تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 73 اولاول ... 678910111213142060 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 722

نام تاپيک: کارت صدا و میکروفن خوب برای استودیو خانگی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام . ممنون که تو این مدت یادت بود.و ممنون بر ای اطلاعاتت که مثل همیشه مفید بود.راستش من هم تو این مدت درگیر یک کار کلیپ بودم و کم به اینجا سر زدم . و کمتر پیگیر کار صدا بودم. پس خیلی به خودت سخت نگیر دوست من . همینکه وقت میگذاری و جواب همه رو میدی خودش خیلیه.
    پایدار و موفق باشی.

2. این کاربر از viilll بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

دوست عزیز من یه هر کاری که از یک استودیو انتظار میره همچون ضبط ...کار با vst و vsti تنظیم و آهنگسازی و ضبط از ساز هایه مختلف ....چون من دانشجوی موسیقی هستم.در ضمن کارهام هم واسه خودم میخوام نه واسه دادن تو بازار.......البته میخوام دارای کیفیت قایل قبولی داشنه باشه......و اگر هم بخوام بیرون بدم کارو البته کار نهایی صددرصد باید در یک استودیو مجهز بسته بشه.............
    در ضمن راجبه کارت EMU شرکت کریتیو فقط امتیازش رو خریده در ساختش نقشی نداشته..........این اشتباه رو همه میکنن......بیشتر این 1212 رو واسه داشتن ورودی خروجی ADAT داره که میتونم به یه دستگاه A/D D/A وصلش کنم.....و همچنین تکنولوژِی که در پروتولز HD بکار رفته توش بکار رفته..واسه همین مزیتش که بیشتر نظرم رو اینه......
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در ضمن آیا شما برای اظافه کردن ورودی خروجی بهتره از میکسر استفاده کنم یا دستگاه A/D D/A ؟؟؟؟؟؟حدود قیمت این دستگاه چنده؟؟؟؟؟؟
    همچنين يه مشکل ديگه که داشتم پر ي آمپ هست......آيا تفاوتي از لحاظ کيفيت تو صداي ميکروفني که به خود کارت صدا وصل ميشه و يا به از طريق ميکسر وصل بشه ميکند؟؟؟؟و همچنين همين مورد راجبه ورودي آنالوگ تفاوتي در کيفيت ميکند.....
    یعنی بستگی به میکسری که ورودی میکروفن یا ورودی آنالوگ رو بهش وصل میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    میخوام اینو بدونم که شما کارت صدای پری آمپ دار و ورودی های آنالوگ زیاد پیشنهاد میکنید یا کارت معمولی بدونه پری آمپ و 2 ورودی همراه با میکسر؟؟؟؟؟؟؟؟؟منظورم از لحاظ هزینه نیست از لحاظ کیفیت؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

کسی نیست؟؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوستان من 1 سال هست این کارت رو دارم(fast track pro) هنوز نتونستم یک فیش لاین کیبورد رو روش فعال کنم هر چی وصل میکنم صداش در نمیاد

دوستانی که این کارت رو دارن لطفا راهنمایی کنن که من چی کار کنم

من با فیش s/pdif مشکلی ندارم فقط با فیش معمولی line مورد دارم

ممنون میشم کمک کنین
    Last edited by dishdish; 13-01-2009 at 16:21.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام، منم براي يك استوديو خانگي دنبال اطلاعات لازمش ميگردم. ديدم دوستان در اين صفحه اطلاعات خوبي دادن. من براي خوندن كتاب و ضبط اون و درست كردن Audiobook ميخوام يه كارهائي بكنم. ضبط موسيقي يا آواز مد نظرم نيست. اگه در اين خصوص راهنمائي بكنيد، ممنون ميشم.

حـــــرفـه ای vioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

دوست عزیز من یه هر کاری که از یک استودیو انتظار میره همچون ضبط ...کار با vst و vsti تنظیم و آهنگسازی و ضبط از ساز هایه مختلف ....چون من دانشجوی موسیقی هستم.در ضمن کارهام هم واسه خودم میخوام نه واسه دادن تو بازار.......البته میخوام دارای کیفیت قایل قبولی داشنه باشه......و اگر هم بخوام بیرون بدم کارو البته کار نهایی صددرصد باید در یک استودیو مجهز بسته بشه.............
    در ضمن راجبه کارت emu شرکت کریتیو فقط امتیازش رو خریده در ساختش نقشی نداشته..........این اشتباه رو همه میکنن......بیشتر این 1212 رو واسه داشتن ورودی خروجی adat داره که میتونم به یه دستگاه a/d d/a وصلش کنم.....و همچنین تکنولوژِی که در پروتولز hd بکار رفته توش بکار رفته..واسه همین مزیتش که بیشتر نظرم رو اینه......
    در ضمن آیا شما برای اظافه کردن ورودی خروجی بهتره از میکسر استفاده کنم یا دستگاه a/d d/a ؟؟؟؟؟؟حدود قیمت این دستگاه چنده؟؟؟؟؟؟
    همچنين يه مشکل ديگه که داشتم پر ي آمپ هست......آيا تفاوتي از لحاظ کيفيت تو صداي ميکروفني که به خود کارت صدا وصل ميشه و يا به از طريق ميکسر وصل بشه ميکند؟؟؟؟و همچنين همين مورد راجبه ورودي آنالوگ تفاوتي در کيفيت ميکند.....
    یعنی بستگی به میکسری که ورودی میکروفن یا ورودی آنالوگ رو بهش وصل میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    میخوام اینو بدونم که شما کارت صدای پری آمپ دار و ورودی های آنالوگ زیاد پیشنهاد میکنید یا کارت معمولی بدونه پری آمپ و 2 ورودی همراه با میکسر؟؟؟؟؟؟؟؟؟منظورم از لحاظ هزینه نیست از لحاظ کیفیت؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز سلام

امیدوارم حالتون خوب باشه

متاسفانه وقتی من الان برای دیدن آخرین ارسال به این گفتگو وارد شدم دیدم پستی که در پاسخ به پست شما ارسال کردن وجود نداره!!!!
    نمیدونم مشکل از کجا بوده ، فکر میکنم مشکل از مرورگر وب من بوده
    به هرشکل من حدود 20 روز پیش در پاسخ به شما پست ارسال کردم ، باید دوباره از خجالتتون در بیام
    امیدوارم هنوز در این تالار حضور داشته باشین
    من به محض پیدا کردن اطلاعات قبل ، اونهارو براتون ارسال میکنم

باز هم شرمندم:43:
    موفق باشید

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

سلام دوستان
    من میخوام یک استدیو خانگی واسه خودم تو اتاقم درست کنم, حدود 4 میلیون میخوام هزینه کنم.
    میشه بگید چه سیستمی باید داشته باشم؟
    مانیتور, کارت صدا, میکسر ...
    چی باید بخرم؟
    اگه میشه سیستم خوب معرفی کنید همراه با قیمت
    ممنون از همه
    سلام دوستان
    من میخوام یه استدیو خانگی راه بندازم یه اسپیکر خوب و پر قدرت و ارزون بهم معرفی کنید حداکثر تا 300,000 تومان
    اگه میشه عکسش هم بذارید با مشخصات جزئی.
    ممنون

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

در ضمن راجبه کارت EMU شرکت کریتیو فقط امتیازش رو خریده در ساختش نقشی نداشته..........این اشتباه رو همه میکنن......بیشتر این 1212 رو واسه داشتن ورودی خروجی ADAT داره که میتونم به یه دستگاه A/D D/A وصلش کنم.....و همچنین تکنولوژِی که در پروتولز HD بکار رفته توش بکار رفته..واسه همین مزیتش که بیشتر نظرم رو اینه......
    در ضمن آیا شما برای اظافه کردن ورودی خروجی بهتره از میکسر استفاده کنم یا دستگاه A/D D/A ؟؟؟؟؟؟حدود قیمت این دستگاه چنده؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز سلام

متشکرم از اینکه در مورد کارت های EMU این نکته رو یاد آوری کردین
    راستش من خودن وقتی یکی از این دستگاه هارو باز دیدم دیدم روی چیپ های دستگاه هم کریتیو حک شده
    حتی بوردش هم کریتیو بود ، رو همون حساب حدس زدم که کاملا تحت لیسانس کریتیو در اومده باشه

من برام خیلی جالبه که EMU ها از اکثر پورت ها و استاندارد ها پشتیبانی میکنند در صورتی قمیت اونها نسبت به امکاناتشون خیلی مناسبه ، برای همین آدم توی شک میوفته.

من نظر شخصیمو میگم
    به نظر من برای سیستم های آنالوگ استفاده از میکسر با امکانات مورد نیاز به همراه یک اینترفیس صوتی خوب با پردازشگر قوی مناسب تره
    اینکه شما میگین چه تفاوتی بین اتصال مستقیم میکروفون به میکسر یا به کارت صدا وجود داره یک کمی نا مفهومه ، من نمیدونم منظور شما از این تفاوت ، کیفیت هست یا کمیت !
    در هر شکل ممکن وقتی اتصالات ما زیاد بشه فرکانس های اضافی افزایش پیدا میکنه اما این بستگی به میکسر ما هم داره .
    اما آنالوگ و دیجیتال
    تفاوت بین این 2 سیستم خیلی زیاده اما شما باید بسته به نیازتون سیستم مورد نظر رو انتخاب کنید
    خوب میدونین که حداکثر رزولیشن در آنالوگ 44.1 یا بهتر بگیم 48 Khz هستش اما در دیجیتال این عدد به 192 میرسه ، خیلی ها عقیده دارند این عدد 192 بیشتر جنبه ی تئوریک داره و وقتی که به عمل میرسه کاربرد های خاص علمی داره و بیشتر این عملی شدن آزمایشگاهیه.
    هنوز هم بیشتر استودیو ها از سیستم های آنالوگ بهترین بهره رو میگیرند و از تجربه ی خودشون مایه میگذارند و بهترین نتیجه رو هم میگیرند.

من خودم برای کار خودم یک کارت گرفتم که از VST پشتیبانی میکنه و پری در حد نیاز من رو هم داره .
    اما بعضی از دوستان با استفاده از یک کارت ساده ولی پر قدرت به همراه میکسر نیاز خودشون رو برطرف میکنند.

هرکدام از این راه ها مزیت هایی داره
    مثلا راه اول این مزیت رو داره که میتونید هدفون رو مانیتور یک ساز کنید و روی کل کار مدیتریت راحت تری داشته باشید اما خوب طبیعیه که اون قدرت فوق العاده رو نداره و ممکنه در کارهای سنگین مشکل ساز بشه.
    راه دوم خیلی بهتره اما اگر بخواهید نتیجه ی مطلوب بگیرید هزینه ی خیلی بیشتری داره
    مثلا دستگاه X با کلیه ی مشخصات یک دستگاه کامل با قیمت 300 هزار تومان میتونه کار یک هنرجوی موسیقی رو راه بندازه اما اگه همین دستگاه رو بخواهیم در قدرت بالاتری تهیه کنیم تا 3 برار باید هزینه کنیم
    در روش دوم حداقل قیمت خیلی بیشتر از روشه اوله و وقتی قصد ارتقا داشته باشید با هزینه ی کمتر میتونید این کار رو انجام بدید.

روش دوم یعنی استفاده از میکسر به همراه یک کارت صوت این مزیت رو داره که شما ورودی و خروجی های بیشتری دارید، پردازش نهایی به عهده ی میکسر نیست ، روی همه ی پورت مدیریت فیزیکی دارید و ...
    اما مشکل اینجاست که خیلی از امکانات نرم افزاری از شما گرفته میشه و اگر به این امکانات احتیاج داشته باشید اجبار به ارتقاء کارت صوت دارید که باز هم در کنار یک میکسر معمولی غیر منطقی به نظر میرسه

در کل میشه گفت تهیه ی یک سیستم برای رکورد بیشتر به نیاز ما بستگی داره تا مسائل تئوریک سیستم های صوتی

موفق باشید
    یا علی

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

سلام دوستان
    من میخوام یک استدیو خانگی واسه خودم تو اتاقم درست کنم, حدود 4 میلیون میخوام هزینه کنم.
    میشه بگید چه سیستمی باید داشته باشم؟
    مانیتور, کارت صدا, میکسر ...
    چی باید بخرم؟
    اگه میشه سیستم خوب معرفی کنید همراه با قیمت
    ممنون از همه
    سلام دوستان
    من میخوام یه استدیو خانگی راه بندازم یه اسپیکر خوب و پر قدرت و ارزون بهم معرفی کنید حداکثر تا 300,000 تومان
    اگه میشه عکسش هم بذارید با مشخصات جزئی.
    ممنون
    دوست عزیز

شما قبل از هر چیز باید مشخص کنید که این استدیوی خانگی رو برای چه منظور احتیاج دارید، چون همه ی موارد مورد نیاز شما بستگی داره به کار شما.

اگر لطف کنید عنوان کنید که از استدیویی که قصد راه اندازی اون دارید چه انتظاراتی دارید بهتر میتونیم به نتیجه ی مناسب برسیم

موفق باشید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوست عزیز

شما قبل از هر چیز باید مشخص کنید که این استدیوی خانگی رو برای چه منظور احتیاج دارید، چون همه ی موارد مورد نیاز شما بستگی داره به کار شما.

اگر لطف کنید عنوان کنید که از استدیویی که قصد راه اندازی اون دارید چه انتظاراتی دارید بهتر میتونیم به نتیجه ی مناسب برسیم

موفق باشید
    من این استدیو رو واسه آهنگسازی و ضبط صدا میخوام, آهنگ هامو خودم رکورد کنم و باکیفیت.
    کامپیوترم رم 2 گیگ گرافیگ 512, cpu 3.6 به نظر شما میکشه؟
    سیستمش میخوام خوب باشه, برای یه استدیو خانگی چه چیزهایی لازمه؟
    کارت صدا, اسپیکر, میکروفون, هدست, اتاق آکوستیک و ...
    همش تو 4 میلیون جمع بشه, فقط یه مارک خوب و معتبر بگید, از هر کدوم عکس هم بذارید, چون زیباییش هم واسم مهمه.
    ممنونم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •