تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 11 اولاول ... 67891011 آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 108

نام تاپيک: جدیدترین لوازم جانبی موبایل ( Accessory ) در این تاپیک

آخر فروم باز sarmast65_ata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض Nokia's song-inspired Bluetooth headsets

این هم عکس هدستهای جدید نوکیا که تا یک ماه آینده وارد بازار خواهد شد :

Nokia had their Music Almighty Headset Competition last year, where 8,000 entrants designed a Bluetooth headset inspired by their favourite song.
    Five winning designs were chosen, and they've now all been made into functioning headsets. The one based on R. Kelly's ‘I Believe I Can Fly' is pretty unwearable unless you have fantasies involving the god of messengers, but we really like the super-styling entry inspired by Daft Punk's ‘Robot Rock' (right).
    Photos of the other three winners, including a pair of wolf-head headsets (Michael Jackson's ‘Thriller', natch), at Creative Review.
    And if any of them really strike your fancy, apparently the headsets will be available at Nokia's Regent Street store in London starting from next month.

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض Spark Nano GPS Tracker released

این هم یک دستگاه که ریسیور gps هستش و می تونه نقشه های gps رو با وصل شدن به اینترنت نشون بده.این دستگاه بصورت یکساله ارائه میشه که 1ماهش رو بصورت مجانی می تونید ازش استفاده کنید.
    باتری این دستگاه می تونه با یک بار شارژ 5 روز مداوم شارز رو نگه داره.
    این دستگاه به هیچ برنامه ایی برای فعال شدن و نصب کردن روی این دستگاه احتیاجی نداره و بصورت آنلاین کار میکنه.
    گفته شده که نقشه های همه کشورهای جهان رو ساپورت میکنه ( معلوم نیست ایران هم جز این کشورها هستش یا خیر )
    قیمت این دستگاه در انگلیس حدود 300 دلار هستش.

The Spark Nano is a small device created by an established security company which will allow you to track anyone via GPS. In use, you place the small device with the ‘target' that you would like to track, then load up the software that is accessible directly via the Internet. Once up and running, you will be able to view where the device is on the included map. When you buy the device you also subscribe to the service itself for a period of 12 months - with one of those months bundled for free.
    The Nano is splash resistant and also includes a rechargeable battery that will supply power to the device for five days of continuous tracking.
    The Spark Nano is available now to UK customers for a price of $299.95. You can also buy a case to accompany the Nano which is priced at $79.95.

منبع :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض Premium stereo hands-free headset for iPhone

اینم جدیدترین هندزفری استریو برای آیفون

قابليت هاي اين هندزفری :

Sound-isolating in-ear design (includes 6 sets of silicon earbuds) صدا می تونه مجزا بشه و صداهای موجود رو می تونید به بهترین شکل بشنوید.
    Exceptional audio with enhanced bassبصورت استثنايي مي تونيى بيس رو بالا ببريد
    Works with iPhone, iPod and any other audio device with 3.5mm audio jack
    Precision crafted premium metal alloy ترکیبات آلیاژی از بهترین مواد هستش.
    Durable, light weight fabric cable کابل از بهترین و با دوام ترین مواد هستش.
    Crystal clear microphone میکروفن شفاف هستش.
    1 click answer/hang up + Play/Pause/Forward/Backward music با کلیک همه این کارارو می تونید انجام بدید.
    Includes headset, 6 sets of silicon earbuds (black and grey: S, M and L), carrying case and user guide
    Last edited by sarmast65_ata; 24-04-2009 at 15:06.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

Sony Ericsson HBH-IS800
    هدفون هاي جديد سوني
    بلوتوث و استريو

با سلام
    این بلوتوث تو پست 79 معرفی شده آیا کسی قیمتش را می داند.
    پیشاپیش متشکرم

داره خودمونی میشه ehsan-hedayati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اهواز

14 قاب N96

سلام میخواستم بدونم قاب کامل برای N96 هست یا نه؟ منظورم البته کریستالش نیست
    در ضمن می خواستم بدونم اگه صفحه گوشی خراش برداره( LCD) میشه درستش کرد یعنی جایی هست عوضش کنن؟

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض خراش؟

سلام میخواستم بدونم قاب کامل برای N96 هست یا نه؟ منظورم البته کریستالش نیست
    در ضمن می خواستم بدونم اگه صفحه گوشی خراش برداره( LCD) میشه درستش کرد یعنی جایی هست عوضش کنن؟

درسته سوال شما ربطی به این تاپیک نداره و تا الان هم سعی کردم به سوالهایی که به این تاپیک ربطی نداره جواب ندم.
    در مورد اینکه این قاب وجود داره یا نه اطلاعی ندارم ولی باید باشه و البته قیمتش باید بالا باشه.
    در مورد خراش هم نمی دونم خراش گوشی lcd شما تا چه حدیه ولی وقتی شما قاب رو عوض کنی lcd هم عوض میشه و خراش رفع میشه در مورد اینکه موادی هم وجود داشته باشه که خراش رو بگیره نشنیدم باشه همچین چیزی ولی یه چسبهای شیشه ایی هستش ( که وقتی گوشی رو میخرید هم روی صفحه گوشی هست ) که می تونید بخرید تا خراش صفحه بیشتر نشه.

7. این کاربر از sarmast65_ata بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hesam68's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام
    من تو مجله خوندم واسه ال سی دی موبایل یک برچسب اومده مثل محافظ ال سی دی
    وقتی رو ال سی دی میچسبونیم مثل ذربین کار میکنه و نوشته هارو تو گوشی درشت میکنه
    میخواستم بدونم تو ایران هست؟
    لطف کنین یک تحقیقی بکنین واسم
    اگه تو یک سایت خارجی هم واسه فروش دیدینش بهم بگین
    منتظر جوابتونم
    مرسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

10

سلام

یا اجازه از آقای سرمست

در مورد این عینک ، من حدود 3 ماه پیش یک نمونه از چین خریداری کردم ( کارم واردات هست )

هر نوع ورودی av داره با انواع تبدیل ها

من به گوشی خودم ( ان 79 ) وصل کردم ، به vcd و dvd پلیر و الا آخر

اگه درخواست روی تعداد باشه من می تونم براتون بیارم

با 2 ساعت شارژ ، تا 4 ساعت جواب می ده

الیته قیمتش کمی بالا در میات ( مثلا روی سفارش 50 تایی ، حدود 160 تومان در میات تو ایران )

سوالی بود من در خدمتم
    كدوم عينك؟!

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    بی خانمان

پيش فرض

اینم جدیدترین هندزفری بلوتوث از شرکت نوکیا
    چراغهای هشدار دهنده تین هندزفری از 3 نوع رنگ مختلف درست شده.این هندزفری با کابل micro usb شارژ میشه و قابلیت مکالمه تا 4 ساعت و استندبای 150 ساعت یا 6 روز داره.

Nokia's range of Bluetooth headsets are a popular breed among mobile users and now the breed has expanded by one with the forthcoming release of the BH-804. The main feature of the headset is its construction. The Nokia has been built from aluminium which means that it is very light in weight. This will result in extra comfort, especially if you find that you use the headset over extended periods.
    To keep you abreast of the status of the headset, the are a total of 3 LED lights, of differing colours, to keep you informed. Also, when you finally need to charge the unit, you can do so via the built in microUSB port.

In use, the new headset has a working battery life of around four hours in total and, within stand by mode, the BH-804 lasts for up to 150 hours or six days.
    سلام دوستان اين تو بازار ايران هستش؟ نظرتون چيه ارزش خريد داره؟ قيمتش چنده؟ رنگ مشكيش خوشگلتره و به 6300 مياد يا اين رنگ بالايي؟ حالا 6300 هم نشد يه گوش ديگه... منتظر جوابم زود بگين
    بخرمش؟
    چنده؟
    توبازار هس؟
    ارزش داره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه metal gear's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    جلوى كامپيوتر

پيش فرض

سلام

آقا من دیروز یه هدست دیدم خدا!!!

نمیدونم مخصوصه آیفون بود یا نه ولی ی پسره روی گوشش بود که این هدست بلوتوث بود و قفل میشد پشت گوش و تمامه کلید ها مثل پلی استاپ و غیرو روی گوش راست بود و مشکی... کسی میدونه چنده و کجا دارن!! راستی من که بقله پسره نشسته بودم داشتم کر میشدم بس که صراش زیاد بود!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •