تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 10 از 2403 اولاول ... 6789101112131420601105101010 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 24027

نام تاپيک: اینترنت استان گیلان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام به همه دوستان .من تا زه عضو شدم و مي خوام اگه خدا بخواد Adsl بگيرم . بچه منظريه هم هستم و پيش شما ره تلفن خونمم 323 هستش. مي خواستم ببينم با شرايط فعلي چه شركتي رو براي گرفتن سيستم Adsl پيشنهاد ميكنيد . و به نظر شما قيمت يه سرويس 128 نامحدود برا دانلود تو اون شركتي كه پيشنهاد ميكنيد چيه ؟

سلام دوست من. خوش اومدی.
    خوب شما دو انتخاب پیش رو داری. یکی پارس وی و دیگری اندیشه سبز. ببین اگر سرویس 128 نامحدود می خوای باید از پارس وی بگیری. چون اندیشه روی سرویس 128 محدودیت گذاشته ( ماهیانه 8 گیگ ) با قیمت 30 تومن در ماه و بدون محدودیت هم نمیده. اما پارس وی سرویس 128 محدود داره ( با 8 گیگ محدودیت در ماه ) که میده حدود 30 هزار تومن در ماه و سرویس 128 نامحدود هم داره که ماهیانه 42.000 تومن برات آب می خوره.

حالا خودت حساب کن و فکر کن که از کجا بگیری به صرفه هست برات. البته سرویس نامحدود پارس وی هم ارزش داره چون توی یک ماه اگر بدون خاموش کردن مودم یکسره دانلود کنی چیزی حدود 30-25 گیگابایت در ماه می تونی دانلود داشته باشی و نگرانی بابت تموم شدن محدودیت دانلود و این مسایل هم نداری.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض تشكر از Dsl

از شما تشكر ميكنم كه جوابمو دادي .فقط يه چيز ايا پارس وي بهد از يكي دو ماه اگه خوب نبود و خوشم نيومد مودم رو پس ميگيره و پول ما رو پس بده ؟ و يه سوال مهم ديگه هم دارم و اون اينه كه آيا وقتي شما Adsl داري ميتوني . از دايل آپ هم استفاده كني يعني بطور همزمان ميشه اگه بعضي مواقع Adsl قطع ميشه از دايل آپ استفاده كرد .يانه وقتي Adsl وصل ميشه دايل آپ بكل قطع ميشه و نميتوني استفاده كني ؟ ممنون ميشم يكي راه نماييم كنه .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوست من پارس وی اشکالش اینه که اگر شما بیش از یک ماه از اشتراکتون بگذره دیگه شرکت مودم رو از شما پس نمیگیره و مودم 60.000 تومنیشون روی دستت می مونه. البته اینم بگم که مودم پارس وی با سیستم اندیشه کار می کنه و اندیشه هم در صورتی که شما مودم داشته باشی به زور به شما مودم نمیده و می تونی از همون مودم پارس وی استفاده کنی.

اما اگر اول بری از اندیشه بگیری، اندیشه سبز مودمش رو تا چند ماه هم پس میگیره ( فکر می کنم زیر شش ماه ) و تا زیر شش ماه هر زمان که فسخ کنی شرکت مودمت رو در صورت سالم بودن مودم و ملحقات ازتون پس میگیره و پول مودم رو عینآ پس میده.

بله. شما هر زمان که Adsl ات قطع شد می تونی بلافاصله با مودم دیال آپ کانکت بشی. یعنی این دو اصلا به هم ربطی نداره. چون سیستم ای دی اس ال جوریه که از یه باند فرکانسی مخصوص بر روی سیم تلفن شما استفاده می کنه که اون باند مخصوص توسط بوق تلفن ( سیستم شرکت مخابرات ) مورد استفاده قرار نمیگیره. بنابرین شما حتی زمانی که Adsl تون هم وصل باشه می تونید با مودم دیال آپ کانکت بشید ولی خب وقتی Adsl وصله و کار می کنه فایده یی نداره این کار ولی اگر احیانآ سرویس Adsl شما به هر دلیل برای چند دقیقه یا چند ساعت قطع شد می تونید در این میون کارهاتون رو با استفاده از دیال آپ پیش ببرید .. در کل این دو هیچ تداخل و تعارضی با هم ندارند.

داره خودمونی میشه sinasafari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

دستتون در نکنه که بچه ها رو کمک میکنید

داره خودمونی میشه sinasafari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

اینم70مین پستم!!!!!!!!!!!!

داره خودمونی میشه robot1197's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    گيلان

پيش فرض

با سلام به دوستان
    می خواستم بیشتر در مورد خدمات شرکت ssk یا همون گیم نتیه!!!!!!!!!!!! بدونم نرخ خدمات adsl چطوره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

ssk
    adsl 64 =ماهی 15 تومن دانلود نامحدود
    adsl 128=ماهی 25 تومن دانلود نامحدود
    البته فن اوا 2 نمایندگی دیگه هم در رشت داره یکی خیابان لاکانی که اون اصلا توصیه نمیشه
    اون یکی داده پردازان البرز که اگه شروع بکار کرده باشن شرکت خوبیه

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

خوب با سلام! متاسفانه الان اين تاپيك رو ديدم! اسفند كه تموم شه، 1سال ميشه كه از Parsway دارم خدمات مي گيرم!
    .
    يادش به خير، اون اوايل كه سرويسش نا محدود بود، پدرشون رو در آورده بوديم بس فيلم دانلود مي كرديم
    اما از زماني كه محدود كرده...
    تازه دوره ي پيش بعد از 4روز كه رفتم تو سايت پارس آنلاين كه ببينم چقدر مصرف داشتم، ديدم زده 3gig واسم مونده!!!
    شاخ در آوردم! خلاصه اين سري باهاشون خيلي سر اين جريان بحثم شد! مي خواستم جم كنم برم انديشه، بااينكه مي دونستم نمي صرفه!!! ولي اينا هي زنگ زدن كه بيا 5روز اصافه بهت مي ديم نرو نرو نرو رنو!
    تا قبول كردم!
    حالا يه سوال دارم، شما نرم افزار خوبي دارين كه بشه ثبت كرد چقدر داري دانلود و آپلود مي كني؟
    .
    ( تو رشت فعلا بهترين همين پارس وي هست! در مورد اينكه ميگن جديدا سرعتش افتضاح شده، به گفته خودشون نمي دونم تو مديترانه چند تا كابل انتقال ديتا پاره شده.... كه به زودي درست ميشه! )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام دوست و همشهری عزیز. والا اگر نظر من رو می خوای که باید بگم جفتشون به درد نخورند ! و تا این لحظه ما تو رشت یک سرویس دهنده ی Adsl درست حسابی نداریم. در کل سه شرکت اندیشه سبز و پارس وی و فناوا اینجا هستند که همه شون ایرادات قابل توجهی دارند. البته اینجا ایرانه و باید صبر ایوب داشته باشیم و هی صبر کنیم تا شرکت های دیگه هم در رشت نمایندگی بزنن تا هم فضای رقابتی بهتر بشه و هم انتخاب هامون بره بالا.

در این مورد که پارس وی بی دردسر ترین سرویس رو میده منم موافقم زیرا که هم اندیشه و هم پارس وی رو تجربه کردم. پارس وی پول رو میگیره و 4-5 روز بعد به اینترنت وصلی ! اندیشه سبز و فناوا یکم طولش میدن و ادا اطوار دارند. در عوض پارس وی هم که کسی میره باید پی جنگیدن با پارس انلاین تهران رو به تنش بماله چون اگر ایرادی پیش بیاد و زنگ بزنید تهران معلوم نیست چطور با شما برخورد کنند !! البته جدیدآ گویا قبل از این قطعی کابل ها سرعتش پایدارتر شده بود و قطعی هم خیلی کم...

جمع بندی سریع بخوایم کنیم پارس وی قیمت معقول تری داره و سرویس نامحدود هم میده با پشتیبانی مناسب. اندیشه قیمتهاش بالاست، با محدودیت هست همه سرویس هاش (نامحدود نمیده به هیچ وجه) و فقط این میون ظاهر خوب و با ادب دارند و به مشتری احترام میزارن ( احترام لفظی!! ). بقیه چیزاشون فرقی نداره با جای دیگه و برتری خاصی نسبت به پارس وی ندارند از نظر فنی !! فقط گاهی اندیشه سبز بسته به شرایط سرویسش پایدارتر میشه و گاهی هم برعکس، پارس وی بهتر عمل می کنه ( در برهه های زمانی مختلف ) و اینه که گاهی ملت فکر می کنن پارس وی بهتره و گاهی بعضی ها میگن اندیشه بهتره .. درکل فرق خاصی این بین نیست از نظر سرعت یا کیفیت.

دوست عزیز شما مقدار مصرف پهنای باندتون رو از طریق برنامه ی زیر می تونید کنترل کنید و البته سرعت دانلود و آپلود شما رو هم به صورت لحظه یی مانیتور می کنه و نشونت میده. برات آپلود کردم (نسخه رجیستر شده) :

>
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by DSL; 27-02-2008 at 15:12.

حـــــرفـه ای majid20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام به تمام همشهرى هاى عزیز

راستى گویا این فن آوا چندان شرکت جالبى نیست چون یه مدت پیگیر کارشون بودم دیدم مشترکینش یا از سرعت پایین ناله میکنند یا از قطعى هاى زیاد شاکى هستند هرچند نمایندگى هاى مختلفى در رشت داره اما مشکل از سرچشمه ( شرکت فن آوا در تهران) آب میخوره

حالا کسى از فن آوا سرویس Adsl گرفته که ازش راضى باشه؟ اگه گرفتید بگید از کدوم نمایندگى گرفتید و یا خط چندید؟

موفق باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •