تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به کدام آنتی ویروس رای می دهید؟

راي دهنده
219. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Avast

16 7.31%
  • Avira

24 10.96%
  • Baidu

1 0.46%
  • Bitdefender

35 15.98%
  • Bull Guard

2 0.91%
  • COMODO

30 13.70%
  • DR.Web

4 1.83%
  • ESET - NOD32

48 21.92%
  • Emsisoft

11 5.02%
  • F_Secure

4 1.83%
  • G Data

2 0.91%
  • Kaspersky

63 28.77%
  • Mcafee

8 3.65%
  • Microsoft

5 2.28%
  • Norman

2 0.91%
  • Panda

6 2.74%
  • Qihoo

3 1.37%
  • Quick Heal

2 0.91%
  • Symantec - Norton

29 13.24%
  • Trend Micro

5 2.28%
  • Trustport

1 0.46%
  • Viper

1 0.46%
  • Webroot

6 2.74%
  • ZoneAlarm

7 3.20%
  • ضد بدافزار ایمن

1 0.46%
Multiple Choice Poll.
صفحه 10 از 402 اولاول ... 678910111213142060110 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 4017

نام تاپيک: بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجیهای سالیانه در پست اول ══╠

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی M.Hashemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    کرمان - رفسنجان

پيش فرض

دوست عزیز اینترنت سکیوریتی کومودو سه بخش اساسی داره : فایروال - آنتی ویروس - دفاع پیشگیرانه ProActive Defense

هر کدام از بخش های فوق بطور مجزا و مستقل قابل دریافت هستند

وقتی فایل رو اسکن کردید و شناسایی نکرد یعنی هم از لحاظ دیتابیس و هم از لحاظ هوش مصنوعی آنتی ویروس فایل رو پاک اعلام کرده

اما وقتی فایل رو اجرا کردید و سیستم آلارت میده این بر اساس شناسایی آنتی ویروس نیست چون اصلا آنتی ویروس در مرحله اسکن شناسایی نکرده

(مگر اینکه تنظیمات اسکن آنتی ویروس ضعیف باشه ولی تنظیمات گاردش قوی)

بلکه بخش دفاع پیشگیرانه هستش که ترکیبی از سیستم Hips و Sandbox هستش

(حال بماند که همین بخش دفاع پیشگیرانه در تمام شرکت ها خودش نتایج مثبت کاذب زیادی داره که باید بررسی و اصلاح بشه)

من هم منظورم این بود که سایر بخش های کومودو در واقع ضعف های آنتی ویروس رو پوشش میدند

یعنی بعنوان یک آنتی ویروس خالی کومودو عملکردش ثابت نکرده

وگرنه من که خودم از طرفداران برنامه های کومودو هستم و خیلی خوشحال میشم سرانجام این شرکت پک امنیتی خودش رو به کمال برسونه
    با سلام
    دوست عزیز شاید حق با شما باشد اما تا جای که من دیدم تنظیمات Cloud Scanner در setting مربوط به Anti Virus است و از همین من نتیجه گرفتم این بخش مربوط به Anti Virus است نه چیز دیگری.
    برای اثبات حرف هایم از عکس های که خود اقا مهران گذاشتند استفاده می کنم :
    *به شماره 1 دقت کنید.

یا عکس زیر :

حال به عنوان این فرم ها نیز دقت کنید. Virus Scanner Setting که شما می توانید از طریق کلیک بر روی setting مربوط به Anti Virus به این قسمت دسترسی پیدا کنید.
    برای اطمینان بیشتر شما به لینک زیر مراجعه کنید :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و زمانی که اقا مهران داره setting ضد ویروس را توضیح میدهد دقت کنید.

اگر هم نه من را قبول داری و نه اقا مهران را به عکس زیر دقت کن :

من این عکس را از خود سایت comodo دریافت کردم البته قسمت Anti Virus.
    خودتون میتونید از لینک زیر به این صفحه مراجعه کنید :
    کد:
    *تمامی عکس ها و لینک های بالا برای اثبات حرف هایم بود.
    امیدوارم مورد قبول شما و دوستان قرار گرفته باشه.
    با تشکر

2. 2 کاربر از M.Hashemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال T I G E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

حرف شما صحیحه و Cloud scanning در واقع برداشتی از پشتیبانی آنلاین مک آفی هستش که برای استفاده از این حالت باید آنلاین بود

حال سوالی که من از شما دارم در تستی که انجام دادید در اسکن دستی آنلاین بودید یا خیر؟ در هنگام اجرای فایلها چطور؟

اگه در دو حالت انلاین بودید یا در دو حالت آفلاین بودید یه عیب به حساب میاد

چون در اینصورت این بخش در گارد اسکن عملکرد خوبی نداره ولی در گارد فعال اکتیو میشه

چرا چنین حالتی بد هستش؟ چون مثلا فرض کنید سیستم من پر ویروس شده و من کومودو رو نصب کردم ... خب انتظار من اینه ویروسها رو شناسایی کنه

اگه قرار باشه مثل رفتار فوق با اسکن دستی ویروس های جدید رو پیدا نکنه و من ناچار باشم دونه دونه فایلهای مشکوک رو اجرا و چک کنم که نمیشه

در ضمن برای سیستمهایی که آنلاین نیستند این سیستم کارایی نداره مگر اینکه HIPS وارد عمل بشه

بهرحال جواب رو بگید تا در صورت نرسیدن به یک پاسخ منطقی در مورد این رفتار کومودو با شرکتش مکاتبه کنم

(چون یا باید جزو HIPS باشه یا اگه جزو انتی ویروس هستش در دو حالت اسکن و گارد دخیل باشه)

4. این کاربر از T I G E R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mahramasrar2's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

من هم خودم با كسپر موافقم
    چون يك ميليلرد برنامه كرك شده روي سيستمم دارم و اصلا هم حوصله دنبال اوپن سورس ها گشتن رو ندارم
    چه برسه كه داونلود كنم !
    گمونم كومودو بيشتر به درد كساني مي خوره كه قراره اصلا هيچي روي سيستمشون نصب نكنند !
    فقط فيلم و شو ببينند تايپ كنند و يا يك نمونه كار رو به مشتري نشون بدهند
    كسپر بيشتر به درد خوره هاي داونلود از اينتر نت مي خوره
    والسلام

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی M.Hashemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    کرمان - رفسنجان

پيش فرض

حرف شما صحیحه و Cloud scanning در واقع برداشتی از پشتیبانی آنلاین مک آفی هستش که برای استفاده از این حالت باید آنلاین بود

حال سوالی که من از شما دارم در تستی که انجام دادید در اسکن دستی آنلاین بودید یا خیر؟ در هنگام اجرای فایلها چطور؟

اگه در دو حالت انلاین بودید یا در دو حالت آفلاین بودید یه عیب به حساب میاد

چون در اینصورت این بخش در گارد اسکن عملکرد خوبی نداره ولی در گارد فعال اکتیو میشه

چرا چنین حالتی بد هستش؟ چون مثلا فرض کنید سیستم من پر ویروس شده و من کومودو رو نصب کردم ... خب انتظار من اینه ویروسها رو شناسایی کنه

اگه قرار باشه مثل رفتار فوق با اسکن دستی ویروس های جدید رو پیدا نکنه و من ناچار باشم دونه دونه فایلهای مشکوک رو اجرا و چک کنم که نمیشه

در ضمن برای سیستمهایی که آنلاین نیستند این سیستم کارایی نداره مگر اینکه HIPS وارد عمل بشه

بهرحال جواب رو بگید تا در صورت نرسیدن به یک پاسخ منطقی در مورد این رفتار کومودو با شرکتش مکاتبه کنم

(چون یا باید جزو HIPS باشه یا اگه جزو انتی ویروس هستش در دو حالت اسکن و گارد دخیل باشه)
    با سلام
    دوست عزیز من در تمام حالات online بودم.
    اما زیاد حرف شما را قبول ندارم چون تا جایی که من می دانم یک مخرب در صورتی یک سیستم را الوده می کند که اجرا شده باشد (حالا یا از طریق autorun و یا ...) و حال طبق عکسی که از سایت کومودو گذاشتم اگر به جمله ی که زیر ان خط کشیده شده دقت کنید نوشته در صورتی که db کومودو به روز رسانی نشده باشد ما امنیتی را از دست ندادیم چون Cloud Scanner فعال است.
    در ضمن به نظر من اصلا مهم نیست که Cloud Scanner چرا زمان اجرا عمل کرده و زمان scan عمل نکرده.
    حال اگر شما چند مخرب ناشناخته داشته باشید دو حالت دارد :
    1- ان ها اجرا نمی شوند تا زمانی که comodo anti virus به روز رسانی شود و فایل های مخرب را شناسایی کند
    2- ان ها اجرا می شوند و توسط Cloud Scanner Comodo Anti Virus و شناسایی می شوند(البته اگر cis را داشته باشید می توانید از sandbox و ... استفاده کنید برای اطمینان بیشتر).

شما اگر به پست های قبلی که من و شما دادیم نگاه کنید موضوع این بود که شما می گفتید ضد ویروس comodo قایل اطمینان نیست و من هم طبق لینک ها و عکس های که دادم به شما ثابت کردم Cloud Scanner مربوط به Comodo Anti Virus است و از 5 مخرب نا شناخته ای که در db کومودو وجود ندارند 4 تای ان ها توسط Cloud Scanner Comodo Anti Virus شناخته شدند که همین دلیل بر قدرتمند بودن ضد ویروس کومودو است.

امیدوارم متوجه منظورم شده باشید.
    با تشکر

آخر فروم باز *hamedkhatar*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

واسه همین میگم به این لیستا مشکوکم دیگه ! الان شما نگاه کن مثلا اویرا و مکافی و نود و پاندا رو گذاشته 3٪ . بعد مثلا outpost security (که من اصلا تابحال ندیدمش و تو نظرسنجی اینجا هم نیست و مطمئنم شما هم تاحالا ندیدیدش) رو گذاشته سوم با 97٪. یعنی شما خودت اگه بخوای بین مثلا مکافی و اوتپست یکی رو انتخاب کنی اوتپست رو میریزی؟!
    اون عکسی که من گذاشتم مربوط به تستهای فایر وال و اینترنت سکیوریتی بود نه آنتی ویروس
    کل دنیا فایروال کومودو رو قبول دارند ولی آنتی ویروسش هنوز جوابش رو پس نداده
    من اگه بخوام یک آنتی ویروس و یک فایروال با هم نصب کنم Kaspersky Antivirus 2011 رو با Comodo Firewall نصب میکنم
    به این لینک هم یه سر بزنید بد نیست
    کد:
    موفق باشید

8. این کاربر از *hamedkhatar* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز *hamedkhatar*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

من هم خودم با كسپر موافقم
    چون يك ميليلرد برنامه كرك شده روي سيستمم دارم و اصلا هم حوصله دنبال اوپن سورس ها گشتن رو ندارم
    چه برسه كه داونلود كنم !
    گمونم كومودو بيشتر به درد كساني مي خوره كه قراره اصلا هيچي روي سيستمشون نصب نكنند !
    فقط فيلم و شو ببينند تايپ كنند و يا يك نمونه كار رو به مشتري نشون بدهند
    كسپر بيشتر به درد خوره هاي داونلود از اينتر نت مي خوره
    والسلام
    شما انگار از مساله پرتی کلا
    شما اگه تنظیم Defense کومودو رو روی Safemode بگذارید موقع نصب هر برنامه ای کلی سوال ازتون میپره و هر تغیری تو سیستم رو گذارش میده

10. 2 کاربر از *hamedkhatar* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال T I G E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوست عزیز بگذارید بیشتر توضیح بدم

آنتی ویروس ها دو وظیفه اساسی دارند : پیشگیری از آلودگی و رفع آلودگی

یک انتی ویروس خوب انتی ویروسیه که هم از گارد عالی برخوردار باشه و هم قدرت اسکن بالایی داشته باشه

در هر دو مورد هوش مصنوعی و دیتابیس انتی ویروس مهم هستش اما کارشناسان معتقدند با توجه به افزایش روزمره مخرب ها باید از لحاظ امنیتی دقیق تر بود

به همین خاطر استفاده از برنامه های HIPS و Sandbox و Virtual Pc در کنار انتی ویروس الزامی هستش

اکثر شرکت های امنیتی چنین بسته ای رو به محصول اینترنت سکیوریتی خودشون اضافه میکنند (نه انتی ویروس)

دلیل اینکه برخی شرکت ها هنوز از Hips و یا تکنولوژی مشابه استفاده نمیکنند مشکل هشدارها و مثبت کاذب هستش

گرایش سومی هم بود یعنی پشتیبانی آنلاین از تمام کلاینت های آنتی ویروس هستش که کاملترین نوعش از آن مک آفی هستش

(صرفا در نسخه های ارژینال فعال میشه)

البته چنین فن اوری قبلا بوده ولی نه در حد ابتکار مک آفی ... بهرحال شرکت های امنیتی در فکر چنین کاری شدند

هر چند کومودو تکنولوژی مشابه ای وارد کرده ولی با فن آوری مک آفی تفاوت داره و پایین تر هستش

این تکنولوژی یک ایراد داره و تکنواوژی بکار رفته در کومودو هم ایراد دیگه ای داره

اول اینکه در صورت آنلاین نبودند چنین سیستمی کار آمد نیست و باید انتی ویروس به هوش مصنوعی و دیتابیسش تکیه کند

یا برنامه های کمکی HIPS رفتار مشکوک را شناسایی کنند

دوم که به کومودو برمیگرده عدم کاربرد این فن آوری برای پاکسازی سیستم آلوده هستش

فرض کنید من میخوام سیستم دوستم که آلوده شده رو پاک کنم ... پس کل سیستم رو اسکن میکنم

خب کومودو برخی فایلها را در اسکن شناسایی نمیکنه ... من هم سیستم رو به دوستم میدم میگم سیستم پاک شده !!!!

من هم همین موضوع رو میگم : فایروال کومودو عالیه ، خاصیت دفاع پیشگیرانه اش پیشرفته است ، فن آوری پشتیبانی آنلاینش خوبه

ولی نمیشه در یک آنتی ویروس از دیتابیس و هوش مصنوعی غافل شد

چون وقتی سیستم رو اسکن میکند نه فایروال ، نه HIPS و نه پشتیبانی انلاین کمکی به شما نمیکنند بجز هوش مصنوعی و دیتابیس آنتی ویروس

من هم همین مطلب رو میگم که باید این دو بخش و همچینی خاصیت Self-Defense محصول کاملا مورد ارزیابی دقیق قرار بگیره

شاید به قول شما واقعا خوب باشه ولی اول یک تست معتبر بده تا حداقل رفتارش در برابر ویروس ها ، کرمها ، جاسوس ها و... مشخص بشه

12. این کاربر از T I G E R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت

پيش فرض

دوست عزیز بگذارید بیشتر توضیح بدم

آنتی ویروس ها دو وظیفه اساسی دارند : پیشگیری از آلودگی و رفع آلودگی

یک انتی ویروس خوب انتی ویروسیه که هم از گارد عالی برخوردار باشه و هم قدرت اسکن بالایی داشته باشه

در هر دو مورد هوش مصنوعی و دیتابیس انتی ویروس مهم هستش اما کارشناسان معتقدند با توجه به افزایش روزمره مخرب ها باید از لحاظ امنیتی دقیق تر بود

به همین خاطر استفاده از برنامه های HIPS و Sandbox و Virtual Pc در کنار انتی ویروس الزامی هستش

اکثر شرکت های امنیتی چنین بسته ای رو به محصول اینترنت سکیوریتی خودشون اضافه میکنند (نه انتی ویروس)

دلیل اینکه برخی شرکت ها هنوز از Hips و یا تکنولوژی مشابه استفاده نمیکنند مشکل هشدارها و مثبت کاذب هستش

گرایش سومی هم بود یعنی پشتیبانی آنلاین از تمام کلاینت های آنتی ویروس هستش که کاملترین نوعش از آن مک آفی هستش

(صرفا در نسخه های ارژینال فعال میشه)

البته چنین فن اوری قبلا بوده ولی نه در حد ابتکار مک آفی ... بهرحال شرکت های امنیتی در فکر چنین کاری شدند

هر چند کومودو تکنولوژی مشابه ای وارد کرده ولی با فن آوری مک آفی تفاوت داره و پایین تر هستش

این تکنولوژی یک ایراد داره و تکنواوژی بکار رفته در کومودو هم ایراد دیگه ای داره

اول اینکه در صورت آنلاین نبودند چنین سیستمی کار آمد نیست و باید انتی ویروس به هوش مصنوعی و دیتابیسش تکیه کند

یا برنامه های کمکی HIPS رفتار مشکوک را شناسایی کنند

دوم که به کومودو برمیگرده عدم کاربرد این فن آوری برای پاکسازی سیستم آلوده هستش

فرض کنید من میخوام سیستم دوستم که آلوده شده رو پاک کنم ... پس کل سیستم رو اسکن میکنم

خب کومودو برخی فایلها را در اسکن شناسایی نمیکنه ... من هم سیستم رو به دوستم میدم میگم سیستم پاک شده !!!!

من هم همین موضوع رو میگم : فایروال کومودو عالیه ، خاصیت دفاع پیشگیرانه اش پیشرفته است ، فن آوری پشتیبانی آنلاینش خوبه

ولی نمیشه در یک آنتی ویروس از دیتابیس و هوش مصنوعی غافل شد

چون وقتی سیستم رو اسکن میکند نه فایروال ، نه HIPS و نه پشتیبانی انلاین کمکی به شما نمیکنند بجز هوش مصنوعی و دیتابیس آنتی ویروس

من هم همین مطلب رو میگم که باید این دو بخش و همچینی خاصیت Self-Defense محصول کاملا مورد ارزیابی دقیق قرار بگیره

شاید به قول شما واقعا خوب باشه ولی اول یک تست معتبر بده تا حداقل رفتارش در برابر ویروس ها ، کرمها ، جاسوس ها و... مشخص بشه
    یک سوال از شما می کنم....
    از لحظه انتشار بدافزار(ویروس ، تروجان،روتی کیت،اسپای ویر......)تا لحظه شناسایی و واردشدن به dbms(سامانه مدیریت دیتابیس)حداقل چه مدت زمانی طول می کشه؟؟؟؟؟
    شما اگر از منظر دیتابیس و شناسایی از روی تطابق dbms باشید،بدونید اس تا کس نت چندین ماه پس از انتشار و آزادانه گشتن شناسایی شد،یعنی وقتی تقریبا" به انتهای کارش نزدیک می شد.....
    آیا باز هم اتکا بر دیتابیس الویت اول شماست؟؟؟
    در ضمن من اسم سوئیت خاصی را نمی برم،ولی امروزه با وجود تکنولوژی cloud computing و گسترش دیتابیس های ابری،دیگر لزومی بر وجود دی بی در کلاینت نیست،و این تطابق می تواند از طریق پردازش ابری نیز صورت بگیرد......

14. 4 کاربر از santamove بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت

پيش فرض

من همیشه ویژه نامه های آی تی کلیک و بایت را می خونم،
    ولی امروز وقتی داشتم آخرین شماره ویژه نامه بایت روزنامه خراسان رو می خوندم،به یک مقاله به قول خودشون تخصصی بر خوردم،که واقعا داشتم دیوونه می شدم....

یک نگاه کاملا" سلیقه ای+پر از سوتی+مغایر با حقیقت
    نبود برترین سوئیت امنیتی دنیا از نگاه cnet یعنی کومودو و این که این گونه مقالات کاذب و دروغین کاربران نا آشنا رو گمراه می کنه.....

به عنوان خنده گذاشتم تا شما هم بخونینش

16. 5 کاربر از santamove بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mani_2004_2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Gachsaran

پيش فرض

من کومودو استفاده میکنم . فوق العاده ست

18. 5 کاربر از mani_2004_2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •