تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 28 اولاول ... 6789101112131420 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 278

نام تاپيک: آموزش حرفه ای word 2007 برای نوشتن پایان نامه (فهرست خودکار، شماره دهی عنوان ها به صورت خودکار و ....)

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

الان سرعت اینترنت وحشتناک کمه وگرنه واستون توی مدیافایر اپ میکردم/کلی فایل تو نوبت برا دانلود دارم که بخاطر سرعت نتونستم ( بخاطر ترافیک فقط شبا میتونم دان یا اپ کنم)/ در هر صورت بخاطر زحمتی که کشیدین به نمایندگی همه از اقا فرشاد تشکر میکنم....
    اگر کسی بتونه مدیافایر اپلود کنه عالیه.....

2. این کاربر از hadymk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن pcsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بهشت ایران

پيش فرض

الان سرعت اینترنت وحشتناک کمه وگرنه واستون توی مدیافایر اپ میکردم/کلی فایل تو نوبت برا دانلود دارم که بخاطر سرعت نتونستم ( بخاطر ترافیک فقط شبا میتونم دان یا اپ کنم)/ در هر صورت بخاطر زحمتی که کشیدین به نمایندگی همه از اقا فرشاد تشکر میکنم....
    اگر کسی بتونه مدیافایر اپلود کنه عالیه.....
    سلام. دو صفحه قبل رو نگاه کنید. لینک دانلود از آپلودباز وجود داره.

4. این کاربر از pcsoft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

از کجا این فایل رو دانلود کن
    مآموزش حرفه ای word 2007 برای نوشتن پایان نامه (فهرست خودکار، شماره دهی عنوان ها به صورت خودکار و ....)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

با سلام
    فایلها صددرصد دانلود نمیشه علت چیه

کاربر فعال انجمن ریاضیات skyzare's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    شهر علم و ادب

پيش فرض

با سلام
    فایلها صددرصد دانلود نمیشه علت چیه
    با سلام ...

شما بهتر هست از اولین پست که اقای وصالی اپلود کردند دانلود کنید . مال ایشان بدون مشکل هست .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم بگم به علت حجم بالای فیلم ایشان فایل رو تقسیم بندی کردند و آپلود کردند یعنی در واقع شما برای دیدن فیلم باید همه این قسمت ها رو دانلود کنید در نهایت یکی از فایل ها رو از حالت فشرده خارج کنید .

توی این پستی که لینکش رو دادم دو تا لینک قرار دادند لینک اول فیلم رو به 38 قسمت تبدیل کردند و بعد اپلود کردند .

لینک دوم فیلم رو به 8 قسمت تبدیل کردند بعد اپلود کردند به نظرم دومی لینک راحت تر باشه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

با سلام به همه دوستان

دوستان سوالی برام پیش اومده و امیدوارم که همه بتونن کمک کنن

اما سوال اینه که من میخوام یه صفحه A4 رو طوری به 16 مستطیل مساوی تقسیم کنم به طوری که عرض های این مستطیل بشه عرض صفحه A4( چون همونطور که میدونید A4 یک مستطیل هست) و طول مستطیل هامون هم بشه طول صفحه A4 اون هم با ابعاد مساوی بطوری که 16 تا مستطیل داشته باشیم در این صفحه A4 که من میخوام ازشون پرینت بگیرم و جداشون کنم.

البته باید بگم که باید تمام صفحه A4 رو این مستطیل ها بپوشونن و بیرون زدگی هم نداشته باشن. مانند شکل در پایین گذاشتم

البته یه عکس هم میذارم که خوب بدونید من چی میخوام
    ومیخوام موقعی که پرینت میگیرم ازشون اینطوری باشه البته این ناقصه ولی اگه کسی انجامش داد به ایمیل من بفرسته یا اینکه در سایت بذاره که همه استفاده کنن

ممنون میشم که پاسخ منو بدین چون برام خیلی مهمه چون میخوام این 16 تا مستطیل رو بعد اینکه پرینت گرفتم از هم جداشون کنم و ازشون استفاده کنم.

---------- Post added at 03:32 PM ---------- Previous post was at 03:30 PM ----------

Last edited by amin1734; 28-01-2012 at 13:36. دليل: لینک عکس گذاشته نشده بود

پروفشنال a6543210's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    بیژن یورد

پيش فرض

سلام دوستان
    منم یه سوال دارم
    اینه که گفتن فاصله بین خطوط تو متن پایان نامه باید 0.9 سانتی متر باشه؟! می گم چطور این فاصله خطوطو 0.9 سانتی متر کنم.تو قسمت انتخاب کل متن و راست کلیک و بعد گزینه پاراگراف سانتی متر نیست! فقط singel , 1.5 line , .. ایناست .لطفا کمک کنید چطور تنظیم کنم رو 0.9 سانتی متر!
    مرسی

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    شهر علم و ادب

پيش فرض

سلام دوستان
    منم یه سوال دارم
    اینه که گفتن فاصله بین خطوط تو متن پایان نامه باید 0.9 سانتی متر باشه؟! می گم چطور این فاصله خطوطو 0.9 سانتی متر کنم.تو قسمت انتخاب کل متن و راست کلیک و بعد گزینه پاراگراف سانتی متر نیست! فقط singel , 1.5 line , .. ایناست .لطفا کمک کنید چطور تنظیم کنم رو 0.9 سانتی متر!
    مرسی
    با سلام ...

توی همون قسمت که میگید یه گزینه داره به نام Exactly .... روی این قرار بدید . یعنی دقیقا فاصله ای که خودتون میخواید رو میزاره برای فاصله خطوط . حالا باید 9. سانتی رو هم وارد کنید . فکر کنم بر حسب پوینت هم میشه 25.5 پوینت میشه .

==================

ولی معمولا توی اکثر دانشگا ها برای پایان نامه روی همون گزینه single قرار میدهند .

11. این کاربر از skyzare بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

آقا رو یه سسایت پدر مادر دار آپلود کنید اینا هیچ کدومشون با اینترنت تخیلی من دانلود نمیشه

13. این کاربر از rete بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    شهر علم و ادب

پيش فرض

با سلام ...

مطمئن باشید اگه با دایال آپ وصل میشید نمیتونید دانلود کنید حجمش خیلی زیاد هست بهتر هست برید کافی نت و دانلود کنید ارزشش رو داره .

شما بهتر هست از اولین پست که اقای وصالی اپلود کردند دانلود کنید .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم بگم به علت حجم بالای فیلم ایشان فایل رو تقسیم بندی کردند و آپلود کردند یعنی در واقع شما برای دیدن فیلم باید همه این قسمت ها رو دانلود کنید در نهایت یکی از فایل ها رو از حالت فشرده خارج کنید .

توی این پستی که لینکش رو دادم دو تا لینک قرار دادند لینک اول فیلم رو به 38 قسمت تبدیل کردند و بعد اپلود کردند .

لینک دوم فیلم رو به 8 قسمت تبدیل کردند بعد اپلود کردند به نظرم دومی لینک راحت تر باشه .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •