تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 67 اولاول ... 678910111213142060 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 667

نام تاپيک: بحث در مورد تلویزیونهای ۲۰۱۴ سونی که وارد بازار ایران شده اند- W800B, W600B, W850B , ...

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

تو ریوی های این سایت . تلویزیون های سونی از نظر کیفیت تصویر باز هم تاکیید میکنم از نظر کیفیت تصویر و نه امکانات جانبی .تلویزیون های سونی واقعا یک سر و گردن از رقبا بالاترن و کیفیت بهتری دارن .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز magiteq1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

تو ریوی های این سایت . تلویزیون های سونی از نظر کیفیت تصویر باز هم تاکیید میکنم از نظر کیفیت تصویر و نه امکانات جانبی .تلویزیون های سونی واقعا یک سر و گردن از رقبا بالاترن و کیفیت بهتری دارن .

دوست من TV هزاران فاکتور داره که باید در جای خودش مقایسه بشه. اینکه شما می گید TV های سونی بهتر هستن نسبت به سایر تولید کنندگان , بسیار کلی گویی هست و فاقد اعتبار.

3. این کاربر از magiteq1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

دوست من TV هزاران فاکتور داره که باید در جای خودش مقایسه بشه. اینکه شما می گید TV های سونی بهتر هستن نسبت به سایر تولید کنندگان , بسیار کلی گویی هست و فاقد اعتبار.
    درسته . قبول میکنم . هزاران فاکتور هست تا مشخص بشه تلویزیون خوبه یا نه .

اما هدف اصلی یک تلویزیون چی هست ؟ بدیهی هست که کار اصلی تلویزیون پخش با کیفیت ودیو و تصاویر است . همانند تلفن همراه که کار اصلیش برقراری صحیح تماس است . اگر این مورد یعنی کیفیت پنل و پخش تلویزیون های سونی را با تلویزیون های دیگر مقایسه کنیم .

بیشتر تلویزیون های سونی در کیفیت پنل و کیفیت پخش ودیو و تصاویر از رقبای هم قیمت خود نظیر ال جی ، سامسونگ ، شارپ ، پاناسونیک ، فیلیپس و ... همیشه بالاتر بودند .

این رو تو رویوی های سایت cent .سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و .... هزاران سایت معتبر دیگه میتونید ببینید . نمیگم همش تولیداتش . میگویم بیشتر تولیداتش .

امتیازات تلویزیون های سونی در بخش کیفیت پنل و پخش تصاویر این امر را ثابت کرده است . و نه در بخش امکانات جانبی .

در مورد امکانات جانبی ممکن است سونی حرفی برای گفتن نداشته باشد . اما نظرسنجی ها و تجربیات و رضایت از خرید همیشه در محصولات سونی بالاتر از رقبا بوده است .

5. این کاربر از reza.kaka بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

من خودم سونی w600 دارم و w800 رو هم واسه داداشم خریدم. به نظر من فقط میشه به Review های برخی از سایت های معتبر اشاره کرد.
    خیلی از فاکتورها رو باید در نظر گرفت. همین کیفیت پخش تصاویر خودش به بخش های مختلف تقسیم میشه.
    مثلا، کیفیت دو بعدی و سه بعدی
    یا کیفیت اچ دی یا اس دی
    عمق رنگ مشکی
    یکنواختی رنگ مشکی
    بلور بودن تصویر
    و خیلی چیزهای دیگه که همگی در کیفیت تصویر خلاصه میشه.
    میشه این بخش ها رو تو سایت هایی که Review میکنن، دید.

علت انتخاب من در مورد دو مدل فوق این بود که تو رده بودجه ای که من داشتم و فاکتورهایی از کیفیت تصویر که برای من مهم بود، با مقایسه Review ها این دو مدل از همه بهتر بودن.

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

درسته . قبول میکنم . هزاران فاکتور هست تا مشخص بشه تلویزیون خوبه یا نه .

اما هدف اصلی یک تلویزیون چی هست ؟ بدیهی هست که کار اصلی تلویزیون پخش با کیفیت ودیو و تصاویر است . همانند تلفن همراه که کار اصلیش برقراری صحیح تماس است . اگر این مورد یعنی کیفیت پنل و پخش تلویزیون های سونی را با تلویزیون های دیگر مقایسه کنیم .

بیشتر تلویزیون های سونی در کیفیت پنل و کیفیت پخش ودیو و تصاویر از رقبای هم قیمت خود نظیر ال جی ، سامسونگ ، شارپ ، پاناسونیک ، فیلیپس و ... همیشه بالاتر بودند .

این رو تو رویوی های سایت cent .سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و .... هزاران سایت معتبر دیگه میتونید ببینید . نمیگم همش تولیداتش . میگویم بیشتر تولیداتش .

امتیازات تلویزیون های سونی در بخش کیفیت پنل و پخش تصاویر این امر را ثابت کرده است . و نه در بخش امکانات جانبی .

در مورد امکانات جانبی ممکن است سونی حرفی برای گفتن نداشته باشد . اما نظرسنجی ها و تجربیات و رضایت از خرید همیشه در محصولات سونی بالاتر از رقبا بوده است .
    دوست من سونی پنل ساز نیست. اکثر مدل های برتر سونی از پنل های va سامسونگ و یا AU POTRIC و یا LG بهره میبره.

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

دوست من سونی پنل ساز نیست. اکثر مدل های برتر سونی از پنل های va سامسونگ و یا AU POTRIC و یا LG بهره میبره.
    میدونم . منظورم کیفیت پنل های مورد استفاده هستش و پردازنده x-reality و تکنولوژی های انحصاری سونی بوده نظیر TRILUMINOS

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

میدونم . منظورم کیفیت پنل های مورد استفاده هستش و پردازنده x-reality و تکنولوژی های انحصاری سونی بوده نظیر TRILUMINOS
    دوست من تمام برندها دارای تکنیک های خاص تولید رنگ و اصلاح تصویر هستند و این تنها شامل سونی نمیشه.

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای تالکین

پيش فرض

دوست من تمام برندها دارای تکنیک های خاص تولید رنگ و اصلاح تصویر هستند و این تنها شامل سونی نمیشه.
    حرف شما درست هستش . اما فناوری سونی در پردازش تصاویر و بازتولید رنگ ها در کل از رقبا بهتر عمل کرده .

11. این کاربر از sansa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

bbn

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام
    من یک ماهی میشه sony 50w800b خریدم، 3660000 تومن از بندر گناوه، بوشهر.
    یه ----- فول اچ دی هم بهش وصل کردم.
    کیفیت تصاویرش واقعا عالیه و از بابت راضیم.
    ظاهرش بسیار شیک و باریکه.
    یه حالت مخصوص تماشا کردن فوتبال داره.
    زیر نویس فارسی رو ساپورت نمیکنه ولی با اجرای فیلم از روی ----- این مشکل به راحتی حل میشه.
    تا حالا باهاش به اینترنت وصل نشدم. میخواستم قبلش آپدیت اتوماتیکش رو غیر فعال کنم. از دوستان کسی می دونه چطوری میتونم این کار رو انجام بدم؟
    آپدیتش رو از کجا میتونم دانلود کنم؟ اصلا آپدیت کردنش فایده ای هم داره؟
    چطوری میتونم کالیبره ش کنم؟
    تکنولوژی تصویر در تصویر یعنی چی؟
    من تلویزیون رو رو میز ال سی دی گذاشتم. پایه هاش خیلی ظریفه. با کوچکترین تماسی، تلویزیون شروع به لرزش میکنه. میخواستم بدونم طبیعیست آیا؟

ممنون

13. این کاربر از hossein.eng64 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای تالکین

پيش فرض

سلام
    من یک ماهی میشه sony 50w800b خریدم، 3660000 تومن از بندر گناوه، بوشهر.
    یه ----- فول اچ دی هم بهش وصل کردم.
    کیفیت تصاویرش واقعا عالیه و از بابت راضیم.
    ظاهرش بسیار شیک و باریکه.
    یه حالت مخصوص تماشا کردن فوتبال داره.
    زیر نویس فارسی رو ساپورت نمیکنه ولی با اجرای فیلم از روی ----- این مشکل به راحتی حل میشه.
    تا حالا باهاش به اینترنت وصل نشدم. میخواستم قبلش آپدیت اتوماتیکش رو غیر فعال کنم. از دوستان کسی می دونه چطوری میتونم این کار رو انجام بدم؟
    آپدیتش رو از کجا میتونم دانلود کنم؟ اصلا آپدیت کردنش فایده ای هم داره؟
    چطوری میتونم کالیبره ش کنم؟
    تکنولوژی تصویر در تصویر یعنی چی؟
    من تلویزیون رو رو میز ال سی دی گذاشتم. پایه هاش خیلی ظریفه. با کوچکترین تماسی، تلویزیون شروع به لرزش میکنه. میخواستم بدونم طبیعیست آیا؟

ممنون
    سلام. مبارک تون باشه . زیر نویس فارسی رو میشه با Bigasoft Total Video Converter و انتخاب فرمت Apple TV HD به فیلم چسبوند و یا در غیر این صورت با ----- و یا سینمای خانگی مشاهده کرد .

سعی کن اپدیت نکنی . چون ممکنه زبان فارسی و .. از بین بره . و ... . احتمالا پایه رو محکم به تلویزیون وصل نکردید .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •