هم بچه ها 16 انداختن راحت کار کردن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •