تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 39 اولاول ... 6789101112131420 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 382

نام تاپيک: جدیدترین فریمور برای مودم آنلاک TF-i60 یا همان HUAWEI B612s-25d نسخه 196

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

مودمم بعد از لحیم کاری خاموش شده روشن نمیشه چیکارش کنم دوستان میشه راهنمایی کنید

2. 2 کاربر از saher00 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

مودمم بعد از لحیم کاری خاموش شده روشن نمیشه چیکارش کنم دوستان میشه راهنمایی کنید
    سیم ها رو جدا کنید و محل لحیم کاری رو تمیز کنید و اتصالی نباشه و مودم رو از برق بکشید و بزارید کمی اینطوری بمونه و دوباره به برق بزنید ببنید فرقی میکنه یا نه .

4. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

مودم ایرانسل آخرین ورژن باشه (196) ، برای آنلاک نیاز به لحیم کاری هست ؟ مراحل به چه صورته ؟

ممنون .

6. این کاربر از _Mehran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

آنلاک میشه . شنیدم . ولی مبلغ بالایی میگیرن . من میخوام تعداد آنلاک کنم برام نمیصرفه

8. این کاربر از moji5595 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Javad0111's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

آنلاک میشه . شنیدم . ولی مبلغ بالایی میگیرن . من میخوام تعداد آنلاک کنم برام نمیصرفه

با سلام

درست است.
    Last edited by Javad0111; 23-01-2019 at 22:09.

10. 2 کاربر از Javad0111 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

فکر نکنم انلاک بشه . میشد الان یک دلال بازاری راه افتاده بود اون طرفش ناپیدا ......... در ضمن اگر هم بشه و هزینه هم زیاد بگیرن خب ارزش نداره همون ایرانسل رو میخرن و انلاک میکن یا نسخه انلاک شده موجود در سایتها که میفروشن تهیه میکنن .

12. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام دوستان یه مودم ایرانسل tf-i60 تازه خریدم و میخوام آنلاکش کنم (تا حالا این کار انجام ندادم و بلد نیستم) حالا دو تا سوال برام پیش اومده آیا واقعا با انلاک کردن سرعت و انتن دهی بیشتر میشه؟ جدیدترین و بهترین فریموری که من باید نصب کنم که همه قابلیت های مودم را داشته باشه و اپراتورنتونه دوباره لاک کنه چیه؟ اینقدر تاپیک ها زیاد شده و فریمور های مختلف هست واقعا گیج شدم که کدومش نصب کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

14. 2 کاربر از rezarazavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام دوستان یه مودم ایرانسل tf-i60 تازه خریدم و میخوام آنلاکش کنم (تا حالا این کار انجام ندادم و بلد نیستم) حالا دو تا سوال برام پیش اومده آیا واقعا با انلاک کردن سرعت و انتن دهی بیشتر میشه؟ جدیدترین و بهترین فریموری که من باید نصب کنم که همه قابلیت های مودم را داشته باشه و اپراتورنتونه دوباره لاک کنه چیه؟ اینقدر تاپیک ها زیاد شده و فریمور های مختلف هست واقعا گیج شدم که کدومش نصب کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
    دوست عزیز انلاک ربطی به سرعت نداره همانگونه که از اسمش پیداست باعث میشه شما بتونید از سیم کارت های دیگه هم رو مودم استفاده کنید . سرعت این مودم با فریمورهای دارای ca و mimo4 افزایش قابل توجهی پیدا میکند و مودم میتواند تجمیع دو باند رو انجام بده . در فریمورهای زیر 195 این قابلیت فعال نیست و برای فعال سازی باید از فریمورهای جدید استفاده کنید . تا به الان هم بهترین فریمور از نظر امکانات و سرعت همان 196 ایرانسل هست . بحث قفل شدن دوباره مودم هم به دسترسی اپراتور سفارش دهنده مودم برمیگرده که این کار از طریق فریمور و یک قابلیت که در ان وجود دارد انجام میشود و برای جلوگیری از متضرر شدن و قفل شدن مودم متناسب با اپراتور سفارش دهنده مودم باید از فریمورهای مخصوص که جلوی اپدیت اونها بسته شده استفاده کنید .

16. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

دوست عزیز ممنون از جوابتون الان من کدوم فریمور دانلود کنم که هم قابلیت ca و mimo و telnet داشته باشه هم نتونن لاکش کنن؟

18. 2 کاربر از rezarazavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دوست عزیز ممنون از جوابتون الان من کدوم فریمور دانلود کنم که هم قابلیت ca و mimo و telnet داشته باشه هم نتونن لاکش کنن؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by saber73; 24-01-2019 at 09:16.

20. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •