تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی توسط تیم مدیریت حذف شد.

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 10 از 2550 اولاول ... 6789101112131420601105101010 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 25500

نام تاپيک: اینترنت استان آذربایجان شرقی

آخر فروم باز kamran987456's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    In The Vally Of Death

پيش فرض

اگه من 64 صبانت بخرم سرعت دانلود شبانه من چقدر است؟
    بیشتر از 50 است یا نه؟

2. این کاربر از kamran987456 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال shympw's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Santiago Bernabéu Stadium

پيش فرض

تو تابستون می خوام اساسی فیلم بزنم! نامحدود همارا 256 خوبه.
    مودم وایرلس می خوام, چی پیشنهاد می دین بچه ها ؟ (روتر بگیرم یا اکسس پوینت ؟)
    چه فرقی دارن ؟
    می خوام با لپ تاپ و موبایل از طریق بدون سیم و با دسک تاپم از طریق سیم (usb یا Lan کدوم بهتره ؟) به اینترنت وصل بشم.
    مرسی.

4. این کاربر از shympw بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

من 1 سال میشه از ماکس نت adsl 64 kb نا محدود دارم .همش سرعتش روی 8 ثابت بودن .مشکل راپید هم داره (البته مت اکانت راپید دارم)
    قطعی هم نداشته .قیمتش هم 18900 در ماه میدادم هر ماه هم 10-14 گیگ دانلود دارم .ولی دوست دارم همارا بخرم نظر دوستان چیه؟
    همارا سیستم شبها از ساعت چند تاچند دانلود رایگان داره؟
    Last edited by afsane_tab; 02-06-2008 at 02:21.

6. این کاربر از afsane_tab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز MaSoOd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

4

سلام
    یکی از فامیلای ما مودمadsl داره . یعنی مال یکی دیگه رو گرفته . حالا میخواد از یک شرکت که سرویساش با کیفیت و هم از نظر قیمت خوب باشه بگیره.
    البته سرعت یا 256 یا 512 میخواد باشه

به نظر شما از کدوم شرکت بهتر سرویس بگیره ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید .
    اول اینو یادت باشه اگه از حالت pppoe استفاده بکنی باید فقط یک مودم داشته باشی چون Mac Adress یمودم تو ISP ثبت میشه و اگه مودم دیگه بزاری کار نمیکنه

ببین کلا سرویسی که با کیفیت باشه قیمتش زیاده یعنی خیلی زیاد و سرویسی که قیمتش خوب باشه کیفیتش متوسطه

حالا باید بین این دو تا تعادل برقرار کنی بسته به نیازت

بهتره اول مشخص کنی که استفادت چیه ؟

اگه من 64 صبانت بخرم سرعت دانلود شبانه من چقدر است؟
    بیشتر از 50 است یا نه؟

فکر کنم سرعت شبانش بالای 50 باشه ولی یوزر ها بیشتر صبانت رو بخاطر سرعت زیاد روزانش انتخاب میکنن که الان افتضاح شده

تو تابستون می خوام اساسی فیلم بزنم! نامحدود همارا 256 خوبه.
    مودم وایرلس می خوام, چی پیشنهاد می دین بچه ها ؟ (روتر بگیرم یا اکسس پوینت ؟)
    چه فرقی دارن ؟
    می خوام با لپ تاپ و موبایل از طریق بدون سیم و با دسک تاپم از طریق سیم (usb یا Lan کدوم بهتره ؟) به اینترنت وصل بشم.
    مرسی.

آره فکر کنم همون همارا مناسب باشه

درسته که شاید متوسط سرعت یکم پایین تر از ISP های گرونتر باشه ولی قیمتش مناسبه

در مورد مودم اطلاعی ندارم

نقل قول نوشته شده توسط afsane_tab
    من 1 سال میشه از ماکس نت adsl 64 kb نا محدود دارم .همش سرعتش روی 8 ثابت بودن .مشکل راپید هم داره (البته مت اکانت راپید دارم)
    قطعی هم نداشته .قیمتش هم 18900 در ماه میدادم هر ماه هم 10-14 گیگ دانلود دارم .ولی دوست دارم همارا بخرم نظر دوستان چیه؟
    همارا سیستم شبها از ساعت چند تاچند دانلود رایگان داره؟
    مشکل رپید داره یعنی چی ؟ منظور چیه ؟

دوست خوبم اینطور که شما میگی اگه تو یه سال قطعی نداشته و سرعت رو 8 ثابت بووده همون ماکس نت خوبه چون سرعت همارا ثابت نیست واکثرا 80 درصد سرعت اسمی رو میده

سرویس های همارا همشون بدون محدودیت حجمی هستن و به همین خاطر افت سرعت داره البته دو ماهی میشه که دو تا سرویس جدید با محدودیت گذاشتن که تعرفه هاش تو سایت نیست بهتره بری شرکت ببینی

البته این ثابت بوودن سرعت بیشتر برای اونایی بدرد می خوره که اهل دانلود هستن اینو توجه کنید
    Last edited by MaSoOd; 02-06-2008 at 07:47.

پروفشنال parinaz571's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

اول اینو یادت باشه اگه از حالت pppoe استفاده بکنی باید فقط یک مودم داشته باشی چون Mac Adress یمودم تو ISP ثبت میشه و اگه مودم دیگه بزاری کار نمیکنه

ببین کلا سرویسی که با کیفیت باشه قیمتش زیاده یعنی خیلی زیاد و سرویسی که قیمتش خوب باشه کیفیتش متوسطه

حالا باید بین این دو تا تعادل برقرار کنی بسته به نیازت

بهتره اول مشخص کنی که استفادت چیه ؟

[COLOR="#0000ff"
    [/B]
    سلام
    من نظرم عوض شد. من تصمیم گرفتم سرعت 64 بگیرم. حالا اگه ممکنه یک شرکتی رو معرفی کنید که ماهی 10 تومن بیشتر نگیره و محدودیت دانلود هم نداشته باشه

بعد یک سوال هم داشتم که این 64 واقعا 64 یا چنده؟!.

موارد استفادم هم مصرف روزانه اینتنت و چت و دانلود فیلم و اهنگ.

راستی 700 مگ رو با سرعت 64 < چه مدت طول میکشه دانلود کرد .

Last edited by parinaz571; 02-06-2008 at 20:03.

تاريخ عضويت
    Aug 2004

4

سلام
    من نظرم عوض شد. من تصمیم گرفتم سرعت 64 بگیرم. حالا اگه ممکنه یک شرکتی رو معرفی کنید که ماهی 10 تومن بیشتر نگیره و محدودیت دانلود هم نداشته باشه

بعد یک سوال هم داشتم که این 64 واقعا 64 یا چنده؟!.

موارد استفادم هم مصرف روزانه اینتنت و چت و دانلود فیلم و اهنگ.

راستی 700 مگ رو با سرعت 64 < چه مدت طول میکشه دانلود کرد .

شاتل سرویس های اکونومی داره مثلا 6 ماهه 60 تومن 8 گیگ ترافیک

صبانت هم هست

همارا هم که جدیدا سرویس محدود 2 گیگ راه انداخته

سرعت اسمی 64 هست ولی عملا 78 تا 85 درصد سرعت اسمی رو میتونید استفاده کنید

مصرف روزانه که من پرسیدم معمولا به دو دسته تقسیم میشه یا چت و وب گردی و دانلود آهنگ هست ( گاهی ) که میشه از همون سرویسایی که بالا گفتم بگیری

یا اینکه دانلود فیلم داری که با 64 ( اونم از نوع اسمیش ) = خودکشی و کامپیوتر کشی محض

700 مگ رو میتونی بین 24 تا 30 ساعت دانلود کنی

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

شاتل سرویس های اکونومی داره مثلا 6 ماهه 60 تومن 8 گیگ ترافیک

صبانت هم هست

همارا هم که جدیدا سرویس محدود 2 گیگ راه انداخته

سرعت اسمی 64 هست ولی عملا 78 تا 85 درصد سرعت اسمی رو میتونید استفاده کنید

مصرف روزانه که من پرسیدم معمولا به دو دسته تقسیم میشه یا چت و وب گردی و دانلود آهنگ هست ( گاهی ) که میشه از همون سرویسایی که بالا گفتم بگیری

یا اینکه دانلود فیلم داری که با 64 ( اونم از نوع اسمیش ) = خودکشی و کامپیوتر کشی محض

700 مگ رو میتونی بین 24 تا 30 ساعت دانلود کنی

خوب این طوری که شما میگین 64 ، پس افتضاح. همون دایلاپ هم که مثل اینه.

من تو سایت همارا یک 128 ، یک ماهه دیدم ، 19500 .به نظر شما این خوبه ؟ هم از لحاظ قیمت و هم کیفیت؟

128 همارا در مقایسه با بقیه شرکتا بهتر یا نه؟

128 برا دانلود 700 مگ بازم به خودکشی و کامپیوتر کشی که منجر نمیشه میشه؟

تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

امروزم که به سلامتی همارا سرویس های محدود حجمیش رو زد تو سایت

اگه سرعت دانلود این سرویس های محدود تو تایم شبانه که رایگان هست زیاد ( مثلا 512 مثل صبانت ) باشه همونی میشه که شما دنبالش میگردی

نه درسته شاید سرعت دیال آپ و 64 در عمل یکی باشه ولی هرچی باشه اون دیال آپه مثل این میمونه که شما یه لامپ رو یه بار به آداپتور 1.5 ولتی وصل کنی یه بار به باتری 1.5 ولتی که میبینی نورش موقع استفاده از آداپتور بیشتر میشه

دیگه با دیال آپ که نمیشه فیلم دانلود کرد یعنی میشه ها ولی هزینت خیلی خیلی زیاد میشه

مثلا می بینی بخاطر یه فیلم 1000 تومنی 40 هزار تومن قبظ اومد در خونت که با این پول میتونی سرویس 256 همین همارا رو بگیری

این سرویسی که قیمتش 19500 هست همون سرویس 3 ماهه خانگی 51 تومنه ( به گفته ی خودشون ) که میشه ماهانه 17 تومن ( با آبونمان و عوارض و مالیات 6% )

برای خرید Dsl شرکت بهتر یا بدتر نداریم ( البته با این وضع موجود )

یکی مثلا سرعت شبانش بیشتره و یکی مثل من که میتونه شبا بیدار باشه میره از اون سرویس میگیره

یکی که کارش با تورنت هست و نیاز به آپلود و دانلود زیاد داره میره سرویس نا محدود میگیره

به نظر من 128 همارا ، 3 ماهه 51 تومن برا کسی که کاربر عادیه و می خواد حداقل هزینه رو برا سرویس 128 بپردازه خیلی مقرون به صرفه تر از بقیه شرکتا مثل ماکس نت هست

نه دیگه اینبار خودکشی و کامپیوتر کشی نداریم ولی خب وضعش خیلی هم خوب نیشت

باید 12 ساعت کامپیوتر و مودم و دم و دستگاهت روشن باشه تا یه فیلم 700 مگی بریزی تو کامپیوتر ( البته اگه بتونی شبا با صدای سیستمت بخوابی ! )

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

امروزم که به سلامتی همارا سرویس های محدود حجمیش رو زد تو سایت

اگه سرعت دانلود این سرویس های محدود تو تایم شبانه که رایگان هست زیاد ( مثلا 512 مثل صبانت ) باشه همونی میشه که شما دنبالش میگردی

نه درسته شاید سرعت دیال آپ و 64 در عمل یکی باشه ولی هرچی باشه اون دیال آپه مثل این میمونه که شما یه لامپ رو یه بار به آداپتور 1.5 ولتی وصل کنی یه بار به باتری 1.5 ولتی که میبینی نورش موقع استفاده از آداپتور بیشتر میشه

دیگه با دیال آپ که نمیشه فیلم دانلود کرد یعنی میشه ها ولی هزینت خیلی خیلی زیاد میشه

مثلا می بینی بخاطر یه فیلم 1000 تومنی 40 هزار تومن قبظ اومد در خونت که با این پول میتونی سرویس 256 همین همارا رو بگیری

این سرویسی که قیمتش 19500 هست همون سرویس 3 ماهه خانگی 51 تومنه ( به گفته ی خودشون ) که میشه ماهانه 17 تومن ( با آبونمان و عوارض و مالیات 6% )

برای خرید Dsl شرکت بهتر یا بدتر نداریم ( البته با این وضع موجود )

یکی مثلا سرعت شبانش بیشتره و یکی مثل من که میتونه شبا بیدار باشه میره از اون سرویس میگیره

یکی که کارش با تورنت هست و نیاز به آپلود و دانلود زیاد داره میره سرویس نا محدود میگیره

به نظر من 128 همارا ، 3 ماهه 51 تومن برا کسی که کاربر عادیه و می خواد حداقل هزینه رو برا سرویس 128 بپردازه خیلی مقرون به صرفه تر از بقیه شرکتا مثل ماکس نت هست

نه دیگه اینبار خودکشی و کامپیوتر کشی نداریم ولی خب وضعش خیلی هم خوب نیشت

باید 12 ساعت کامپیوتر و مودم و دم و دستگاهت روشن باشه تا یه فیلم 700 مگی بریزی تو کامپیوتر ( البته اگه بتونی شبا با صدای سیستمت بخوابی ! )
    خیلی ممنون از توضیحات کامل شما
    من بازم سوال داشتم مییام اینجا میپرسم

آخر فروم باز kamran987456's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    In The Vally Of Death

پيش فرض

خب حالا من صبانت بگیرم اگه سرعت شبانش 50 است
    تو یک شب در 5 ساعت که رایگانه می تونم 900 مگ دانلود کنم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •