تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 26 اولاول ... 6789101112131420 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 256

نام تاپيک: Windows 10 Editinos | نسخه های ویندوز 10

آخر فروم باز ak313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

برای 10240 چطوری میشه آپدیتش رو دستی کرد یعنی خودت انتخاب کنی کدوم دانلود بشه و نصب بشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

سلام از کسایی که نصب کردن میپرسم...
    مشکل بلوتوث و درایور ها چطور؟رفع شده یا اینم مثل ویندوز 8.1 مشکل نصب نشدن درایور های خاص لب تابو داره؟

داره خودمونی میشه abbas67set's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوستان یه نکته ای رو بگم تا برای خیلی از دوستان رفع ابهام بشه :

تمامی کسانی که ویندوز 7/8/8.1 دارند می تونن به رایگان به ویندوز 10 آپگرید کنند . چه ویندوز اورجینال باشه چه غیر اورجینال . لذا نگرانی بابت آپگرید نداشته باشین .
    اما توجه کنین آپگرید کردن با فعال کردن فرق داره . فقط در صورتی که لایسنستون اورجینال باشه فعال میشه .

--------------
    یکی از سایت های خبری ایرانی رو که می خوندم ، نوشته بود آپگرید فقط برای اورجینال ها هستش که اشتباه نوشته شده . کرکی ها مشکلی در آپگرید ندارند و فقط در بعد از آپگرید در مرحله ی فعال سازی به مشکل برخورد می کنند
    خب من ویندوز 7 غیر اورجینال نصب دارم، چطور میتونم آپگرید و فعال کنم؟

لایسنس رو کجا میتونم تهیه کنم؟

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

برای 10240 چطوری میشه آپدیتش رو دستی کرد یعنی خودت انتخاب کنی کدوم دانلود بشه و نصب بشه
    چنین امکانی در نسخه ی pro و home نیست صفحات قبل هم توضیج داده شد .

خب من ویندوز 7 غیر اورجینال نصب دارم، چطور میتونم آپگرید و فعال کنم؟

فایل ISO ویندوز 10 رو دریافت می کنین و نصب می کنین .
    سپس از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به عنوان راهنمای فعالسازی ویندوز می تونین استفاده کنین ( قسمت Option 2 و Option 3 برای فعالسازی بعد از نصب هستش )

سریال ویندوز هم چند روزی صبر کنین فروشگاه های معتبر موجود کنند ، اما بنده که جستجو کردم این فروشگاه قیمت نسخه pro رو 690 هزار تومن گذاشته ...
    به نظر بنده قیمت ها زیاد منطقی نیست ...
      محتوای مخفی: !  

چرا باید ویندوز 10 نسخه ی pro جدود 690 هزار تومن باشه ، زمانی که ویندوز 8.1 نسخه ی Pro حدود 310 هزار تومنه اونوقت به رایگانم به ویندوز 10 آپگرید میشه
    Last edited by Public Enemy; 29-07-2015 at 18:32.

5. 3 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی donkeyoxte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    پشت سیگار (درحال ترک...) نه نشد

پيش فرض

پسر چقد خلوته اینجا انگار نه انگار ویندوز 10 منتشر شد

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

عزیزان هرچند این نکته قبلا هم در ارتباط با خرید ویندوز های قدیمی هم گفته شده ، اما حواستون باشه در هنگام خرید کدوم نسخه ی لایسنس رو خریداری می کنین
    لایسنس های ویندوز دو نوع هستند : OEM و Retail .
    فرقشونم اینه که نسخه ی OEM محدود به یک کامپیوتر هستش و فقط روی یک سخت افزار فعال میشه ، تا زمانی که مشخصات سخت افزاری تغییر نکرده لایسنس قابل استفاده هستش . لذا لایسنس غیر قابل انتقال به رایانه دیگر هستش .
    نسخه ی Retail محدود به سخت افزار نیست و در صورت آپگرید سیستم ، می تونین مجددا ویندوز رو نصب و فعالسازی کنین

لایسنس Retail برای نسخه ی Pro حدود 199 دلار و لایسنس OEM حدود 149 دلار هستش . لذا در هنگام خرید دقت کنین ممکنه شما دنبال نسخه ی Retail باشین و فروشنده به شما لایسنس OEM بده ، بعدا که سیستم رو ارتقا دادین می بینین لایسنس باطل میشه

* لایسنس های دوستان Insider ای مشابه OEM عمل می کنه .
    ** آپگرید قطعات مختلف مشکلی برای لایسنس OEM به وجود نمیاره . تنها قطعه ای که نباید تغییر کنه مادربورد هستش
    Last edited by Public Enemy; 30-07-2015 at 02:38.

8. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

من آپدیت به ویندوز 10 رو زدم
    3 گیگ هم دانلود کرد
    ولی 2 ساعته رو Preparing for installation گیر کرده
    چیکارش کنم ؟
    ویرایش : با ریستارت مشکل حل شد
    Last edited by ho3in2012; 30-07-2015 at 03:08.

پروفشنال behnamy01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

اگر خواستید بنده میتونم لایسنس براتون تهیه کنم. قیمت هم حدود 130-140 تومن هستش برای نسخه PRO و لایسنس از نوع Retail

11. این کاربر از behnamy01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن .NET Framework _H2_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    یک جایی بین Framework و نارمک!

پيش فرض

سلام
    آقای @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا سایر دوستان...
    لایسنز Win8 Pro Retail را دارم، میدانید ارتقای لایسنز به Win10 چطور عمل میکند؟
    Win8.1 که آمد گفتند همان Win8 را با بروزرسانی به Win8.1 برسانید، یعنی بظاهر نمیشد از صفر با فرمت Win8.1 نصب کرد.

آیا شرایطی در تخفیف در خرید Win10 Pro Retail وجود دارد؟ طوریکه بتوان رایانه را format کرد و Win10 نصب کرد؟ مدام نیاز به بروزرسانی پلکانی نباشد!

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    آقای @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا سایر دوستان...
    لایسنز Win8 Pro Retail را دارم، میدانید ارتقای لایسنز به Win10 چطور عمل میکند؟
    Win8.1 که آمد گفتند همان Win8 را با بروزرسانی به Win8.1 برسانید، یعنی بظاهر نمیشد از صفر با فرمت Win8.1 نصب کرد.

آیا شرایطی در تخفیف در خرید Win10 Pro Retail وجود دارد؟ طوریکه بتوان رایانه را format کرد و Win10 نصب کرد؟ مدام نیاز به بروزرسانی پلکانی نباشد!
    شما لایسنس ویندوز 8 رو دارین پس به روزرسانی ویندوز 8.1 رایگان هستش .
    پس از به روزرسانی به ویندوز 8.1 و سپس به روزرسانی به ویندوز 10 و اطمینان از اکتیو بودنش ، دیگه دست شما کاملا باز هستش که هر کاری دوست داشتین بکنین . می تونین بعد از این قضیه هارد رو فرمت کنین و مستقیم ویندوز 10 نصب کنین و خودش اتوماتیک فعال میشه ( و یا یه روش بهتر ، از توی تنظیمات قسمت Recovery گزینه ی Reset PC رو بزنین تا بر اساس انتخاب خودتون ویندوز مجددا نصب بشه )

متاسفانه حداقل یک بار باید این مراحل پلکانی طی بشه . اما فقط برای یک بار هستش و سایر دفعات ویندوز روی سخت افزار مورد نظر به صورت اتوماتیک فعال میشه

14. 2 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •