تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 11 اولاول ... 67891011 آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 101

نام تاپيک: کمپین اعتراض کاربران به حذف ترافیک رایگان آپلود از سوی سرویس دهندگان اینترنت آسیاتک، شاتل و غیره

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

یک مثال خیلی پرتی هم زد و گفت شما وقتی ماشین میخری، ممکنه جریمه چراغ قرمز ده هزار تومان باشه، دو سال بعد بشه 20 هزار تومان. پس قانون عطف به ماسبق نشده!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    در جواب این مثال مسخره باید می گفتید مغالطه نفرمایید یعنی اگر زمانی که جریمه 10 هزار تومانی شدم دو سال بعدش که جریمه رو پرداخت نکردم میان از من ما به تفاوت میگیرند ؟ اینجاست که میگن قانون عطف به ماسبق نمیشه یعنی نمی تونند چیزی رو که بعدا تصویب میشه برای قبل اون تاریخ لحاظ کنند.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

من بهش گفتم مثال بیربطی زده. خودش هم فهمید که پرت گفته.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

حالا باز خوبه برای شما لااقل یه مثال بی ربط زدند - ما که 5 روز از درخواست تجدید نظرمون گذشته انگار نه انگار (فن آوا)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

ای بابا این مردم هم اصلا اعتراض بلد نیستن همش بحث الکی بدون نتیجه.. تجربه به من میگه از ایرانی جماعت بخاری بلند نمیشه

تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

دیگه خیلی بد شده. هنوز گیگ رو استارت نکردی همش مصرف میشه. این دیگه ستم هست در حق ما کابران اینترنت.
    پیش از اینکه آپلود پولی بشه بهتر بود.

داره خودمونی میشه ozzy2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اینم جواب جناب آقای وزیر ! ما رو با دنیا مقایسه کردن واقعاً خنده داره
    توضیح وزیر ارتباطات درباره اضافه شدن هزینه‌های آپلود/ در دنیا چیزی مجانی نیست

واعظی در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه به تازگی هزینه‌هایی برای آپلود فایل‌های اینترنتی در نظر گرفته شده، اظهار کرد: زمانی هیچ استفاده‌ای از آپلود نمی‌ شد اما اکنون میزان استفاده از این خدمت بیشتر شده و با توجه به اینکه آپلود فایل‌ها هم برای شرکت‌های مختلف هزینه به دنبال دارد، طبیعی است این هزینه دریافت شود.
    وی ادامه داد: به عبارت دیگر این گونه نبوده که پیش از این آپلود فایل‌ها رایگان باشد بلکه استفاده‌ چندانی از این خدمت چندان صورت نمی‌گرفت.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

نه اینکه سرعت اپلود خیلی توی ایران بالاست!!! بعدم هیچ جای دنیا وقتی سرویس بهت می دن دیگه خرید گیگ و اینا نداره حالا ایشون مقصودش از مجانی چی هست رو نمی دونم.بعد پولی که برای سرویس می گیرید کشکه؟
    Last edited by mohandes23; 14-03-2017 at 09:35.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

از تاریخ 1395/12/08 هنوز به درخواست تجدید نظر من رسیدگی نشده (از فن آوا به 195)

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

اینم جواب جناب آقای وزیر ! ما رو با دنیا مقایسه کردن واقعاً خنده داره
    توضیح وزیر ارتباطات درباره اضافه شدن هزینه‌های آپلود/ در دنیا چیزی مجانی نیست

واعظی در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه به تازگی هزینه‌هایی برای آپلود فایل‌های اینترنتی در نظر گرفته شده، اظهار کرد: زمانی هیچ استفاده‌ای از آپلود نمی‌ شد اما اکنون میزان استفاده از این خدمت بیشتر شده و با توجه به اینکه آپلود فایل‌ها هم برای شرکت‌های مختلف هزینه به دنبال دارد، طبیعی است این هزینه دریافت شود.
    وی ادامه داد: به عبارت دیگر این گونه نبوده که پیش از این آپلود فایل‌ها رایگان باشد بلکه استفاده‌ چندانی از این خدمت چندان صورت نمی‌گرفت.
    حرومزاده ها میدونند از کجا پول در بیارند

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

عجب تاپیک داغی! با این وضع میخوایید مملکت رو بسازید دیگه
    پس مشکل رو گردن بقیه نندازید از ماست که بر ماست

11. این کاربر از WhiteHat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •