تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 100 از 370 اولاول ... 509096979899100101102103104110150200 ... آخرآخر
نمايش نتايج 991 به 1,000 از 3696

نام تاپيک: { آرشیو } ◄◄ | D | مشاوره خرید لپ تاپ - بین 1.5 میلیون تومان و 2 میلیون تومان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام دوستان

راستش با اينكه يه جورايي سرم تو كاره ولي الان چند روزه بين اين 2 تا مدل گير كردم :
    Sony VAIO F115FM/B (البته 117 گير نمياد وگرنه اون رو ميگرفتم )
    Sony VAIO F11GGX/B
    115 همه جوره سر تره جزء CPU كه Ci7 720QM هستش كه البته خوب اين cpu هم واسه خودش غوليه و اينكه لپ تاپ چينيه.
    11GGX فقط cpu ش 820QM هستش ولي RAM و VGA ضعيفتري نسبت به 115 داره !!!

حالا شما بگيد چيكار كنم ؟ خودم نظرم روي 115 ست ولي نگرانم اشتباه تصميم گيري كنم ؟

متشكرم

آخر فروم باز Vaioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان

راستش با اينكه يه جورايي سرم تو كاره ولي الان چند روزه بين اين 2 تا مدل گير كردم :
    Sony VAIO F11GGX/B
    115 همه جوره سر تره جزء CPU كه Ci7 720QM هستش كه البته خوب اين cpu هم واسه خودش غوليه و اينكه لپ تاپ چينيه.

حالا شما بگيد چيكار كنم ؟ خودم نظرم روي 115 ست ولي نگرانم اشتباه تصميم گيري كنم ؟

متشكرم
    دوست عزیز اولآ من قبلآ هم توضیح دادم چینی و امریکایی هیچ فرقی با هم ندارند.دوما مگر با لپ تاپ
    میخوای چی کار کنی که بین 720 و 820 دودلی.اختلاف این دو کاملـآ نامحسوس است.شما RAM و VGA بالاتر رو
    انتخاب کن و اصلآ هم شک نکن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام دوستان

Sony VAIO F11GGX/B

متشكرم
    سلام
    اگه دوست داری لپ تاپت آمریکایی باشه سبر کن Sony VAIO F11EGX/B رو بخر
    از نظر کانفیگ مشابه Sony VAIO F115FM/B هست اما ویندوز 7pro روش نصبه.
    من خودم خیلی دنبال این مدل بودم تا اینکه 1 فروشنده گفت بار های جدید 7 اردیبهشت میاد
    به نظرم تا اون موقع صبر کنی ضرر نمیکنی.

اگه نباشه جاش خالی می مونه kissyou's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شمال کشور

پيش فرض

سلام بچه ها

من یه لپتاپ مدل f116 از ایران رهجو گرفتم.....

در مورد گارانتی باید بگم که واقعا عجیبه

موضوع اینه که پس از گذشت یک هفته متوجه شدم که لپتاپم یک دونه پیکسل سوخته داره که خیلی رفت رو اعصابم

بردمش گارانتی البته با ناامیدی چون یک دونه پیکسل سوخته یه چیز طبیعی تو lcd

و ....با کمال ناباوری طرف فقط پیکسل سوخته رو دید و بدون اینکه چیزی بگه تازه با کلی معذرت خواهی

برام یه lcd نو سفارش دادند که 6 روز طول کشید البته لپتاپ پیش خودم بود بعد بهم زنگ زدند که لپتاپو بیارم و یه روزه برام lcd رو عوض کردند و من بردم خونه و از اون پیکسل سوخته خبری نیست

واقعا دمشون گرم تا حالا چنین گارانتی ندیده بودم من تا حالا هر چی بردم گارانتی یه بهونه ای اوردن خودتون که بهتر میدونید

ولی واسه اولین باره که میبینم یه گارانتی بدون چون چرا یه قطعه رو واسم عوض کرده البته تعریفشو از دوستام شنیده بودم ولی فکر نمیکردم دیگه اینجوری باشه
    گفتم اینو بگم شاید به درد کسایی که میخوان لپتاپ با گارانتی بخرن بخوره

موفق باشید

5. این کاربر از kissyou بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

سلام بچه ها

موضوع اینه که پس از گذشت یک هفته متوجه شدم که لپتاپم یک دونه پیکسل سوخته داره که خیلی رفت رو اعصابم

و ....با کمال ناباوری طرف فقط پیکسل سوخته رو دید و بدون اینکه چیزی بگه تازه با کلی معذرت خواهی

برام یه lcd نو سفارش دادند که 6 روز طول کشید البته لپتاپ پیش خودم بود بعد بهم زنگ زدند که لپتاپو بیارم و یه روزه برام lcd رو عوض کردند و من بردم خونه و از اون پیکسل سوخته خبری نیست

واقعا دمشون گرم تا حالا چنین گارانتی ندیده بودم من تا حالا هر چی بردم گارانتی یه بهونه ای اوردن خودتون که بهتر میدونید

ولی واسه اولین باره که میبینم یه گارانتی بدون چون چرا یه قطعه رو واسم عوض کرده البته تعریفشو از دوستام شنیده بودم ولی فکر نمیکردم دیگه اینجوری باشه

موفق باشید
    خیلی خوبه ! معمولا زیر 4 یا بعضی شرکت ها 6 پیکسل سوخته را اصلا قبول نمی کنند .
    اما خوبی دیگر شرکت ها(اگر معتبر باشه) در تعویض نوت بوک هست که ایران رهجو فقط قطعات و بخش های معیبوب را تعویض میکنه.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شمال کشور

پيش فرض

سلام دوستان
    قدرت کارت گرافیکی GeForce® GT 330M با GeForce® GT 320M چقدر تفاوت داره؟
    من میخواستم مدل CW2CGX سونی بخرم ولی فعلادیگه نیست ، یه مدل دیگه هست که همه کانفیگش عین همونه فقط کارت گرافیکش 320M هست (CW2QGX)
    نظرتون چیه؟
    تفاوتش زیاده بین 9 تا 17 فریم فرق داره که تو بازیهای متفاوت فرق میکنه من اینو چک کردم

البته این بستگی به نوع بازی هم داره یه سری از بازیها با gpu ati بهتر کار میکنند و یه سری هم با gpu nvidia که اینا بیشتر جنبه تبلیغاتی داره برای فروش بیشتر محصولاتشون

در کل لپتاپها زیاد بدرد بازی نمیخورند و استفاده بیش از حد بازی باعث کم شدن عمر قطعات لپتاپ میشود پس زیاد رو این چیزا خرج نکن حتی اگر از سیستم کولینگ خوب هم برای لپتاپ استفاده کنی بازی فشار زیادی به دستگاه میاره
    البته این شامل حال کامپیوترهای رومیزی desktop هم میشه ولی زیاد محسوس نیست

پس بیشتر سعی کن نیاز بازیتو بزاری روی desktop و از لپتاپ برای بازی کمتز استفاده کنی

من در مورد اینا تو web تحقیق کردم و تو اکثر سایتها با این حالت موافقند که نباید به لپتاپ فشار بیش از حد توانش اورد

موفق باشید

8. این کاربر از kissyou بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام بچه ها

موفق باشید
    گارانتی های معتبر دیگر هم همینطور هستند(تازه لپ تاپ رو تعویض میکنند).درضمن شما حدود 150.000 تومان بابت گارانتی دادی.اگر خدمات ندهند اونوقت گارانتی یعنی چی؟
    Last edited by Vaioman; 19-04-2010 at 20:59.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شمال کشور

پيش فرض

گارانتی های معتبر دیگر هم همینطور هستند(تازه لپ تاپ رو تعویض میکنند).درضمن شما حدود 150.000 تومان بابت گارانتی دادی.اگر خدمات ندهند اونوقت گارانتی یعنی چی؟
    دوست عزیز خودت که در مورد گارانتیهای قطعات کامپیوتر بهتر میدونی تو ایران وضشون چطوره تو پیچوندن ادم استادن من هم تا حالا جایی ندیدم یک پیکسل سوخته رو عوض کنن اگه جایی رو میدونید بگید ما هم استفاده کنیم اینکه من تعجب کردم برای اینکه با گارانتیهای زیادی کار کردم و تا حالا چنین چیزی ندیدم اگه برام عادی بود که اصلا مطرحش نمیکردم واقعا جالبه و امیدوارم که به همین شکل پیش بره

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 10:06 PM ----------

دوست عزیز خودت که در مورد گارانتیهای قطعات کامپیوتر بهتر میدونی تو ایران وضعشون چطوره تو پیچوندن ادم استادن من هم تا حالا جایی ندیدم یک پیکسل سوخته رو عوض کنن اگه جایی رو میدونید بگید ما هم استفاده کنیم اینکه من تعجب کردم برای اینکه با گارانتیهای زیادی کار کردم و تا حالا چنین چیزی ندیدم اگه برام عادی بود که اصلا مطرحش نمیکردم واقعا جالبه و امیدوارم که به همین شکل پیش بره

11. این کاربر از kissyou بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز خودت که در مورد گارانتیهای قطعات کامپیوتر بهتر میدونی تو ایران وضشون چطوره تو پیچوندن ادم استادن من هم تا حالا جایی ندیدم یک پیکسل سوخته رو عوض کنن اگه جایی رو میدونید بگید ما هم استفاده کنیم اینکه من تعجب کردم برای اینکه با گارانتیهای زیادی کار کردم و تا حالا چنین چیزی ندیدم اگه برام عادی بود که اصلا مطرحش نمیکردم واقعا جالبه و امیدوارم که به همین شکل پیش بره

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 10:06 PM ----------

دوست عزیز خودت که در مورد گارانتیهای قطعات کامپیوتر بهتر میدونی تو ایران وضعشون چطوره تو پیچوندن ادم استادن من هم تا حالا جایی ندیدم یک پیکسل سوخته رو عوض کنن اگه جایی رو میدونید بگید ما هم استفاده کنیم اینکه من تعجب کردم برای اینکه با گارانتیهای زیادی کار کردم و تا حالا چنین چیزی ندیدم اگه برام عادی بود که اصلا مطرحش نمیکردم واقعا جالبه و امیدوارم که به همین شکل پیش بره
    دوست عزیز با شما موافق نیستم.گارانتی های معتبر همگی خوب هستند.من خودم چندین ساله که تو بازار کامپیوتر فعالیت میکنم و با این مسئله مانوس هستم.اما در مورد گارانتی های متفرقه با شما موافقم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    در اعماق ذهن

پيش فرض معرفی یک مدل از سری F شرکت Sony

بنظرم این مدل سونی هم بدک نیست مخصوصاً اینکه بصورت پیشفرض با SSD 250 گیگابایتی ارائه می شه، و عمر متوسط باطری استانداردش 4 ساعته...

VPC-F11HGX/B U.S.A

مدل دستگاه:
    نوع دستگاه: نوت بوک سری VPC-F
    شماره مدل: VPC-F11HGX/B
    رنگ دستگاه: مشکی
    ساخت کشور/به سفارش کشور: آمریکا/ آمریکا و کانادا
    ضمانتنامه و گارانتی: دارای ضمانتنامه رسمی در ایران و همچنین ضمانت بین المللی
    ابعاد: 15.3x1.22-1.62x10.4 اینچ
    وزن: 2.8 کیلوگرم

مشخصات:
    پردازنده(C.P.U):
    نوع : Intel® Core™ i7 - 820QM

سرعت: 1.73GHz , (قابلیت افزایش تا 3.06GHz با استفاده از تکنولوژی Turbo Boost)
    L3 Casch : 6MB
    تکنولوژی: Intel® Core™ 2 Quad Processor with Turbo Boost Technology

حافظه(مموری):
    نوع : DDR3 RAM
    رم نصب شده در دستگاه: 4GB (2GBx1 + 2GBx1)I
    حداکثر مموری قابل افزایش: 8GB
    سرعت: 1333MHz

هارد دیسک:
    ظرفیت: 250GB
    سرعت: درایو Solid State
    اتصال و اینترفیس: Serial ATA

نمایشگر:
    سایز نمایشگر: 16.4 اینچ
    رزولوشن (وضوح): 1600X900

اسلاتها:
    کارت خوان: اسلات مموری استیک (استاندارد/DUO) / اسلات کارت SDبا قابلیت پشتیبانی از 34 مدل مموری

سیستم صدا:
    سیستم صدا: سیستم صدای HD اینتل w / دالبی Home Theather v3

گرافیک:
    پردازشگر: پردازشگر گرافیک NVIDIA Geforce 310Mبا حداکثر رم گرافیک 2263 مگابایت

چیپست: Mobile Intel® PM55 Express Chipset
    ویدئورم: 512 مگابایت رم (Dedicate)
    حداکثر رزولوشن روی VGA: 2048x1536
    حداکثر رزولوشن از طریق HDMI: 1920x1080

ورودی /خروجی:

جک مودم: -
    جک میکروفن: 1
    پورتهای USB: 2xUSB2
    اتصال i-Link: 1
    خروجی S/PDIF: 1
    خروجی هدفن: 1
    اتصال اترنت برای شبکه: 1
    خروجی HDMI: 1
    خروجی VGA: 1

مودم / شبکه:

پروتوکل اترنت: 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T
    سرعت اترنت: Fast Ethernet (RJ-45)i
    نوع مودم: ندارد
    Wi-Fi: (802.11a/b/g/n)
    تکنولوژی بلوتوث: Integrated Stereo A2DP Bluetooth® Technology (2.1+EDR)i

منبع تغذیه:

نوع باتری: باتری لیتیوم یون با ظرفیت استاندارد
    کارکرد متوسط باتری: تا حدود 4 ساعت با باتری استاندارد / تا حدود 6 ساعت با باتری دابل (اختیاری)

نیاز برق: 105W + 10%

نرم افزار:

سیستم عامل: مایکروسافت ویندوز 7 ورژن windows7 Professional 64bit

درایو اپتیکال:

CD R/RW: Read / Write (CD/-R/-RW)i
    DVD R/RW:
    Read / Write (DVD±R/±RW/±R DL/-RAM)i
    BLUE-RAY R/RW: ندارد

دیگر قابلیتها:
    دوربین و میکروفن: دوربین داخلی 1.3 مگاپیکسلMotion Eye با میکروفن و تشخیص صورت
    نوع کیبرد: QWERTY, 103 keys with 2mm stroke and 19.05mm pitch
    پد 10 کلید عددی: دارد
    نور پس زمینه کیبورد برای کار در شب: دارد

14. این کاربر از irdaneshjoo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •