تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 12 اولاول ... 6789101112 آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 112

نام تاپيک: مقایسه جذاب بین دو کارت عالی : GTX 460 1GB Vs HD5850

آخر فروم باز iceweek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

این تاپیک فقط برای بنچ هاش باید باز بمونه (دیگه لازم نیست هر جا بنچ (نه الزاما برای مقایسه این دو کارت) لازمه بیایم کلی بنچ بزاریم آدرس این تاپیک رو میدیم
    شما برو افتخارتو بکن که کلی وقت منو چندتا از بچه هارا تلف کردی نگذاریم بچه های مردمو گمراه کنی.
    کاش فقط بنچ میگذاشتی

اگه نباشه جاش خالی می مونه Download Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    مسکن

پيش فرض

بابا ببخش منو جوونی کردم

شما خیلی از ما دلگیری . ولی خداییش تا قبل من کسی حرفی از 460 نمیزد ولی الان تو بعضی سیستم ها ازش استفاده میکنید (همین آقای Ultra خودش تو بعضی از سیستم ها پیشنهاد میده) نمیگم زیاده روی نکردم ولی اگه نمیگفتم هم بی انصافی بود . در ضمن اون پست رو شوخی کردم (شمام خیلی جدی برخورد میکنی هرچی من میگم میزنی تو ذقم )

راستش از فروم P30world خیلی خوشم اومد بچه های با مرامی داره (مثل Ultra - Sasan , ... ) و شما همتون وقت میذارید تا مردم الکی پولشون رو دو دستی تحویل مغازه دار ندن و جنس خوب گیرشون بیاد مطابق با نیازهاشون منم تو این مدت هدفم همین بوده ولی به علت تازه واردی و ناشی گری زیاده روی کردم

اگرم کسی فکر میکنه من مغازه دارم یا از این جور چیزا بره از vahid_lok بپرسه که سیستم قبلی رو بهش فروختم.من نه مغازه دارم نه پول دار فقط یه عشق کامپیوتر که میخواد اطلاعاتش رو انتشار بده ولی خوب تازه کاره

در آخر ما همه با هم دوستیم مگه Nvidia یا ATI چین که بخوایم بخاطر دو تا کارت مزخرف 460 , 5850 دوستی هامون رو خراب کنیم

3. این کاربر از Download Master بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز iceweek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

قبل ازين که پديده اي به نام شما ظاهر بشه پست از خودم بيارم که درباره 460 با دوتا از بچه ها بحث کردیم؟ولي ديگه هرچي دروغ و راست درباره اين کارته به هم نبافتیم.هرجا هم رسيدم به هرکي با هربودجه بود نگفتم بدو برو 2تا 460 بخر sli کن.
    اگر ديدي کسي توصيه نميکرد چون توي بازار هنوز درست نبود و قيمت معلومي نداشت.
    کلا اسم کاربري جناب عالي را ببينم اعصابم خورد ميشه ياد سخنان گهربار جناب عالي ميوفتم.به خاطر وجود شخص شخيص شما کمتر ديگه اينجا سر ميزنم اعصابم راحت باشه.

حالام به افتخاراتت اضافه شده که به خاطر وجود شما و روشنگري جناب عالي اقاي ultra توي بعضي سيستم ها 460 پيشنهاد ميدن.
    من کم کم دارم تعجب ميکنم قبلا شما نبودي چطور اقاي ultra پيشنهاد ميدادن.!!من به جاي ايشون از شما ممنونم که همه ما را اگاه کرديد
    Last edited by iceweek; 26-08-2010 at 01:43.

5. این کاربر از iceweek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال jack426's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بالای دیوار همسایه کناری

پيش فرض

چرا اینقدر طرفداری از 5850 می کنید یه رقیب خوب براش پیدا شده البته تنها مشکل این کارت قیمت 315 اون هست اگه با این قیمت خریدید اینقدر5850 طرفدار پیدا کرده که قیمتش رفته 350 طوری که خود من هم دیگه نمی تونم این کارت رو بخرم
    بزارید یه عده فن بوی اینویدیا برن GTX460 بخرن بد نیست که خوبه و واقعا هم خوبه تو سر کارت نزنید اینقدر
    تازه فیزیک هم داره برید اون کارت توپ رو بخرید بی خیال این 5850 شید

اگه نباشه جاش خالی می مونه Download Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    مسکن

پيش فرض

من که سیستم رو بستم و در همین مکان و در همین لحظه فعل غلط کردن رو صرف کردم که دیگه بیام تو قسمت سخت افزار p30world اظهار نظر کنم.
    باز تو فرومای خارجی ته چیزی که به آدم میگن همین Fanboy ولی اینجا قاطین.
    دیگه اگه از بنده پستی برای اظهار نظر دیدید پاکش کنید.فقط سوالات مبتداینم رو میپرسم.
    ولی جا داره همینجا از آقای Ultra به خاطر راهنمایی هاشون و اخلاق خوبشون شدیدا تشکر کنم
    همچنین از آقای Salar - hiv به خاطر اطلاعات و همچنین اخلاق خوب و مرامشون.
    فقط نام کاربری رو حذف نمیکنم بیام اظهار نظرهای علمی کاربرای های Pro رو ببینم برم تو فروم XtremLabs ترجمه کنم و باعث رشد دانش سخت افزار بشم.
    اگر من به کسی توهین یا بی ادبی کردم ببخشید . ما رو حلال کنید.
    در ضمن با آقایان Ultra - Sasan - salar hiv خیلی حال کردم و با PM در تماسم .
    خداحافظ همگی

آخر فروم باز Guts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

GTX 260 و Radeon 5850 در یک رنج نیستن اصلاً، کلاً قیمت جهانی GTX 260 کمتر از 5850 هست و اختلاف قیمت 60-70 دلاری دارن (GTX 260 حداقل قیمت 210 دلار و 5850 حداقل 290 دلار) حالا من نمی‌دونم تو بازار ما چقدر میدن این دو کارت رو، ولی رقیب GTX 460 کارت 5830 هست که تقریباً در یک رنج هستن و به‌نظر GTX 460 انتخاب بهتر و قویتریه که یکی از دلایلشم Physx هست بدون شک.
    در ضمن استفاده از Physx مود در حالت Hybrid روشیه که خیلی توصیه نمیشه و دردسرهای زیادی داره و به نظر منم اتلاف پول هست.
    Last edited by Guts; 26-08-2010 at 11:26.

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بالای دیوار همسایه کناری

پيش فرض

من که سیستم رو بستم و در همین مکان و در همین لحظه فعل غلط کردن رو صرف کردم که دیگه بیام تو قسمت سخت افزار p30world اظهار نظر کنم.
    باز تو فرومای خارجی ته چیزی که به آدم میگن همین Fanboy ولی اینجا قاطین.
    دیگه اگه از بنده پستی برای اظهار نظر دیدید پاکش کنید.فقط سوالات مبتداینم رو میپرسم.
    ولی جا داره همینجا از آقای Ultra به خاطر راهنمایی هاشون و اخلاق خوبشون شدیدا تشکر کنم
    همچنین از آقای Salar - hiv به خاطر اطلاعات و همچنین اخلاق خوب و مرامشون.
    فقط نام کاربری رو حذف نمیکنم بیام اظهار نظرهای علمی کاربرای های Pro رو ببینم برم تو فروم XtremLabs ترجمه کنم و باعث رشد دانش سخت افزار بشم.
    اگر من به کسی توهین یا بی ادبی کردم ببخشید . ما رو حلال کنید.
    در ضمن با آقایان Ultra - Sasan - salar hiv خیلی حال کردم و با PM در تماسم .
    خداحافظ همگی
    چرا حالا اینقدر ناراحت شدی ؟
    تازه داریم باحات حال میکنیم فرومه ازاین اتفاقا پیش می یاد
    ترجمه کنی آبرو خودت میره از ما گفتن بود اونوقت اونجا هرچی از دهنشون در بیاد بهت میگن

10. این کاربر از jack426 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه shamy's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

درود.
    460 با 5830 مقایسه میشه ودر رده 5850 نیست ومقایسه اون ها اشتباهه.

12. این کاربر از shamy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

460 با 5830 مقایسه میشه
    بله/
    مدل GTX 460 1GB در برابر 5830 با توجه به قدرت مناسبش ارزش خرید بسیار بیشتری داره
    و تقریبا 5830 دیگه ارزش خرید نداره.

ودر رده 5850 نیست ومقایسه اون ها اشتباهه.
    این هم درسته/
    مدل 1GB با قیمت بیشتر از 270-260 {در ایران}در برابر ارزونترین برند 5850 {که 10-15 درصد قویتره}و حدود 310 گیر میاد ارزش خرید نداره.
    Last edited by HardWare Professor; 26-08-2010 at 20:01.

14. این کاربر از HardWare Professor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بالای دیوار همسایه کناری

پيش فرض

بله/

این هم درسته/
    مدل 1GB با قیمت بیشتر از 270-260 {در ایران}در برابر ارزونترین برند 5850 {که 10-15 درصد قویتره}و حدود 310 گیر میاد ارزش خرید نداره.
    کدوم برند 310 تومنه؟؟؟؟؟؟؟؟ ارزونترینشون 340 تا 350 هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •