تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 113 اولاول ... 678910111213142060110 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 1125

نام تاپيک: طرفداران لپ تاپ قدرتمند xps L502

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

دوستان من هم قبلا" با این برنامه یه تست گرفتم که نتیجه مثل مال شما ها بود و کلی تعجب کردم!!!!
    اما از نظر خودم لپ تاپم باطریش کاملا" خوب جواب میده و راضی کننده است...
    ولی امروز توی یاهو یه مطلب در مورده باطری لپتاپ خوندم که توش یه برنامه به نام Battery Bar رو واسه تست باطری معرفی کرده بود..من هم دانلود کردم و استفاده کردم ولی نتیجه کاملا" با این برنامه Battery Care متفاوت بود و ظرفیت باطری رو 90000 (تقریبا")نشون میداد که فکر کنم این درسته...
    اینم لینک دانلود برنامه Battery Bar (1.2MB)..d:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    عجیبه چون من با battery bar هم تست کردم امروز و نتیجه عین قبل همانی بود که با برنامه battery care بود!

2. این کاربر از aminbadiee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه sami-z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

عجیبه چون من با battery bar هم تست کردم امروز و نتیجه عین قبل همانی بود که با برنامه battery care بود!
    خوب حالا مگه باطری لپ تاپتون خوب جواب نمیده؟؟؟شاید این نرم افزارها مورد دارن

اگه باطری نرمال کار میکنه که دیگه نگرانی نداره

4. 2 کاربر از sami-z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mohsen1104's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

این رفیق ما نتونسته از تی وی این لپ تاپ استفاده بکنه برنامه جدایی برای تی وی نداره تا روش نصب کنیم تی وی بیاد
    برنامه مدیا سنتر رو که می زنه برفکی نشون می ده . تنظیماتی هم برای اسکن کردن نداره

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

بچه ها الان که دارم این رو مینویسم لپ تاپم 26 ساعت هست که روشنه!!!!!! L502 دسکتاپه یا لپ تاپ؟؟؟؟!!!

7. 3 کاربر از sami-z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

این رفیق ما نتونسته از تی وی این لپ تاپ استفاده بکنه برنامه جدایی برای تی وی نداره تا روش نصب کنیم تی وی بیاد
    برنامه مدیا سنتر رو که می زنه برفکی نشون می ده . تنظیماتی هم برای اسکن کردن نداره
    من این لپتاپ رو ندارم ولی اگه تحت پوشش سیگنال دیجیتال صدا و سیما هستید با تیونر دیجیتالش اسکن که تا کل شبکه ها با چند تا اشانتیون عربی و انگلیسی رو با کیفیت ----sماهواره خانگی دریافت کنی.
    اون که برفک میزنه اولا داری آنالوگ اسکن میکنی ثانیا سیگنال یا آنتن برای اون منطقه ضعیفه

---------- Post added at 08:02 PM ---------- Previous post was at 07:59 PM ----------

بچه ها الان که دارم این رو مینویسم لپ تاپم 26 ساعت هست که روشنه!!!!!! L502 دسکتاپه یا لپ تاپ؟؟؟؟!!!
    یعنی چی؟
    تحت چه شرایطی
    میشه دقیقا توضیح بدید
    تو حالت standby?

9. این کاربر از goodarz_online بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mohsen1104's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

من این لپتاپ رو ندارم ولی اگه تحت پوشش سیگنال دیجیتال صدا و سیما هستید با تیونر دیجیتالش اسکن که تا کل شبکه ها با چند تا اشانتیون عربی و انگلیسی رو با کیفیت ----sماهواره خانگی دریافت کنی.
    اون که برفک میزنه اولا داری آنالوگ اسکن میکنی ثانیا سیگنال یا آنتن برای اون منطقه ضعیفه[COLOR="Silver"]
    standby?
    میشه بیشتر توضیح بدی . آنتن رو که به پشت وصل می کنی و برنامه مدیا سنتر رو باز می کنی بعد کجا باید اسکن کنی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

میشه بیشتر توضیح بدی . آنتن رو که به پشت وصل می کنی و برنامه مدیا سنتر رو باز می کنی بعد کجا باید اسکن کنی
    تو بخش تی وی یه گزینه سرچ داره . سرچش یزره طول می کشه ولی بزار تا ته بره . اولین بار توصیه میشه از آنتی هوایی استفاده کنید اگر پوشش خوبی برای دی وی بی ندارین.
    توی همون مدیا سنتر هم تنظیماتی برای تی وی هست که اگه قبلا دستکاریش نکرده باشن مهم نیست.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دوستان من اين نت بوك رو با اين مشخصات ‏‎ CPU‏ از كجا مى تونم تهيه كنم؟ و البته قيمتش رو هم مى خوام بدونم.

i7-2720QM with 2.20Ghz Turbo Boost up to 3.30ghz
    Last edited by aristocrat; 22-08-2011 at 22:47.

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

یعنی چی؟
    تحت چه شرایطی
    میشه دقیقا توضیح بدید
    تو حالت standby?
    خوب روشن بود دیگه!...یعنی 26 ساعت به صورت مداوم روشن بود و باهاش همه کار کردم و فقط 5 ساعت آخر رو داشت دانلود میکرد که من دیگه گذاشتم کارشو بکنه و دیگه کاره اضافی ازش نکشیدم...این یعنی L502 اینقدر قوی هست که وقتی مثله یه کامپیوتره خونگی ازش استفاده میکنی بازم با قدرت کارشو ادامه میده...
    من چون تو خونه تنها بودم همش پای لپ تاپ بودم و کارایی مثله وبگردی, فتوشاپ ,موزیک,بازی(nfs hot pure suit) رو انجام دادم و در آخر هم گذاشتم چند تا فایل دانلود بشه که 5 ساعت طول کشید کاره دانلود...و فکر میکنم توی ساعت 26.5 بود که دیگه خاموشش کردم.یه تست هم با برنامه speed fan گرفتم که همه چیز روی نرمال بود...دمای cpu 56 بود,دمای هارد 47 و دمای کارت گرافیک 52 بود که بعد از 26.5 ساعت عالیه...البته کل مدت روشن بودن از کول پد استفاده کردم...

14. این کاربر از sami-z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

خوب روشن بود دیگه!...یعنی 26 ساعت به صورت مداوم روشن بود و باهاش همه کار کردم و فقط 5 ساعت آخر رو داشت دانلود میکرد که من دیگه گذاشتم کارشو بکنه و دیگه کاره اضافی ازش نکشیدم...این یعنی L502 اینقدر قوی هست که وقتی مثله یه کامپیوتره خونگی ازش استفاده میکنی بازم با قدرت کارشو ادامه میده...
    من چون تو خونه تنها بودم همش پای لپ تاپ بودم و کارایی مثله وبگردی, فتوشاپ ,موزیک,بازی(nfs hot pure suit) رو انجام دادم و در آخر هم گذاشتم چند تا فایل دانلود بشه که 5 ساعت طول کشید کاره دانلود...و فکر میکنم توی ساعت 26.5 بود که دیگه خاموشش کردم.یه تست هم با برنامه speed fan گرفتم که همه چیز روی نرمال بود...دمای cpu 56 بود,دمای هارد 47 و دمای کارت گرافیک 52 بود که بعد از 26.5 ساعت عالیه...البته کل مدت روشن بودن از کول پد استفاده کردم...
    لطف کنید یک بار دیگه جواب سوال منو بدید

سوال: شما با لپتاپ l502 با باطری 9 سل و بدون اینکه از شارژر استفاده کنید به مدت 26 ساعت با باطری خود لپتاپ از لپتاپ استفاده کردید؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •