تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 97 اولاول ... 678910111213142060 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 961

نام تاپيک: تاپيك اختصاصی مقایسه فایروال ها

آخر فروم باز Viren's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

سلام آقای vtn54

زا توضیحاتتون ممنونم.نمی خواستم شما رو ناراحت کنم.شرمنده.حالا میهش یک Firewall خوب معرفی کید که ظاهر خوبی داشته باشه.عملکردش خوب باشه.سبک هم باشه.من دیشب Ashampoo Firewall رو ریختم.بهد از رستارت سیستم بعد جور هنگ می کرد.خیلی سنگین بود.از کمکتون ممنون.

حـــــرفـه ای vtn54's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام آقای vtn54

زا توضیحاتتون ممنونم.نمی خواستم شما رو ناراحت کنم.شرمنده.حالا میهش یک Firewall خوب معرفی کید که ظاهر خوبی داشته باشه.عملکردش خوب باشه.سبک هم باشه.من دیشب Ashampoo Firewall رو ریختم.بهد از رستارت سیستم بعد جور هنگ می کرد.خیلی سنگین بود.از کمکتون ممنون.
    اگر از ویستا استفاده می کنید گزینه ها محدودند من خودم فعلا از فایروال خود ویندوز استفاده می کنم ولی اگر از ویندوز XP

استفاده می کنید فایروالهای متعددی وجود دارند من در XP از زون آلارم استفاده می کردم که همه چیزهایی را که می

خواهید داشت تنها مشکلش دیر بالا آمدن ویندوز بود ولی به جز این فایروالهای کاسپرسکی ,پی سی سیلین , آوتپوست

و... هم فایروالهای مناسبی هستند.

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

Outpost خیلی سنگین هست.
    ZoneAlarm فقط Internet Security دار.آیا فایروال خالی هم داره؟
    فایروال Ashampoo میتونه مفید واقع بشه یا نه؟ (حتما جواب بدید)
    من فقط فایروال خالی میخوام.چون من Nod32 استفاده کردم.من از XP استفاده می کنم.

آخر فروم باز nightmare's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

Outpost خیلی سنگین هست.
    ZoneAlarm فقط Internet Security دار.آیا فایروال خالی هم داره؟
    فایروال Ashampoo میتونه مفید واقع بشه یا نه؟ (حتما جواب بدید)
    من فقط فایروال خالی میخوام.چون من Nod32 استفاده کردم.من از XP استفاده می کنم.

سلام .
    ZoneAlarm به جز Internet Security ، فایروال خالی هم داره . ( Personal Firewall ) که سبک تر هم کار می کنه نسبت به Internet Security .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد فایروال Ashampoo ، راستش چند وقت پیش نصب کرده بودم . قابلیت خاصی نداشت . خیلی ساده فقط می تونست کل پورت ها رو ببنده ، و یا اجازه دسترسی بده . البته الان رو نمیدونم چه قابلیت های جدیدی اضافه کرده ، ولی در کل ، Zonealarm فایروال مطمئنی هست با سابقه ی زیاد تو این زمینه . جوابش رو هم همیشه خوب پس داده .

راستی اگه از NOD32 استفاده می کنی ، یه سری اینجا بزن .

تا بعد .....

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

سلام

دستت درد نکنه.
    Nod32 Smart Security رو سه روز پیش گرفتم ولی نصبش نکردم.شما نصب کردید؟سنگین هست؟
    Zone Alarm Firewall سنگین که نیست؟
    ببخشید اینقدر سوال می کنم.شرمنده.

آخر فروم باز nightmare's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

دستت درد نکنه.
    Nod32 Smart Security رو سه روز پیش گرفتم ولی نصبش نکردم.شما نصب کردید؟سنگین هست؟
    Zone Alarm Firewall سنگین که نیست؟
    ببخشید اینقدر سوال می کنم.شرمنده.
    من حدود 1-2 هفته هست که دارم از Nod32 Smart Security استفاده می کنم . فوق العاده سبک و قوی ! تنظیمات حرفه ای و درست حسابی برای شبکه ...
    از طریق میل هم با شرکتش در ارتباط هستم . فایروالش رو روی سایت چک کردم . چندتا پورت رو باز میزاشت که بهشون گفتم ، تنظیمات داشت تا درست بشه . خیلی ازش راضیم . سرعت بالایی هم داره .

مسلما Zonealarm Pro سبک تر از Zone Alarm Internet Security هست ، ولی Zonealarm Pro در مقایسه با ESET ، خیلی فرق داره . ESET Smart Security خیلی خیلی سبک تر کار می کنه .

دشمنت شرمنده دوست عزیز . امیدوارم کمکی کرده باشم .

تا بعد .....

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

من حدود 1-2 هفته هست که دارم از Nod32 Smart Security استفاده می کنم . فوق العاده سبک و قوی ! تنظیمات حرفه ای و درست حسابی برای شبکه ...
    از طریق میل هم با شرکتش در ارتباط هستم . فایروالش رو روی سایت چک کردم . چندتا پورت رو باز میزاشت که بهشون گفتم ، تنظیمات داشت تا درست بشه . خیلی ازش راضیم . سرعت بالایی هم داره .

مسلما Zonealarm Pro سبک تر از Zone Alarm Internet Security هست ، ولی Zonealarm Pro در مقایسه با ESET ، خیلی فرق داره . ESET Smart Security خیلی خیلی سبک تر کار می کنه .

تا بعد .....

سلام
    Nod32 Smart Security نسخه بتا هست درسته؟ من از norton internet security استفاده می کنم نمی دونم چرا انقدر بی سروصداست البته قبلش هم از kaspersky internet security استفاده می کردم که یکی 2 تا مشکل داشت مجبور شدم برش دارم ولی بنظر من تو این مدت که کار کردم کسپر قویتر بود از لحاظ اینترنت سکیور
    حالا شما که با Nod32 Smart Security کار کردید بنظرت نصبش کنم؟

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

تا بعد .....
    خیلی ممنونم.یعنی Smart Security همین آنتی ویروس Nod32 رو که نصب کردم همراه خودش داره؟با همون قدرت ؟این خیلی مهمه.

راستی تنظیمات فایروال رو به من بگید.چون نمی تونم به اینترنت نصب بشم.النا هم Firewall رو غیرفعال کردم تا تونستم وصل شم.خواهشا کمک کنید.در ضمن احساس می کنم سرعت باز شدن صفحات سایت ها کم تر شده.همین طوره؟
    Last edited by Viren; 14-05-2007 at 11:16.

اگه نباشه جاش خالی می مونه iranian_genius's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    جهرم سیتی

پيش فرض

برا دیدن تنظیمات به تاپیک nod32 یا بهترین تنظیمات برای nod32 سر بزن

(منم قبولش دارم)

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

خودم میدونم.ولی من تنظیمات فایروال Smart Security رو می خوام.اول پست رو بخون بعد بگو.

nightmare

منتظر جوابتون هستم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •