تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا با تغییر رشته خود در مقاطع بالاتر موافقید؟

راي دهنده
1276. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

542 42.48%
  • خیر

734 57.52%
صفحه 10 از 55 اولاول ... 6789101112131420 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 547

نام تاپيک: ✔ مـبـاحـث عـــمـــومـــی مـرتــبــط با تــغــیـــیـــر رشـــتــــه

پروفشنال sajad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    ايران زمين

پيش فرض

تغییر رشته ، خیلی خیلی ضروری....!

من سال 86 رشتم ( نظری ) تجربی بود ولی چون علاقه نداشتم برای خرداد و شهریور ماه بدون مطالعه رفتم و امتحان دادم و قبول نشدم ( چون می خواستم تغییر رشته بدم نخوندم ) ، بعد تغییر رشته دادم و رفتم رشته تربیت بدنی ( فنی حرفه ای ) ، رشته ای که اصلاً هیچ آینده ای نداره ( حداقل برای من که اصلاً و به هیچ وجه اهل ورزش نیستم آینده ای نداره ) ، خلاصه سال دوم تربیت بدنی رو خوندم و یه ضرب قبول شدم ، ولی الآن بازم میخوام ( انشاالله برای آخرین بار ) تغییر رشته بدم و برم الکترونیک ( فنی حرفه ای ) ولی الآن پیش هر مشاوره ای رفتم میگن از ( فنی به فنی ) نمیشه تغییر رشته داد ولی من میخوام سال دوم رو یک بار دیگه بخونم ولی بازم میگن نه! ولی یه راه حل بهم پیشنهاد کردن اونم اینکه فقط میتونم شبانه بخونم یا اینکه دیپلم تربیت بدنی رو بگیرم بعد بیام باز از سال دوم الکترونیک بخونم!
    حالا به نظر شما اگر دیپلم تربیت بدنی رو بگیرم بعد بیام باز دیپلم الکترونیک بگیرم برای سربازیم مشکل به وجود نمیاد؟ یعنی دیر نمیشه؟ میتونم توی کنکور شرکت کنم و بعد ادامه تحصیل بدم؟
    ضمناً اگر راه اول رو انتخاب کنم ، یعنی شبانه بخوام الکترونیک بخونم ، دیگه سال آینده یعنی سال سوم نیاز نیست باز شبانه بگذرونم؟

حالا دوستان اگر اطلاعاتی دارند خواهشاً کمک کنن که خیلی دیر شد!
    واقعاً ضروریه ، دیگه فرصتی برام باقی نمونده ، تشکـــر.....
    سنتون و تاريح دقيق گرفتن مداركتون رو بگيد لطفا

پروفشنال sajad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    ايران زمين

پيش فرض

سلام

من با تراز 6200 برق مخابرات کازرون قبول شدم و نفر 5 شدم
    اما حالا پشیون شدم و می خوام برم برق کنترل علوم وتحقیقات فارس
    برای تغییر رشته باید چه کار کنم ؟
    2 ترم رو بخونم بعد تو کنکور ازاد سال 89 شرکت کنم و درس هامو تتبیق بدم
    یا می شه مستقیم بدون کنکور تغییر رشته داد ؟

چه کار کنم ؟
    چه کار کنم ؟
    چه کار کنم ؟
    چه کار کنم ؟
    چه کار کنم ؟
    چه کار کنم ؟
    شما اين رشته هم زده بوديد يا نه ؟ بيشتر توضيح بديد

پروفشنال sajad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    ايران زمين

پيش فرض

با سلام
    دانشجوی شبانه هستم امسال دوباره شرکت کردم و دانشگاه دیگه ای قبول شدم .سئوالم این هست که برای ثبت نام به چه صورت باید اقدام کنم منظورم اینه اول ثبت نام کنم یا انصراف بدم روال کار کلا" به چه صورتی هست خود دانشگاه تا روز ثبت نام جوابی نمیده میخواستم از این فرصت چند روزه استفاده کنم اگه مدارکی احتیاج هست سریعتر فراهم کنم .
    متولد چه سالي هستيد . پسر يا دختر . دانشگاه قبولي ازاد يا ملي

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hossein_128's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سنتون و تاريح دقيق گرفتن مداركتون رو بگيد لطفا
    سلام .

من متولد 20 روز آخر سال ( یعنی 10 اسفند 70 ) که فکر کنم 71 حساب میشه ! ( میدونم دیگه دیر شده ولی خُب چیکار میشه کرد گرفتار شدیم دیگه! )
    کارنامه قبولی خرداد تربیت بدنی رو که سال 88 ( همین امسال ) گرفتم ولی تجربی رو چون می خواستم تغییر رشته بدم خرداد و شهریور ماه نخوندم و قبولم نشدم! ( سال 77 )
    حالا اگه لطف کنید و راهنمایی کنید ممنون میشم .
    ضمناً اگر برم غیرانتفاعی ثبت نام کنم دیگه لازم نیست شبانه بخونم؟ یعنی میتونم روزانه ادامه تحصیل بدم؟
    تشکر.....

پروفشنال sajad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    ايران زمين

پيش فرض

سلام .

من متولد 20 روز آخر سال ( یعنی 10 اسفند 70 ) که فکر کنم 71 حساب میشه ! ( میدونم دیگه دیر شده ولی خُب چیکار میشه کرد گرفتار شدیم دیگه! )
    کارنامه قبولی خرداد تربیت بدنی رو که سال 88 ( همین امسال ) گرفتم ولی تجربی رو چون می خواستم تغییر رشته بدم خرداد و شهریور ماه نخوندم و قبولم نشدم! ( سال 77 )
    حالا اگه لطف کنید و راهنمایی کنید ممنون میشم .
    ضمناً اگر برم غیرانتفاعی ثبت نام کنم دیگه لازم نیست شبانه بخونم؟ یعنی میتونم روزانه ادامه تحصیل بدم؟
    تشکر.....
    من زياد متوجه مسايل شما نشدم لطفا پيغام خصوصي بديد و يا با messenger ‌بيايد .

تاريخ عضويت
    Sep 2009

8 تغییر رشته ، خیلی خیلی ضروری....!

سلام ، باشه یکبار دیگه مشکلم رو در این پست مطرح میکنم!

من سال 86 رشتم ( نظری ) تجربی بود ولی چون علاقه نداشتم برای خرداد و شهریور ماه بدون مطالعه رفتم و امتحان دادم و قبول نشدم ( چون می خواستم تغییر رشته بدم نخوندم ) ، بعد تغییر رشته دادم و رفتم رشته تربیت بدنی ( فنی حرفه ای ) ، رشته ای که اصلاً هیچ آینده ای نداره ( حداقل برای من که اصلاً و به هیچ وجه اهل ورزش نیستم آینده ای نداره ) ، خلاصه سال دوم تربیت بدنی رو خوندم و یه ضرب قبول شدم ، ولی الآن بازم میخوام ( انشاالله برای آخرین بار ) تغییر رشته بدم و برم الکترونیک ( فنی حرفه ای ) ولی الآن پیش هر مشاوره ای رفتم میگن از ( فنی به فنی ) نمیشه تغییر رشته داد ولی من میخوام سال دوم رو یک بار دیگه بخونم ولی بازم میگن نه! ولی یه راه حل بهم پیشنهاد کردن اونم اینکه فقط میتونم شبانه بخونم!
    در ضمن اگر برم پیش رئیس آموزش و پرورش ناحیه و یا برم هنرستان غیر انتفاعی میتونم نتیجه ای بگیرم؟

یه راه حلی بهم نشون بدید....تشکر....

داره خودمونی میشه arash520's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    *_*

پيش فرض

شما اين رشته هم زده بوديد يا نه ؟ بيشتر توضيح بديد
    سلام

من انتخاب اولم برق مخابرات کازرون که قبول شدم
    و انتخاب سومم برق کنترل علوم وتحقیقات فارس بود
    اما چون بعضی ها دارن میگن این رشته اینده نداره و... کازرون به درد نمی خوره و ....
    تو ذوقم خورد و گفتم تغییر رشته بدم

به نظر تون می ارزه تغییر رشته بدم ؟

پروفشنال sajad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    ايران زمين

پيش فرض

ببنيد اكه سراسري بوده و شما در رشته كنترل هم نمره قبولي آورديد با كمي دويدن حل مي شه

تاريخ عضويت
    Sep 2009

14 لطفــاً راهنمایــی کنیــد...!

سلام ؛ با عرض معذرت چون تعداد پستای من به عدد 5 نرسیده نمیتونم از پیام خصوصی استفاده کنــم!
    ولی اگر لطف کنید و من رو توی همین تاپیک راهنمایی کنید ممنون میشم .

اینم سؤالات بنده:
    من سال 86 رشتم ( نظری ) تجربی بود ولی چون علاقه نداشتم برای خرداد و شهریور ماه بدون مطالعه رفتم و امتحان دادم و قبول نشدم ( چون می خواستم تغییر رشته بدم نخوندم ) ، بعد تغییر رشته دادم و رفتم رشته تربیت بدنی ( فنی حرفه ای ) ، رشته ای که اصلاً هیچ آینده ای نداره ( حداقل برای من که اصلاً و به هیچ وجه اهل ورزش نیستم آینده ای نداره ) ، خلاصه سال دوم تربیت بدنی رو خوندم و یه ضرب قبول شدم ، ولی الآن بازم میخوام ( انشاالله برای آخرین بار ) تغییر رشته بدم و برم الکترونیک ( فنی حرفه ای ) ولی الآن پیش هر مشاوره ای رفتم میگن از ( فنی به فنی ) نمیشه تغییر رشته داد ولی من میخوام سال دوم رو یک بار دیگه بخونم ولی بازم میگن نه! ولی یه راه حل بهم پیشنهاد کردن اونم اینکه فقط میتونم شبانه بخونم!
    در ضمن اگر برم پیش رئیس آموزش و پرورش ناحیه و یا برم هنرستان غیر انتفاعی میتونم نتیجه ای بگیرم؟

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

کسی نیست پاسخ مارو بده؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •