تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 14 اولاول ... 67891011121314 آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 137

نام تاپيک: خرید پردازنده و مادربرد و رم برای انیمیشن سازی

پروفشنال sherlock_Holmes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

آقا شما آخرش مادبردت رو چی انتخاب کردی؟
    asus p5ql-pro؟

اگه آره اینجا رو یه نگاه بنداز حتما:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    هر چند به جواب نهایی نرسید اما اطلاعات خوبی توش داره...
    این هم لیست QVL واسه این مادر برد که توش رمها رو معرفی کرده که به این مادر برد میخوره... اپیسر توش هست...

کد:
    (اگر باز نشد صفحه سوم همون تاپیک لینکش هست)

من الآن مادر برد رو Biostar p43D2-A7 انتخاب کردم...
    بتازگی هم خبرنامه انفورماتیک گستر خبری داده که بزودی عکسشو میذارم ببینی... در مورد همین مادر برد من...
    تیترش اینه:

کسب رتبه اول در نمودارهای مقایسه ای آزمایشگاه تخصصی Tomshardware

متنشم اینه:
    بایوستار ، با استفاده از قطعات بسیار با کیفیت ، و طراحی منحصر به فرد مادربردهای خود ، راندمان بسیار بالایی را در ازای هزینه ای مناسب به کاربران ارائه می دهد . بدین ترتیب نرخ راندمان به قیمت در محصولات این کمپانی ، بسیار مناسب است و سیاست قیمت گذاری انفورماتیک گستر باعث شده است در ایران این نقطه قوت Biostar به اوج برسد . یکی از این مادربردها Biostar TP43 D2-A7 است که اخیرا در آزمایشگاه تخصصی و معتبر Tomshardware ، نتایج بسیار خوبی از خود به جای گذاشته و گوی رقابت را از حریفان گران قیمت خود، حتی مادربردهای دارای تراشه P45 ، ربوده است .

توی همه بنچها هم اول شده... از p5ql-pro هم خیلی جلوتره قیمتشم کمتره...

2. 2 کاربر از sherlock_Holmes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

آقا بیا اینم عکسای اون خبر نامه:

اینم بنچهاش:

آخر فروم باز armin_software's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

من هم یک جایی خوندم که مادربرد های biostar خوب هستند ولی بیشتری ها به من asus رو پیشنهاد کردن و به نظر من با رم apacer خوب در می یاد نظر شما چیه؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

آره اینکه فقط یه جا خوندی بایواستار خوبه مال اینه که مردم برندهای زیاد معروف رو فقط میشناسن...
    مثلا این بایواستار جزو 20 برند برتر شده اما توی این 20 تا گیگا نبوده که همه اینقدر تعریفش رو میکنند... MSI هم نوزدهم شده!!!
    البته ایسوس قطعا چیز خوبیه...
    متنش اینه:

اکتبر 2008 ، تایوان

برند شناخته شده جهانی بایوستار ، تولید کننده مادربرد و کارتهای گرافیکی ، امسال در فهرست برترین 20 برند جهانی تایوان جای گرفت . این جایزه نه تنها عملکرد وسیع و مناسب این برند را تا بحال نشان می دهد ، بلکه آن را به عنوان یک برند شناخته شده جهانی معرفی می نماید .

این نظرخواهی که در مورد تمامی برندهای تایوانی انجام شد ، بر اساس تجزیه و تحلیل های مالی مانند مجله Business week آمریکا ، نقش برندینگ ، قدرت برند و ارزش اصلی و خالص برند ، جهت تهیه لیست 20 تایی از بهترین و با ارزش ترین برندهای تایوانی در سال اجرا شد . ارزش برندها طی 12 ماه تا قبل از 30 ام ماه June از سال 2008 بررسی گردید. این بررسی توسط انجمن TAITRA تحت نظر انجمن تجارت جهانی و وزارت اقتصاد و کار تایوان انجام شده است . بر اساس این بررسی 20 برند برتر تایوان مجموعا" 9.14 بیلیون دلار آمریکا ارزش دارند . لازم به ذکر است ارزش برند بایوستار در این میان 46 میلیون دلار آمریکا می باشد .

نکته بسیار جالب توجه در این مورد ، عدم وجود نامهایی مانند Gigabyte ، ECS ، Foxconn ، Jetway ، Sparkle ، Palit ، Patriot ، Geil ، Crucial و ... در این لیست 20 تایی می باشد . شایان ذکر است که همواره تحقیقاتی که مبنای آنها اصول علمی است و اصطلاحا دانش محور می باشند ، از درجه درستی بالائی برخوردار هستند و معمولا" تکیه بر آن تحقیقات بسیار مطمئن تر از گمانه زنی های معمولی میباشد.به دلیل محدودیت ها همواره نمی توانیم خود این تحقیقات را تجربه کنیم ولی بسیار عاقلانه میباشد که از نتایج تحقیقات معتبر در انتخاب و قضاوت خود استفاده و نتیجه آن را در تصمیماتمان دخیل نماییم .

به هر حال تصمصم با خودته... من همه این راهی که شما رفتی رو رفتم
    الآن فقط میونده قطعاتم بدستم برسه...

خیلی از اساتید اینجا مخصوصا پرفسور مسعود رو من انقدر مزاحمش شدم که خدا میدونه!!!
    هرچی هم بگه مطمئن باش سنده...
    من هرچی میگم تکرار حرف بعضی از همین اساتید هست که حین تحقیق فهمیدم... چون داری واسه انیمیشن و 3d سیستم جمع میکنی واسه همین گفتم تحقیقات منم بدونی بد نباشه...

دیگه با خودته انتخاب کنی...

6. 2 کاربر از sherlock_Holmes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

پیشنهاد عالی برای مادربرد در ماه آینده مادربرد gf9300t-a از الایت هست لامذهب گرافیک آنبردش در ویستا 5.1 شده
    نقل از مجله علم الکترونیک

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

پیشنهاد عالی برای مادربرد در ماه آینده مادربرد gf9300t-a از الایت هست لامذهب گرافیک آنبردش در ویستا 5.1 شده
    نقل از مجله علم الکترونیک
    میشه منظور حرفت رو بهتر برسونی؟

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

Biostar p43D2-A7
    مادربرد خوبیه و اختلافش در کل با P5QL-Pro بسیار ناچیز و جزئی هست!رتبه رو توجه نکنید (اختلاف امتیاز ها مهمه!در خیلی از این تستها اختلاف ها صدمی هست پس اصلا تفاوت پرفرمنسی نداره!)و کمی هم تبلیغات!ولی قیمتش خیلی مناسبه!و ارزش خریدش میره بالا!در ضمن شرایط تست های آزمایشگاه رو هم در نظر بگیرید!!!!!بعد با کمی هزینه هم میشه یه P45 خرید!البته نه از برندهای ضعیف که برخیشون تو تست بودن!در کل انتخاب خیلی خوبیه!برای p43 و هزینه نسبتا کم!

10. این کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Professor Massoud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

(اختلاف امتیاز ها مهمه!در خیلی از این تستها اختلاف ها صدمی هست پس اصلا تفاوت پرفرمنسی نداره!)
    کاملا درسته . اینجا اختلافها محسوس نیست که بگیم مادربرد بایواستار با اختلاف زیادی بهتره ، در ضمن تست کلی مادربردها فقط به 4 تا برنامه محدود نمیشه ، ولی از قیمت بسیار عالی این مادربرد بایواستار هم نمیشه گذشت ! در کل اغراقه اگه بگیم از P5Q بهتره ولی میشه گفت از P5QL Pro کم نداره و در اورکلاک میتونه P5QL Pro رو شکست بده .

12. 2 کاربر از Professor Massoud بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

ولی به نظر من asus بهتره.
    قیمت این نوع مدل biostar چه قدره؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

Biostar p43D2-A7
    مادربرد خوبیه و اختلافش در کل با P5QL-Pro بسیار ناچیز و جزئی هست!رتبه رو توجه نکنید (اختلاف امتیاز ها مهمه!در خیلی از این تستها اختلاف ها صدمی هست پس اصلا تفاوت پرفرمنسی نداره!)و کمی هم تبلیغات!ولی قیمتش خیلی مناسبه!و ارزش خریدش میره بالا!در ضمن شرایط تست های آزمایشگاه رو هم در نظر بگیرید!!!!!بعد با کمی هزینه هم میشه یه P45 خرید!البته نه از برندهای ضعیف که برخیشون تو تست بودن!در کل انتخاب خیلی خوبیه!برای p43 و هزینه نسبتا کم!
    در مورد تبلیغاتی بودن سیستم که آره حق با شماست... اما در مورد مشابه این مدل با p45 اینجا یه تست هست که نمیدونم صحتشو اما p43 در برابر p45 بهتر عمل کرده!!
    اینه:
    کد:
    کاملا درسته . اینجا اختلافها محسوس نیست که بگیم مادربرد بایواستار با اختلاف زیادی بهتره ، در ضمن تست کلی مادربردها فقط به 4 تا برنامه محدود نمیشه ، ولی از قیمت بسیار عالی این مادربرد بایواستار هم نمیشه گذشت ! در کل اغراقه اگه بگیم از P5Q بهتره ولی میشه گفت از P5QL Pro کم نداره و در اورکلاک میتونه P5QL Pro رو شکست بده
    آره درسته... اختلافها زیاد نیست... حق با شماست... اونم 4 تایی که برده رو گذاشته!
    اختلاف کم هم برای من که خیلی خوبه چون قیمتش یه 30 تومنی فکر کنم با p5ql-pro فرق داره... فکر کنم 85 باشه...

در کل اغراقه اگه بگیم از P5Q بهتره ولی میشه گفت از P5QL Pro کم نداره و در اورکلاک میتونه P5QL Pro رو شکست بده
    منظورم همین بود منم... در برابر p5ql-pro نظرمو گفتم...

ولی به نظر من asus بهتره.
    خب پس نگران چی هستی؟ بخر دیگه...
    من دیدم مثل همند تفاوت قیمت رو گذاشتم واسه cpu ... شما اگه ایسوس دوست داری یه دل شو...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •