تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 112 اولاول ... 678910111213142060110 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 1114

نام تاپيک: تاپیک جامع پرسش و پاسخ و مشکلات ویندوز 10

اگه نباشه جاش خالی می مونه M.Amorous's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان ببخشید من چند روزه وقتی پنجره ها رو جابجا میکنم این طوری میشن! چیکار کنم درست شه مثل اول؟

آخر فروم باز Vahid67's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

دوست عزیز فعلا بیشر آنتی ویروسها با ویندوز10 سازگار نیستند من توصیه میکنم از ستینگ،ویندوز دفندر رو به کل غیر فعال کنید و در صورت استفاده ازیکی از آنتی ویروسهای :کسپرسکی 2016 ،eset smart security 9(beta) و یا 360internet security استفاده کنین.(اینا با وبن 10 سازگارن) برای انتخاب انتی ویروس هم میتونید سوالتون رو اینجا بپرسین:
    forum.p30world.com/showthread.php?t=548814
    خاموش کردم ولی بعد از ریست دوباره فعال میشه ... چجوری میشه کلا غبر فعال کرد ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه pa13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام دوستان ببخشید من چند روزه وقتی پنجره ها رو جابجا میکنم این طوری میشن! چیکار کنم درست شه مثل اول؟

سلام.روی this pc راست کلیک کرده و گزینه properties رو بزنید.در سمت چپ پنجره گزینه advanced system setting رو بزنید.در تب advanced و قسمت performance گزینه setting رو بزنید.در پنجره باز شده تیک show window contents while dragging رو بزارین و ok رو بزنید :[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

4. 3 کاربر از pa13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه pa13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

خاموش کردم ولی بعد از ریست دوباره فعال میشه ... چجوری میشه کلا غبر فعال کرد ؟
    سرویسش رو کامل end task کنید از قسمت منیج حالت رو روی take no action بزارید
    ****در صورت نصب انتی ویروس،ویندوز دفندر بصورت خودکار غیر فعال میشه/
    Last edited by pa13; 09-08-2015 at 22:04.

6. این کاربر از pa13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

عضو تیم زیرنویس فارسی jb.NY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

مشکل پین و آنپین نشدن تایل ها دوباره برگشت، جستجو کردم با این پست روبرو شدم:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با توجه به این سایت، ممکنه یکی از دلیل های این مشکل از نصب کسپراسکای باشه، البته من اینترنت سکیوریتیش رو استفاده نمیکنم، توتال سکیوریتی رو نصب کردم، ولی با این حال هرچی هست به نظر مشکل من از کسپر اسکای سرچشمه میگیره! چون دقیقا بعد از نصبش اینطوری شد. امیدوارم دوباره مجبور نشم ویندوز عوض کنم!
    البته کسپر تنها دلیلش نیست و بعضیا گفتن از کسپر استفاده نمیکنن و بازم این مشکلو دارن، ولی به هر حال...
    Last edited by jb.NY; 09-08-2015 at 22:20.

8. 2 کاربر از jb.NY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mahdi_ctr's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    MyFC

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز
    میخوام آپدیت خودکار ویندوز رو غیر فعال کنم
    البته به این صورت که دانلود خودکار آپدیت غیر فعال بشه ولی آپدیت ها رو شناسایی کنه و بهم اطلاع بده ولی دانلود کردن آپدیت ها دست خودم باشه
    همچین کاری اصن ممکن هست؟

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

دوستان من با دفندر خود ویندوز مشکل دارم هر برنامه ای که اجرا میشه رو به عنوان نرم افزار مضر شناسایی میکنه آپدیت هم کردمش... آوست ریختم اون که پدر سیستم و درایور ها رو دراورد مجبور شدم دوباره ویندوز بریزم ...
    مشکل از کجاست ؟
    فکر نکنم بی خود گیر داده ... اگر اشتباه نکنم اینگونه برداشت کردم که Avast هم اومده سعی کنه سیستم رو پاکسازی کنه درسته ؟
    پس مشخصه سیستم شما قبل از نصب آلوده بوده . توصیه می کنم یه سر به انجمن اورژانس سیستم های آلوده بزنین و اقدام به پاکسازی سیستم کنین ، پس اقدام به نصب ویندوز کنین .
    در آخر هم بنابر سلیقه آنتی ویروس مورد نظرتون رو نصب کنین . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می تونین لیستی از آنتی ویروس های سازگار با 10 رو شناسایی کنین .
    نیاز به غیرفعالسازی Windows defender نیست . Windows Defender به صورت اتوماتیک در صورت شناسایی ضد بدافزار مناسب روی سیستم ، غیر فعال میشه .

11. 2 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز
    میخوام آپدیت خودکار ویندوز رو غیر فعال کنم
    البته به این صورت که دانلود خودکار آپدیت غیر فعال بشه ولی آپدیت ها رو شناسایی کنه و بهم اطلاع بده ولی دانلود کردن آپدیت ها دست خودم باشه
    همچین کاری اصن ممکن هست؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توضیح داده شده Windows Update چه چیزهایی رو آپدیت می کنه و شما کنترل کدوم قسمت هارو دارین .
    شما Connection رو که بزارین رو حالت Metered نهایتا فقط لیست آپدیت ها دانلود میشه نه خود آپدیت ها .
    مشکل اینجاست که نمیشه انتخاب کرد کدوم یکی از آپدیت ها دانلود بشه کدوم یکی نه ، که با توجه به همون پستی که دادم ، می تونین تا حد زیادی Windows Update رو محدود به دانلود آپدیت های امنیتی خود ویندوز کنین
    - یه خلاصه بخوایم جمع بندی کنیم ، با غیر فعالسازی آپدیت سایر محصولات مایکروسافت و غیر فعالسازی درایور هایی که بیش از حد آپدیت میشن ( مثل درایور کارت گرافیک ) کلی از حجم دانلود توسط ویندوز آپدیت کاسته میشه

13. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه spirit's's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

این کورتانا رو چطوری فعال میکنین؟اصلا لزوومی داره فعال بشه؟فعال بشه کرک سیستم پرپر نمیشه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سلام
    دوستان من ویندوز لپ تاپم اورجینال بود و آپدیت ویندوز 10 براش اومده بود. بعد از آپدیت برنامه آفیسم باز نمیشد آفیس 2010 و آنتی ویروس کسپر اصل هم داشتم که اونم کلن نبود!! کسی به همچین مشکلی برخورده؟ کلن چه نرم افزار هایی ممکنه باهاش کامپتیبل نباشه؟و چیکار میتونم انجام بدم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •