تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 14 اولاول ... 67891011121314 آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 136

نام تاپيک: معرفي و نقد کتاب های الکترونیکی این بخـش ...

داره خودمونی میشه H&H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران-ستارخان

پيش فرض

دوست عزیز این تایپک رو نزدیم که همینجوری داستان توش نقد کنیــــم ...
    هر کاربری هر رمانی خوند میاد توضیح میده که این رمان داستانش اینجوری بوده و امتیاز بهش میده !
    و به دوستان هم معرفی میکنه اگه به دو سه خط نقد کردنـــه تو اینترنت پر هستش ...
    موفق باشید!
    دوست عزیز من گفتم جدیدا شل و ول شده شما خودت ببین تو این دو هفته چند تا نقد شده. همش درباره اینکه قدیما مصر چه جوری بوده بحث شده اونم به درد نمی خوره منم نوشتم تا یه جونی بگیره این تایپیک همین جوری نمونه

2. این کاربر از H&H بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام خیلی ممنون

آخر فروم باز babelirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    سنندج

پيش فرض

با سلام خدمت همه ی دوستان
    میخوام درباره رمان غزال یکم نقد بنویسم
    البته اول بگم من منتقد نیستم ولی دریروز که داشتم میخوندم با نکاتی برخوردم که به شخصه اعصابمو خیلی خورد کرد
    اولین نقدی که میتونم بکنم اینه که این رمان مثل خیلی رمان های دیگه ی ایرانی که اینروزها خیلی کلیشه ای شده داستان یک دختره زیبا و دلفریب رو نشون میده که سنگ دل هم هست و خیلی ها در پی ازدواج با اون هستن
    دومین نقد این است در بعضی از قسمت های داستان خیلی سریع گذشته در حالی که میتونست بهتر باشه در بعضی قسمت ها هم خیلی کند پیش رفته که اعصاب خواننده رو خورد میکنه
    سومین نقد که میشه به این داستان گرفت اینه که نویسنده ای این داستانو نوشته که اصلا" با منطقه ای که بعضی از داستان رو نوشته اصلا" هیچ آشنایی نداشته و از روی شنیده ها این داستانو نوشته مثلا" ایشون درباره کرد و اداب و روسومش نوشته که خیلیی هاش واقعیت نداره و معلومه که همینوجوری نوشته شده
    چهارمین نقد اینه که زمان نوشته شدن این رمان برای خواننده خیلی گنگ میشه در بعضی از زمان ها که از هواپیما و دوربین عکاسی حرف میزنه بر میگرده به نهایت 20 سال قبل در حالی که وقتی از قبیله ی کرد ها در مناطق شمال غربی هست حداقل اینجوری که گفته شده بر میگرده به 60 - 70 سال پیش
    پنجمین نقد اینه که تاکید زیادی بر بذله گو و شیطان بودن غزال شده که دیگه خیلی یکنواخت میشه
    ششمین نقد اینه که رمان غزال اومده و بحث هایی رو مثل تجاوز به عشق عموی خود که اسمش غزال بوده حرف زده که نمیشه هیچ گونه دلیلی برای بیان این این ماجرا در این رمان نوشت
    هفتمین نقد اینه که صحنه هایی که میتونستن جذاب باشن رو خیلی ساده تعریف کرده و صحنه هایی که هیچ جذابیتی نداره رو خیلی بهش بها داده شده تا جذاب بشه
    هشتمین نقد اینه که پشت سر هم اسمهای زیادی رو بیان کرده که باعث پیچیده شدن و در مواردی باعث قاتی کردن شخصیت های داستان میشه به خصوص که اسم ها هم در مواردی مانند هم انتخا شدن مثل : سهند ، سپهر ، سهیل ، سما و .....

ولی در کل رمان خیلی بدی هم نیست
    نمره ی من به این رمان » از 10 نمره ، 4 نمره میدم

5. 3 کاربر از babelirani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام
    رمان رویا «نوشته ی مهناز صیدی»:
    داستان دختری 18 ساله به نام شقایق هست که تمام خانواده اش را جلوی چشماش می کشن و خودش هم از یک قدمی مرگ بر می گرده.چون شاهد قتل بوده تحت حفاظت شدید پلیس قرار می گیره.به خاطر فشار روحی در بیمارستان اعصاب و روان بستری می شه.پرونده دست سرگرد 30 و چند ساله ای به نام علیرضاست.تنها عمه ی شقایق به دلایلی باید همراه خانواده ش به آمریکا بره و چون شقایق نمی ونه از ایران خارج بشه عمه اش اونو به علیرضا می سپرد.و................
    داستان کشش زیادی داره.به نظر من جذاب بود.
    خواب و بیدار ،بخت سپید زمستان هم از کتاب های دیگه ی این نویسنده است که توصیه می کنم بخونید.

7. این کاربر از nasimevasl67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mahyar.amini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران, شمال (بابل) , متولد 15/11/64

پيش فرض

سلام

من در این تایپیک به مسئله ای برخورد کردم که بهتر دیدم توضیح بدم
    سوال : چرا سینوهه از یوزارسیف ( حضرت یوسف ) حرفی نزده ؟؟؟؟
    پاسخ : چون در نوشته های معتبر تاریخی حضرت یوسف ( ع ) و سینوهه هم دوران نبودن ولی در سریالی که ایران ساخته بود تاریخ رو به دلایلی که من پیداش نکردم تحریف صورت گرفته
    البته تحرفهای زیادی در این سریال وجود داشت که اینجا جای حرف زدن در بارش نیست
    ولی واقعا" آیا برای شما خیلی عجیب نیست که سینوهه ای که کل زندگیشو نوشته بود حرفی از مسئله ای به این مهمی نزنه ؟
    درود خدمت babelirani در مورد سينوهه بايد بگم كه سينوهه به پزشك هاي فرعون گفته مي شه همون طور كه فرعون به مجموجه اي از پادشاهان مصر گفته مي شود .
    با سلام خدمت farshadzah عزیز میشه بگید سینوهه رو از کجا شما آوردید که به پزشک های فرعون میگن ؟
    سینوهه تا اونجایی که من در تاریخ مصر باستان خوندم فقط یک نفر بوده
    خواستید کتابو بهتونم معرفی کنم برید بخونید ؟

با سلام خدمت babeliran عزیز باید بنده به شما دوست عزیز عرض کنم نظر farshadzah کاملا درست است اما ایشون این مساله برای شما باز نکرده تا کامل در جریان قرار بگیرید از اونجایی که کتاب سینوهه پزشک مخصوص فرعون که چاپ قدیمش رو کامل خوندم و مطمئم با این نظر شما شما هم کتاب سینوهه روخوندید باید توضیحاتی برای شما عرض کنم پس از انکه سینوهه به شهرت عظیم در مصر در علم پزشکی کسب می کنه به کاخ فرعون راه پیدا می کنه و یکی از بهترین پزشک های مخصوص کاخ میشه و بسیاری از شاهزادگان و همسران بزرگان رو مداوا میکنه به همین دلیل پزشک مخصوص فرعون میشه اما نکته بسیار ظریف تاریخی که در کتب بعدی در مورد سینوهه ذکر شده این بود که پس از فوت سینوهه بدلیل خدمات ایشان لقبی به نام سینوهه به وجود میاد که از این به بعد به پزشکان فرعون سینوهه می گفتند (البته در طول تاریخ موارد مشابهی می تونیم پیدا کنیم که بدلیل خدمات یک شخص نام اون شخص به صورت یک لقب در اومده که افرادی که بعد ار اون عهده دار این پست شدن به همان لقب شناخته می شدند)

پی نوشت: در سریال یوزارسیف که پخش شد موارد بسیاری زیادی تحریف شده و موارده بسیاری بود که هیچ سند تاریخی براش نمی شد پیدا کرد که من در این مورد کاملا با babeliran موافقم و البته در این تاپیک به این موضمع نمی پردازیم.
    Last edited by mahyar.amini; 04-03-2010 at 15:05.

9. 2 کاربر از mahyar.amini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام کتاب گرگ و میش رو که تو قسمت کتابهای جاوا گذاشتید کتاب قشنگیه ولی حدود 200 صفحه ازش سفیده میشه کاملشو بزارید مرسی

داره خودمونی میشه H&H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران-ستارخان

پيش فرض

سلام کتاب گرگ و میش رو که تو قسمت کتابهای جاوا گذاشتید کتاب قشنگیه ولی حدود 200 صفحه ازش سفیده میشه کاملشو بزارید مرسی
    این کتاب یکی از برترین کتابهای فانتزی هستش که به جز این کتاب سه جلد دیگه هم داره. (اگه تبلیغ نشه سایتTwilight.ir جلد 2و3و4 این کتاب رو برای دانلود داره وسایتdarrenshanfans.ir جلد 1 کتاب رو داره البتهPDF.)
    کلا کسایی که میخوان هم رمان عاشقانه بخونند هم فانتزی(به دلیل وجود خون آشام ها وگرگینه ها) این کتاب فوق العاده هستش.

12. 2 کاربر از H&H بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

• نام کتاب: تا تَه دُنیا
    • نام نویسنده: سوگند دهکردنژاد
    • شابک:

964-6933-81-5

• قیمت: 88.۰۰۰ ریال
    • تعداد صفحات:730ص
    • سال چاپ: چاپ دوم اردیبهشت 1387
    • انتشارات: پاسارگاد

شرح پشت جلد: یاد آن روزها که من در انتهای دنیای کوچک تو بودم و تو یادی از من نمیکردی. ای کاش آن روزها به ابدیت میپیوست. ابدیتی بی منتها... اما من هنوز به یاد آن روزها ره میسپارم. شاید، شاید روزی به سفری تا ته دنیا بروم! آری تا ته دنیا و تا مرز ابدیت...

خلاصه داستان: داستان راجع به زندگی دختر جوان و شیطونی به نام ساغر است که در محیط دانشکده به همکلاسیش مسعود دل می بنده. داستان عشق مسعود و ساغر و روابطشون و دوستانشون و همکلاسیهاشون و ... است . ساغر و مسعود هر دو عاشق و مغرور بعد از اینکه به مرور و ذره ذره عشق درونشون شکل میگیره و به هم دل میبندن با کلی سوء تفاهم از هم دور میشن و ....

**** جذاب

14. 2 کاربر از nasimevasl67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

نا کتاب : رویاهای خاکستری
    نویسنده: م. پریزن

انتشارات: نشر اوحدی
    قیمت: 2250 تومان

تعداد صفحه :392
    شابک:
    964-6376-87-8

خلاصه داستان :
    دختریست به نام رؤیا . از اهالی شمال غربی ایران . بزرگ شده در خانواده ای به شدت تعصبی و غیرتی . زندگی مرفهی دارند اما سخت گیری های بیش از حد پدر خانواده زندگی رو به اهالی اون خانواده تلخ کرده ... رؤیا عاشق پسریست به نام پژمان ... آقای دکتری که در همسایگی این خانواده زندگی میکنه ... رؤیا با خیالپردازی هایی که می کنه زندگی رو خوب می گذرونه و در رؤیاهاش پژمان رو مرد آیندش می بینه و به امید اون روزی هست که پژمان عاشقانه دست اون رو بگیره و هر دو راهی زندگی سراسر عاشقانه و شادمانه بشن .... متاسفانه مثل خیلی از عاشقا که عقل رو چاشنی تصمیم گیریشون نمی کنن رؤیا هم برای تن ندادن به ازدواج با کسی که دوست نداره(پسرعموش) و فرار از دست سخت گیریهای پدرش و رسیدن به محبوبش که حالا به تهران رفته راهی تهران میشه . بی اطلاع خانواده و ناگهانی .... زندگی همیشه اونی نیست که ما فکر می کنیم و وای بر روزی که روزگار بخواد روی بی رحمانه و تلخش رو بهمون نشون بده ....

**** جذاب

با تشکر از
    انجمن 98ia

16. 4 کاربر از nasimevasl67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه b3st.programmer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    جاده بی کسی

پيش فرض

کتاب آبی تر از عشق
    نویسنده»: پروانه.ش

خلاصه داستان
    داستان پسری به اسم آریا است که سه تا زن هم زمان میگیره.. و پریا که دختری با شخصیت پسرونه هست..از طرف خانواده آریا برای همسری اون انتخاب می شود و...

امتیاز 9.5 از 10

نظر من خواننده:
    داستان سورژه خیلی خیلی جالب و نوعی داشت سه تا زن بری بگیری اونم با فاصله یک هفته ای . همه تو یکی اش موندن چه برسه به سه تا
    خدا صبر ایوب(نمی دونم املاش درسته یا نه؟) بده.
    خلاصه داستان خیلی جالبیه من که خوشم اومد چون در آخرش هم نتیجه گیری خوبی کرد. البته خانواده پریا و بخصوص داداشی بی غیرتش یک کمی با واقعیت جور در نمی اومد.اونم با شرایط خانوادگی پریا.
    من که عمرا بزارم خواهرم بره زن پسری بشه که بخواد 3 تازن بگیره.
    گردنشو می شکونم

18. این کاربر از b3st.programmer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •