تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 100 از 112 اولاول ... 509096979899100101102103104110 ... آخرآخر
نمايش نتايج 991 به 1,000 از 1113

نام تاپيک: ✎ کـانـون فـرهـنـگـی آمـوزش (قـلـم‌چـی) || سؤالات متداول در پست اول

داره خودمونی میشه Muhammad110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

اون شهری که من میرفتم نه مشاور و پشتیبان خوبی داشت نه مدرسه خوبی توی مقطع پیش داشت و نه...

کلا من ازش خیری ندیدم

در ضمن من یادم نمیاد ازمونی از فیزیک های قلم چی رو زیر 100 زده باشم ولی توی کنکور 60 تا زدم (البته سال 86ر فیزیکش تقریبا سخت بود)
    نمیشه به سوالات اکتفا کرد باید فقط بتونی برنامه ش رو اجرا کنی که خیلی سخته خیلی !

اگه نرسی که نمیرسی بدتر هم میشه!
    Last edited by Muhammad110; 22-08-2012 at 13:00.

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

سلام

هر روز که واسه ارشد درس میخونم به خودم میگم:

کاش قلم پام میشکست و قلم چی نمیرفتم!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام ، من داوطلب کنکور 92 هستم ، وافعا موندم که توی کدوم آزمون آزمایشی شرکت کنم تا حالا گزینه2 را انتخاب کردم به دلایل زیر :
    - آزمون های 3 هفته یه بار که باعث میشه برنامه بازتر باشه و نه تنها داوطلب که معلم هم میرسه با برنامه درس بده و همچنین باعث میشه که آدم هر2 هفته هی جمعه هاش را از دست نده !!!
    - سوال های استاندارد (واقعا حرفی توش نیست دیگه ! اینا خود کاظم قلمچی هم می دونه که سوالا کانون خیلی افتضاح هستن)

مزایای کانون :
    - جامعه آماری بالاتر !

خوشحال میشم کمکم کنید

4. این کاربر از Kingarr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن آموزش عالی alavi71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام دوست من
    همون طوری که نوشتید تنها مزیت کانون جامعه بالای اون هست.در بغیه موارد یعنی سوالات نا استاندارد.تکراری بودن از خود کتابهاش.تکرار از ازمون قبل.تبلیغ پیوسته و سوالت ضمیمه اون یعنی کتابهاش رو بخونی انگار ازمون دادی.هرچند که کتابهای قوی هم نداره بجز یکی دو مورد.مشکل 2 هفته بودن ازمون و اینکه با برنامه مدارس خیلی عقب و جلو هم میشه یه مشکل دیگه هست.البته کانون واسه درامدش هر 2 هفته میزاره.
    بهترین ازمونها هر 3 هفته هست.چون با برنامه مدرسه بیشتر هماهنگ هست.چون برخی روزها معلم یا امتحان میگیرد یا تعطیل رسمی میشود برنامه عقب میافتد.
    در مورد گاج هم فقط میشه گفت پایین بودن جامعه اماری بدیش هست.
    ولی سوالات بسیار خوب و نکته دار کاربردی(نه غیر کاربردی) سطح خوب علمی داره.
    کتابهای اون هم قوی هستند.و ازمون هر سه هفته یکبار هم که دارد.
    به نظر من اگر جامعه اماری واست مهم نیست و فهمیدن اشکالات هست بین گاج و گزینه 2 یکی رو انتخاب کن.
    در مورد گزینه 2 هم جامعه اماری خوبی داره ولی سوالات برخی دروسش زیاد جالب نیست.در مورد گزینه 2 من خیلی اطلاعات ندارم.

موفق باشید

6. این کاربر از alavi71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

سلام ، من داوطلب کنکور 92 هستم ، وافعا موندم که توی کدوم آزمون آزمایشی شرکت کنم تا حالا گزینه2 را انتخاب کردم به دلایل زیر :
    - آزمون های 3 هفته یه بار که باعث میشه برنامه بازتر باشه و نه تنها داوطلب که معلم هم میرسه با برنامه درس بده و همچنین باعث میشه که آدم هر2 هفته هی جمعه هاش را از دست نده !!!
    - سوال های استاندارد (واقعا حرفی توش نیست دیگه ! اینا خود کاظم قلمچی هم می دونه که سوالا کانون خیلی افتضاح هستن)

مزایای کانون :
    - جامعه آماری بالاتر !

خوشحال میشم کمکم کنید
    سلام

اگه اصلا نری چی میشه!؟

مثلا خودت برنامه بریزی و بخونی!!

میدونی من چرا توی کنکور شکست خوردم!!؟

ببینید برنامه ی این موسسات حداقل کانون رو که رفتم اینطوری بود:

دروس پیش + دروس پایه

اونم در یه ازمون

من وقتی 2 بار توی کنکور شکست خوردم دونستم این برنامه ریزی خیلی سنگینه و واقعا هم سنگینه و کسی بهش نمیرسه!

دونستم باید اینطوری بخونم تا بتونم تموم کتابها رو بخونم و مرور کنم:

در یه روز یا 2 روز باید درسها رو بصورت موازی بخونم

مثلا :
    صبح----بعد از ظهر---شب

یه روز: دیفرانسیل-هندسه تحلیلی---- فیزیک-شیمی ---- دروس عمومی(زبان-عربی)

روز بعد: دیفرانسیل-گسسته ---- فیزیک-شیمی ------ دروس عمومی(ادبیات-بینش)

چطوره!؟

اینطوری از پیش ها شروع میکنی و به پایه ها میرسونی!

من اگه اینطوری میخوندم سر از دانشگاه ازاد در نمیاوردم!

داره خودمونی میشه Demon_342's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    این بماند ... !

پيش فرض

من که از کانون راضی بودم ... احساس میکنم قضاوتتون جهت گیرانه ــَس

9. این کاربر از Demon_342 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن های فوتبال EngineeR EhsaN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

سلام

اگه اصلا نری چی میشه!؟

مثلا خودت برنامه بریزی و بخونی!!

میدونی من چرا توی کنکور شکست خوردم!!؟

ببینید برنامه ی این موسسات حداقل کانون رو که رفتم اینطوری بود:

دروس پیش + دروس پایه

اونم در یه ازمون

من وقتی 2 بار توی کنکور شکست خوردم دونستم این برنامه ریزی خیلی سنگینه و واقعا هم سنگینه و کسی بهش نمیرسه!

دونستم باید اینطوری بخونم تا بتونم تموم کتابها رو بخونم و مرور کنم:

در یه روز یا 2 روز باید درسها رو بصورت موازی بخونم

مثلا :
    صبح----بعد از ظهر---شب

یه روز: دیفرانسیل-هندسه تحلیلی---- فیزیک-شیمی ---- دروس عمومی(زبان-عربی)

روز بعد: دیفرانسیل-گسسته ---- فیزیک-شیمی ------ دروس عمومی(ادبیات-بینش)

چطوره!؟

اینطوری از پیش ها شروع میکنی و به پایه ها میرسونی!

من اگه اینطوری میخوندم سر از دانشگاه ازاد در نمیاوردم!

عزیز دل هر کسی یه نظری داره و نمیشه که نظر رو تحمیل کرد! من یکی از طرفدارای سر سخت کانون بودم و هستم ، چون مطمئنم اگه کانون نبود به هیچ عنوان نمیتونستم تو کنکور موفق بشم واسه کنکور فقط درس خوندن که نیست باید با برنامه هم بود ، وقتی شما میگی نمیرسیدی دلیلش این نیست که همه نمیرسن یا برنامه سخته و اجرا شدنش مشکل؟! اگه اینطوریه پس بقیه چطور دارن این برنامه رو اجرا میکنن؟ من چطور دو روز اضافی میاوردم واسه مرور یا کسی که ترازش بالای 7000ه چطور میرسونه؟ اینا اشکالای از جانب خود ماست که هیچ ربطی به کانون نداره! همین تفاوت دانش آموزاست که ترازای مختلف و رتبه های مختلف رو بوجود میاره
    +
    شما دارین برای دوستمون برنامه میگین ، مگه شما میدونید اون از کدوم درس بیشتر خوشش میاد یا از کدوم درس متنفره؟ شما میدونید ایشون چه تواناییهایی داره؟ میدونید ایشون کی میتونه بهتر درس بخونه؟ چه زمانی درس خوندن بیشتر روش تاثیر داره؟ و.....
    +
    کانون یا هر موسسه ی دیگه ای نمیاد یه برنامه روزانه برای هرکسی ارائه بده ، بلکه میاد یه برنامه راهبردی رو تنظیم میکنه و هر کس باید با شرایطش با این برنامه کنار بیاد ، خب مطمئنا کسی که برنامه شخصی خوبی داشته باشه بهتر وفق پیدا میکنه و موفق تره!!

11. 4 کاربر از EngineeR EhsaN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

عزیز دل هر کسی یه نظری داره و نمیشه که نظر رو تحمیل کرد! من یکی از طرفدارای سر سخت کانون بودم و هستم ، چون مطمئنم اگه کانون نبود به هیچ عنوان نمیتونستم تو کنکور موفق بشم واسه کنکور فقط درس خوندن که نیست باید با برنامه هم بود ، وقتی شما میگی نمیرسیدی دلیلش این نیست که همه نمیرسن یا برنامه سخته و اجرا شدنش مشکل؟! اگه اینطوریه پس بقیه چطور دارن این برنامه رو اجرا میکنن؟ من چطور دو روز اضافی میاوردم واسه مرور یا کسی که ترازش بالای 7000ه چطور میرسونه؟ اینا اشکالای از جانب خود ماست که هیچ ربطی به کانون نداره! همین تفاوت دانش آموزاست که ترازای مختلف و رتبه های مختلف رو بوجود میاره
    +
    شما دارین برای دوستمون برنامه میگین ، مگه شما میدونید اون از کدوم درس بیشتر خوشش میاد یا از کدوم درس متنفره؟ شما میدونید ایشون چه تواناییهایی داره؟ میدونید ایشون کی میتونه بهتر درس بخونه؟ چه زمانی درس خوندن بیشتر روش تاثیر داره؟ و.....
    +
    کانون یا هر موسسه ی دیگه ای نمیاد یه برنامه روزانه برای هرکسی ارائه بده ، بلکه میاد یه برنامه راهبردی رو تنظیم میکنه و هر کس باید با شرایطش با این برنامه کنار بیاد ، خب مطمئنا کسی که برنامه شخصی خوبی داشته باشه بهتر وفق پیدا میکنه و موفق تره!!
    سلام

داداش گلم من فقط دوستانه میخواستم یه کمکی کنم و گرنه من کنکورم سال 87 بود و تموم شد و رفت یه روز داشتم از کنار قلم چی رد میشدم یه پسره رو دیده بودم که سر جلسه ی کنکور 2 سال بود که حاضر میشد رفتم نزدیکش و بعد از یه سال از کنکور 86 بود ازش پرسیدم کجایی گقت عمران بوعلی قبول شدم بهش گفتم :

موسسه میرفتی بهم گفت اره قلم چی
    بهش گفتم بدردت خورد گفت نه بابا! من بعضی از فصل های فیزیک پیش2 رو نخونده بودم بعد قلم چی داشت همون فصول فیزیک 1 رو تکرار میکرد من کنکور 86 هیچی فیزیک نزدم بهم گفت یه پسری بود به اسم فلانی که رتبه ی تک رقمی شهر شد اون پسر خودش خوند

من چند سال از کنکورم میگذره دیگه تبلیغات روی من اثری نداره من اگه برمیگشتم خودم میخوندم

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

من میخوام شما منو کمک کنید چرا من 2 سال رفتم و نتونستم حتی یه 2 هفته برنامه ش رو اجرا کنم!!؟

بابا به خدا اون برنامه اصلا اجرا نمیشه!!!

کاربر فعال انجمن های فوتبال EngineeR EhsaN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

سلام

داداش گلم من فقط دوستانه میخواستم یه کمکی کنم و گرنه من کنکورم سال 87 بود و تموم شد و رفت یه روز داشتم از کنار قلم چی رد میشدم یه پسره رو دیده بودم که سر جلسه ی کنکور 2 سال بود که حاضر میشد رفتم نزدیکش و بعد از یه سال از کنکور 86 بود ازش پرسیدم کجایی گقت عمران بوعلی قبول شدم بهش گفتم :

موسسه میرفتی بهم گفت اره قلم چی
    بهش گفتم بدردت خورد گفت نه بابا! من بعضی از فصل های فیزیک پیش2 رو نخونده بودم بعد قلم چی داشت همون فصول فیزیک 1 رو تکرار میکرد من کنکور 86 هیچی فیزیک نزدم بهم گفت یه پسری بود به اسم فلانی که رتبه ی تک رقمی شهر شد اون پسر خودش خوند

من چند سال از کنکورم میگذره دیگه تبلیغات روی من اثری نداره من اگه برمیگشتم خودم میخوندم
    من میخوام شما منو کمک کنید چرا من 2 سال رفتم و نتونستم حتی یه 2 هفته برنامه ش رو اجرا کنم!!؟

بابا به خدا اون برنامه اصلا اجرا نمیشه!!!
    گفتم که کانون یه برنامه راهبردی به همه میده و از دانش آموزا میخواد که هر کسی با توجه به توانایی هایی که داره بیاد برنامه ریزی کنه و بخونه! من خودم بشخصه اوایل نمیرسدم ولی وقتی مصاحبه نفر اول انسانی رو خوندم که نوشته بود من همون هفته اول درسا رو تموم میکنم و روزی 10 ساعت میخونم ، فهمیدم که ما کجا و این کجا! از اون به بعد بود که با تغییر نوع مطالعه و افزایش ساعت مطالعه به نتیجه دلخواه رسیدم (ترازم 4800 بود بعدش شد 5600 و بعدش تا آخر بالای 6000) همه چی فقط و فقط به خود ادم بستگی داره و یکی استفاده میکنه سود میبره و یکی نه! بهرحال من از کانون همونطور که گفتم راضیم و اگه ارشد ، رشته من تو کانون ساپورت بشه حتما ثبت نام میکنم

15. 3 کاربر از EngineeR EhsaN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •