تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 100 از 3195 اولاول ... 5090969798991001011021031041101502006001100 ... آخرآخر
نمايش نتايج 991 به 1,000 از 31949

نام تاپيک: سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض x_box360

من يك سوال دارم...براي x-box360 اگر بازي خريديم بايد آن را در حافظه آن ذخيره كرد بعد اجرا كرد يا مثل كنسول هاي قبلي (ps2...)مي شه بازي را بدون ذخيره كردن ,اجرا كرد؟؟؟

حـــــرفـه ای p3yman_xl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Somewhere between the end of the line and the middle of nowhere

پيش فرض

چرا نکست جن بود اما نخواستم اسمش رو بگم که مديران نيان بگن باز تبليغ کردی!.

خوب این يعنی اینکه اگه من از اون بازيا بگيرم نميتونم اجراشون کنم؟ رجيون رو هم نگاه کردم NTSC/Jبود
    خوب شما باید بازیهایی رو بگیرید که به ریجن دستگاهتون میخوره؛ مثلا اگه ریجن شما J هست، باید بازیهای J رو بگیرید. چون بازیهایی که ریجنشون مثلا UC هست، رو دستگاه شما اجرا نمیشن. البته تعداد اینجور بازیها که برای ریجن خاصی عرضه میشن کمه، اما مثلا یه بازی مثل PES اینجوریه که باید در حین خرید دقت کرد.

من يك سوال دارم...براي x-box360 اگر بازي خريديم بايد آن را در حافظه آن ذخيره كرد بعد اجرا كرد يا مثل كنسول هاي قبلي (ps2...)مي شه بازي را بدون ذخيره كردن ,اجرا كرد؟؟؟
    سلام،
    خیر! نمیشه. فعلا این امکان وجود نداره که بازی ها رو از رو هارد اجرا کرد البته به جز بازیهایی که از XBL دانلود میشن. به نظر من اگر هم بشه، زیاد کارا نیست، چون بی خودی هارد اشغال میشه و 4 تا بازی بریزی رو هارد( اگه 20 گیگی باشه) سریع پر میشه. در حالی که میشه جدیدترین بازیهای روز دنیا رو که در اونور دنیا دارن واسشون سر و دست میشکونن، با قیمت خیلی پایین اینجا خرید!!
    موفق باشید
    Last edited by p3yman_xl; 25-11-2007 at 18:19.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

يک کلام ختم کلام.
    آره ميشه بدون اینکه ذخيره کنی عين پلی 2 اجراشون کنی.

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت

پيش فرض

يک کلام ختم کلام.

آره ميشه بدون اینکه ذخيره کنی عين پلی 2 اجراشون کنی.
    من منظور این دوستمون رو نفهمیدم! مثل اینکه شما بهتر فهمیدی! واقعا سوال عجیبی پرسیدن...

آخر فروم باز ali_ranger22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

تعداد صفحه ها به 100 رسید!!!!!!!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

خوب که چی؟ منظورت از این پست چی بود؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Anathema&sin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ...Right Here

پيش فرض

بچه ها من می خوام اینترنت پرسرعت بگیرم.
    به نظر شما برای بازی آن لاین با 360 اینترنت 128 kbps کارمو را میندازه یا نه؟

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت

پيش فرض

بله، شما راحت میتونید بازیهایی مثل Call Of Duty 3 یا Table Tennis یا بازیهای دیگه رو بازی کنید...
    در کل مشکل خاصی نیست، اما در بازیهایی مثل R6: Vegas که کمی سنگین هستن، کمی با تاخیر مواجه میشید( کمی!! ). در کل 128 برای بازی در لایو خوبه، اما ایده آل نیست!
    موفق باشید

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

از يکی از بچه های پر تجربه در زمينه ایکس باکس و لايو شنيدم که بعد ازيک ساعت وصل شدن به لايو دستگاه خود به خود حالت کپی خور بودنش رو از دست ميده و بايد دوباره 20 تومان پول بدی کپی خور کنيش.
    اون در کل ميگفت بيخيال لايو بشيم.
    مخصوصا حالا که تمام پچ های بازی ها و خود بازی های آرکيد که در لايو ميشد دانلود کرد الان دی وی ديش آمده. نکست جن داره،

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    سانتیاگو برنابئو

پيش فرض

بچها یک سوال مهم دارم و اون اینه که من بازی کشتی کج 2008 رو خریدم البته کپی اون رو که hp هم هست و این بازی و تنها همین بازی وقتی که انتخاب میکنی در قسمت استوری مودش و exibition و بعضی وقتها در همان اول بازی ایست میکنه و نمیشه از دسته خاموش کرد حتی دسته هم هنک میکنه حالا میدونید مشکل از چیست ؟از دستگاه-درایو-خود بازی و یا...؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •