تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 100 از 164 اولاول ... 509096979899100101102103104110150 ... آخرآخر
نمايش نتايج 991 به 1,000 از 1631

نام تاپيک: Need for Speed: ProStreet

داره خودمونی میشه jdw's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Internet

پيش فرض

دوستان لطفا جواب منو بدید من توی قسمت درگ مشکل درام با شورلت کوروت که آپگرید کردم و شورلت که خود بازی می ده اونم آپگرید کردم بازم هم نمیتونم برم دنده ها رو هم به بهترین نحو عوض میکنم استارت اولیه هم عالی از نیتروژن هم به موقع استفاده می کنم اما بازم هم نمیشه با نفر اول دو تا سه ثانیه فاصله دارم راستی دوستانی که اول بازی king رو انتخاب کردن بازی براشون سخت نبوده؟

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی brain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

بچه ها فقط همین یه مشکله .... یکی بهم بگه چرا وقتی از بازی میام بیرون بعد میرم توش همه چی از اوله ( هم auto save روشنه هم خودم سیو می کنم ولی باز همین جوریه) اگه دقت کرده باشین چندتا دیگه از دوستان همین مشکل رو دارن ....................... البته من وقت نکردم درست و حسابی بهش ور برم ولی خب اگه کسی فهمید بهم بگه ... ممنون ........

داره خودمونی میشه blacksword's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    لاهیجان

پيش فرض

این دیگه چه وضعشه بابا این بازی از نظر موتور گرافیکی مشکل داره این بازی با X1900 GT تیک تیک میزنه حتی وقتی رزولیشن 640*480 با پایین آوردن تمام جزئیات اجرا میشه در حالی که من Crysis و Call Of Duty رو با رزولیشن 1280*1024 بازی کردم جدید ترین درایور ATI رو هم گرفتم ولی درست نشد هرچند داستان بازی آشغال و هیچ هیجانی نداره(البته اگه داستانی در کار باشه)

آخر فروم باز bagher_mo68's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهـــــــران

پيش فرض

دوستان لطفا جواب منو بدید من توی قسمت درگ مشکل درام با شورلت کوروت که آپگرید کردم و شورلت که خود بازی می ده اونم آپگرید کردم بازم هم نمیتونم برم دنده ها رو هم به بهترین نحو عوض میکنم استارت اولیه هم عالی از نیتروژن هم به موقع استفاده می کنم اما بازم هم نمیشه با نفر اول دو تا سه ثانیه فاصله دارم راستی دوستانی که اول بازی king رو انتخاب کردن بازی براشون سخت نبوده؟
    به پست 989 رجوع کن
    منم اول King رو انتخاب کردم سخت نبود

آخر فروم باز G G Game's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    آِؤآ« ،,ۀآ آِ«}آ آِ«أ] ؤآ [أآ »ِأآ«أ

پيش فرض

لطفآ برای حفظ نظم تاپیک لینک عکسها را بذارید

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    روی سيلانك

پيش فرض

بچه ها فقط همین یه مشکله .... یکی بهم بگه چرا وقتی از بازی میام بیرون بعد میرم توش همه چی از اوله ( هم auto save روشنه هم خودم سیو می کنم ولی باز همین جوریه) اگه دقت کرده باشین چندتا دیگه از دوستان همین مشکل رو دارن ....................... البته من وقت نکردم درست و حسابی بهش ور برم ولی خب اگه کسی فهمید بهم بگه ... ممنون ........
    من هم یکبار این مشکل رو داشتم... اما دستی سیو کردم حل شد !

این دیگه چه وضعشه بابا این بازی از نظر موتور گرافیکی مشکل داره این بازی با X1900 GT تیک تیک میزنه حتی وقتی رزولیشن 640*480 با پایین آوردن تمام جزئیات اجرا میشه در حالی که من Crysis و Call Of Duty رو با رزولیشن 1280*1024 بازی کردم جدید ترین درایور ATI رو هم گرفتم ولی درست نشد هرچند داستان بازی آشغال و هیچ هیجانی نداره(البته اگه داستانی در کار باشه)
    <br />
    <br />
    من با رم 1 گیگ و GIGA ATI X600Pro دارم بازی میکنم با تمامیه جزئیات به غیر از Shadow و تیک نمیزنه !
    خوش به حالم

شما تنظیمات داخل CATALYST رو ببر تا آخر...
    قدرت گرافیکت نمایان میشه...

بای

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    روی سيلانك

پيش فرض

سلام مجدد ...
    یه سوالی داشتم از اون دسته از دوستان که بخش Nevada رو رد کردن...

الان چدین دور هست این قسمت رو کاملا رد کردم و همه ی مسابقات رو اول شدم اما بخش بعدی که شیکاگو باشه
    باز نمیشه...

این نسخه یکم فرق کرده با نسخه ی قبلیش....

خیلی ممنون بای

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

اقا من تمام پستهارو گشتم نبود
    چرا quick race که میجای بری میگه باید به اینترنت وصل بشیم؟
    کمک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخر فروم باز sAsAn.K's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    اصــــــفهان

پيش فرض

دوستانی که توی Drag مشکل دارن دقت کنن که اگر میخواید رکوردی برید یعنی فقط میخواید اول شید از Lamborghini Murcielago استفاده کنی ولی در Wheele Competition ها که باید روی دو چرخ باشید و مسافتی هست رو با Dodge Challenger برید و اگر کمی حرفه ای باشید میتونید کل مسیر رو Wheele یعنی روی دو چرخ برید !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

جواب ما چی شد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •