تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 76 اولاول ... 678910111213142060 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 759

نام تاپيک: تاپیک سوالات و مشکلات مربوط به برنامه های Media Player

اگه نباشه جاش خالی می مونه s1978b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    طهران ، شهر عشق و عاشقی

پيش فرض

ببینید من اول این رو از مدیا پلیر دیدم و وقتی Yes رو کلیک کردم این قضیه برام اتفاق افتاد

کسی نیست کمک کنه ؟

ممنونم
    سعید

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    طهران ، شهر عشق و عاشقی

پيش فرض

قضیه یعنی اینکه آهنگها که میخوان اجرا بشن بعد از چند ثانیه قطع میشه و به اون صفحه اینترنت که گفتم میره

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

قضیه یعنی اینکه آهنگها که میخوان اجرا بشن بعد از چند ثانیه قطع میشه و به اون صفحه اینترنت که گفتم میره
    نگفتي اخيرا کدکي چيزي نصب کرده اي يا نه شما وقتي آفلاين هستيد بازم به اون صفحه مي ره

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    طهران ، شهر عشق و عاشقی

پيش فرض

من یه سری کدکها رو نصب کردم تا مشکلم حل شه ولی نشد که پاکشون کردم و حتی بعد از اون مدیا پلیر رو مجدد پاک کردم و از اول نصب کردم .

این قضیه اتفاق می افته چه آنلاین باشم چه آفلاین و بعدش هم این صفحه اصلاً مثل اینکه وجود نداره .

یه سری تنطیمات Winamp رو ور رفتم شاید از اونجا به بعد این قضیه پیش اومده ، یه سری چیزا مثل File types که کدوم آهنگها باهاش اجرا بشه یا نه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

من یه سری کدکها رو نصب کردم تا مشکلم حل شه ولی نشد که پاکشون کردم و حتی بعد از اون مدیا پلیر رو مجدد پاک کردم و از اول نصب کردم .

این قضیه اتفاق می افته چه آنلاین باشم چه آفلاین و بعدش هم این صفحه اصلاً مثل اینکه وجود نداره .

یه سری تنطیمات Winamp رو ور رفتم شاید از اونجا به بعد این قضیه پیش اومده ، یه سری چیزا مثل File types که کدوم آهنگها باهاش اجرا بشه یا نه

دوست عزيز مساله اصلي بر سر همين کدک ها هستش کاش اينو از اول مي گفتي مي تونيد بگيد کدکي که نصب کرده ايد اسم

کدک ها چيه شايد اونا کدک نبوده ويروس بوده و به سايت سازنده ويروس شما را رهنمون مي سازد شما بايد سعي کنيد اون کدک ها

رو پاک کنيد اين کدک ها مديا پلير رو از کار انداخته شما بايد k-lite رو دانلود و نصب کنيد بهترين کدک همين مي باشد

اينجا رو هم ببينيد بد نيست :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    طهران ، شهر عشق و عاشقی

پيش فرض

اسم کدک Codecs6030_allin1

بود اما من همونطور که گفتم اصلاً قبل از اینکه بخوام کدکی نصب کنم این مشکل رو داشتم و فکر نمیکنم به کدک ربط داشته باشه چون از قبل این مشکل بود.نظر شما چیه ؟ و فکر کنم این کدک معتبر باشه چون من قبلاً هم نصبش کردم ولی مشکلی نداشتم.

ببینید همه چیز بعد از قضیه اون دستکاری Winamp دقیقاً اتفاق افتاد و بعد از این که بخش File Type و File association رو دستکاری کردم.

من الان K-Lite Codec Pack 3.8.0 BASIC رو نصب کردم ولی بازم درست نشد ، من واقعاً نمیدونم چیکار کنم.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

اسم کدک Codecs6030_allin1

بود اما من همونطور که گفتم اصلاً قبل از اینکه بخوام کدکی نصب کنم این مشکل رو داشتم و فکر نمیکنم به کدک ربط داشته باشه چون از قبل این مشکل بود.نظر شما چیه ؟ و فکر کنم این کدک معتبر باشه چون من قبلاً هم نصبش کردم ولی مشکلی نداشتم.

ببینید همه چیز بعد از قضیه اون دستکاری Winamp دقیقاً اتفاق افتاد و بعد از این که بخش File Type و File association رو دستکاری کردم.

من الان K-Lite Codec Pack 3.8.0 BASIC رو نصب کردم ولی بازم درست نشد ، من واقعاً نمیدونم چیکار کنم.

شما اول تو همون file types ویندوز بگرد ببین جلوی mp3 چی نوشته بعدش تو مدیا پلیر مسیر زیر رو طی کن:

Tools/option/file types/

ببین تو کادر همه فرمت ها انتخاب شده mp3 هم هستش

شما با فرمت های دیگه تو مدیا پلیر مشکلی ندارید

راه آخر هم آنیستال کردن winamp هستش

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    طهران ، شهر عشق و عاشقی

پيش فرض

من الان آهنگ هام با مدیا پلیر اجرا میشن ولی یه سری آهنگهای بدون کلام که قبلاً راحت اجرا میشدن الان با مدیا پلیر اجرا نمیشن و همون پیام ظاهر میشه که عکسش رو گذاشتم یعنی آهنگ ها تغییری کردن ؟؟

برم Winamp رو پاک کنم درست میشه به نظر شما ؟

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    طهران ، شهر عشق و عاشقی

پيش فرض

من در ضمن با فرمتهای دیگه هیچ مشکلی ندارم با مدیا پلیر و اون تیک هم در آپشن فعاله

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

من در ضمن با فرمتهای دیگه هیچ مشکلی ندارم با مدیا پلیر و اون تیک هم در آپشن فعاله
    چون آهنگ ها با winamp اجرا میشن پس سالمند مشکل از مدیا پلیر هستش حذف winamp که کاری نداره می تونی دوباره نصبش

کنی متاسفانه محصولات طوریند که با نصب دوباره هم تنظیمات پیش فرض نمی شه شما تو اون کادری رو که گفتم چک کن که جلوی

همه فرمت ها تیک خورده باشه نهایت یه system restore باید بکنی شما از پوشه c/program files/windows media player

اونجا یه پلیر دیگه ای هم هست همون آهنگ ها رو با اون باز کنید ببینید باز می شن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •