تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 100 از 754 اولاول ... 509096979899100101102103104110150200600 ... آخرآخر
نمايش نتايج 991 به 1,000 از 7540

نام تاپيک: سوالات و مشکلات جزئی در مورد هر نوع چاپگـــــــــر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

با عرض سلام يك راهنمهيي در مورد پرينتر Hp1600 ميخواستم.وقتي باهاش كار ميكنم نوشته ها را كاملاً سياه نميزنه و برگه اي كه استفاده ميكنم مانند گلاسه است ولي چسبي هست و كناره هاي سفيدش را بعد از پيرينت ميسوزونه(هاله ابي رنگي ميندازه)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

كسي نيست كمكم كنه؟

داره خودمونی میشه raminrt's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

با عرض سلام يك راهنمهيي در مورد پرينتر Hp1600 ميخواستم.وقتي باهاش كار ميكنم نوشته ها را كاملاً سياه نميزنه و برگه اي كه استفاده ميكنم مانند گلاسه است ولي چسبي هست و كناره هاي سفيدش را بعد از پيرينت ميسوزونه(هاله ابي رنگي ميندازه)
    سلام دوست عزیز
    اول اینکه خوب ممکنه کاغذ لیبل شما(تا اونجاییکه من متوجه شدم کاغذ پشت چسب دار ) اصلا مال لیزر نباشه(یعنی نتونه حرارت 200 درجه رو تحمل کنه )و اینکه پوشش روش جوری باشه که پودر به درستی روش نشینه
    و دوم اینکه شما کاغذ رو توی درایور پرینترت تعین کردی که مثلا روی لیبل چاپ کنه چون توی بعضی از کاغذ ها سرعت پرینتر بسته به نوع کاغذ کمتر میشه
    در نهایت میتونی یه صفحه پرینت شده مشکل دار رو اسکن کنی و بفرستی تا بهتر بشه قضاوت کرد
    موفق باشی دوست عزیز

پروفشنال shahbab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

من يه مدتيه كه يه HP 5183 گرفتم...بعنوان اشانتيون چند برگ ليبل در جعبه اين پرينتر قرار داده شده بود...كه الان هرچي ميگردم تو بازار پيداش نميكنم...جنس اين ليبل ها يك نوع طلق يا پلاستيك مات بود و چاپ روي پشت آن انجام ميشد و در نتيجه CD حالت waterprof پيدا ميكرد...كسي هست كه بتونه آدرس يه جايي رو بده كه ازين ليبل ها داشته باشند ؟قيمتش هم مهم نيست !

آخر فروم باز emad64's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    بندرعباس

پيش فرض

سلام..
    من پرینتر hp deskjet 1280 دارم. یه چند وقتی بود که این error رو میداد :
    "Carriage Jam"
    بردم مثالاً واسم درستش کردن. بعد 1 ماه که پرینترم رو گرفتم، باهاش 2 برگ که پرینت گرفتم دوباره همون مشکل رو داره. چراغ پاور که سبزه و چراغ کناریش که نارنجیه، هر دوتاشون با هم چشمک میزنن. وقتی چراغ نارنجی روشن باشه یعنی کاغذ میخواد که پرینت بگیره. چراغ نارنجیه رو که میزنم، انگار موتورشو روشن میکنه! با سرعت قسمتی که کاغذ میکشه، میچرخه. البته فقط قسمت داخلیش. یعنی کاغذی وارد پرینتر نمیشه.
    وقتی در بالای پرینتر رو باز میکنم، جای اینکه قسمتی که کارتریج روشه بیاد وسط، میره سمت چپِ چپ. در حالت عادی وقتی درِ بالا رو باز میکنی باید بیاد وسط که اگه خواستی بتونی کارتریجا رو عوض کنی. و وقتی خاموشش میکنی باید بره سمتِ راست. ولی این همیشه میره سمت چپ.
    ببخشید که خیلی طولانی شد. میخواستم مشکلم رو کامل گفته باشم..
    اگه کسی بتونه بگه که مشکلِ پرینترم چیه و چکارش باید بکنم ممنون میشم..

6. این کاربر از emad64 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

raminrt جان مشكل من فقط اين نيست رنگ سياه رو كاملاً سياه نميزنه.پرينتر من HP1600 هست ميدوني چيكار كنم كه اين مشكل هم رفع بشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

چرا وقتی کارتریج پرینتر جوهر افشان رو شارز میکنم در قسمت تست مقدار جوهر همون جوهر قبلی رو نشون میده و هر بار که پرینت میگیرم خط مقدار جوهر کمتر میشه ممکنه وقتی اون خط جوهر از بین بره دیگه کارتریج کار نکنه چون وقتی اونو شارز کردم هنوز یه کم جوهر داشت پرینتر من hp c4283 سه کاره هستش

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام..
    من پرینتر hp deskjet 1280 دارم. یه چند وقتی بود که این error رو میداد :
    "Carriage Jam"
    بردم مثالاً واسم درستش کردن. بعد 1 ماه که پرینترم رو گرفتم، باهاش 2 برگ که پرینت گرفتم دوباره همون مشکل رو داره. چراغ پاور که سبزه و چراغ کناریش که نارنجیه، هر دوتاشون با هم چشمک میزنن. وقتی چراغ نارنجی روشن باشه یعنی کاغذ میخواد که پرینت بگیره. چراغ نارنجیه رو که میزنم، انگار موتورشو روشن میکنه! با سرعت قسمتی که کاغذ میکشه، میچرخه. البته فقط قسمت داخلیش. یعنی کاغذی وارد پرینتر نمیشه.
    وقتی در بالای پرینتر رو باز میکنم، جای اینکه قسمتی که کارتریج روشه بیاد وسط، میره سمت چپِ چپ. در حالت عادی وقتی درِ بالا رو باز میکنی باید بیاد وسط که اگه خواستی بتونی کارتریجا رو عوض کنی. و وقتی خاموشش میکنی باید بره سمتِ راست. ولی این همیشه میره سمت چپ.
    ببخشید که خیلی طولانی شد. میخواستم مشکلم رو کامل گفته باشم..
    اگه کسی بتونه بگه که مشکلِ پرینترم چیه و چکارش باید بکنم ممنون میشم..
    سلام دوستان
    دوست عزیز من قبلا هم برای این سوال یه توضیح نوشته بودم دوباره همون میگذارم
    در مورد سوال شما خوب این میتونه بسته به خیلی چیزا باشه (و جواب دادنش ممکنه چیزی روبرای شما تغییر نده)
    ممکنه خود برد Carriage ایراد داشته باشه ممکنه فرمتر و کنترولر ایراد داشته باشه و شما نگفتید اولش موقع روشن شدن چکار میکنه اگر از همون اولش موتور کاغذ کش شروع میکنه سریع چرخیدن ممکنه اینکودر کناری (دیسک اینکودر) ایراد داشته باشه ممکنه هزارتا دلیل دیگه هم داشته باشه
    بهترین کار اینه که ببریش دوباره مثلا برات درست کنند
    خوب شرمنده که نمیشه کمک بیشتری کرد
    Last edited by raminrt; 25-07-2008 at 17:08.

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

من يه مدتيه كه يه HP 5183 گرفتم...بعنوان اشانتيون چند برگ ليبل در جعبه اين پرينتر قرار داده شده بود...كه الان هرچي ميگردم تو بازار پيداش نميكنم...جنس اين ليبل ها يك نوع طلق يا پلاستيك مات بود و چاپ روي پشت آن انجام ميشد و در نتيجه CD حالت waterprof پيدا ميكرد...كسي هست كه بتونه آدرس يه جايي رو بده كه ازين ليبل ها داشته باشند ؟قيمتش هم مهم نيست !
    سلام دوست عزیز
    من فکر کنم قبلا از این لیبلها توی پاساژ ایران بالای خیابان طالقانی (نمیدونم اسم پاساژ درسته ؟) طبقه اول دیدم
    به اونجا سر زدی؟
    Last edited by raminrt; 25-07-2008 at 17:08.

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

raminrt جان مشكل من فقط اين نيست رنگ سياه رو كاملاً سياه نميزنه.پرينتر من HP1600 هست ميدوني چيكار كنم كه اين مشكل هم رفع بشه؟
    سلام دوست عزیز
    اخه شما هم نگفتید روی کاغذ معمولی هم مشکل داری یا نه و اگر سیاه نمیزنه چه رنگی میزنه ؟
    روی تست خودش هم ایراد داره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •