تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 28 اولاول ... 6789101112131420 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 278

نام تاپيک: ◄ ™ Fujitsu Siemens اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران -فراز

پيش فرض

سلام 1 تا 1200 فکر کنم البته اینم هست جدیدتره که نمیدونم چنده
    LIFE BOOK AH-530 GRAPHIC DEDICATED
    core i 3/core i 5
    DVD SUPER MULTI
    LED 15.6 Inch HD Anti Glare TFT
    ATI RADEON HB-550 V 1 GB DEDICATED

اگه نباشه جاش خالی می مونه masih eia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

یه سرچی کردم تو نت
    احساس میکنم دارم با این برند علاقه مند میشم
    همه چیز لپ تاپای فوجیتسو خوبه الا گرافشون
    میشه مدلی رو معرفی کنید که قیمتش نهایت 900 باشه و کارت گراف خوبی هم داشته باشه که بازیهای فیفا و سوکر و از این دست رو بکشه
    در ضمن صفحه نمایشش انعکاس نداشته باشه
    مرسی
    به نظر من توی این تاپیک در مورد فوجیتسو تحقیق نکن .این جا یه سری افراد متعصب هستند که بدون هیچ منطقی فقط از لپ تاپ های سونی حمایت میکنند.اینا اصلا با فوجیتسو کار نکردند و بدون هیچ دلیلی میگن بیخوده.من خودم a-530 دارم .عالیه با این کانفینگ قیمتش واقعا خوبه.در ضمن این برند ساخت آلمان هست (زیرش نوشته شده)و این یعنی مزیت.
    Last edited by masih eia; 28-08-2010 at 23:11.

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

به نظر من توی این تاپیک در مورد فوجیتسو تحقیق نکن .این جا یه سری افراد متعصب هستند که بدون هیچ منطقی فقط از لپ تاپ های سونی حمایت میکنند.اینا اصلا با فوجیتسو کار نکردند و بدون هیچ دلیلی میگن بیخوده.من خودم a-530 دارم .عالیه با این کانفینگ قیمتش واقعا خوبه.در ضمن این برند ساخت آلمان هست (زیرش نوشته شده)و این یعنی مزیت.
    دوست عزیز
    برای من از همه چیز مهمتر صفحه نمایششه
    نمیخوام انعکاس داشته باشه
    زاویه دید هم برام مهم نیست
    فقط نمیخوام آیینه ای باشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

من یک لپ تاپ Amilo Pro دارم که قدیمیه.
    می خواستم ویندوزش رو عوض کنم ولی هر چی گشتم CD های خود لپ تاپ رو پیدا نکردم. یادمه چند سال قبل هر کاری کردم نتونستم یک ویندوز XP غیر از اونی که مال خودش بود، روش نصب کنم!!! آیا راهی وجود داره که مثلا یک ویندوز 7 - 32 بیتی روی این لپ تاپ نصب کنم؟

رامین
    مدل amilo pro شما چیه؟
    شما اگه ویندوز 7 نصب کنید به راحتی تمام اجزای لپ تاپ شما رو می شناسه و اگر هم درایور قطعه ایی رو نداشته باشه از طریق windows update دانلود می کنه . شما هیچ نیازی به cd خود دستگاه ندارید.

5. این کاربر از amir_psr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام برهمه
    خسته نباشید
    راستش من این مدل لپتاپ رو خریدم (a530) فروشنده گفت عالیه
    اما الان از دیروز که تو اینترنت تحقیق کردم حالم گرفته شده
    تو سایت های مختلفی مثل notebookcheck گشتم دیده به گرافیکش که intel graphics hd هست نمره ی افتضاحی داده دلم خوش بود گرافیک hd گرفتم دیدم تویه همه ی سایت هر چی فحشه به گرافیک اینتل دادن (نوشتن که بازی های 2010 رو ساپورت نمی کنه)
    حالا چند تا سوال از اساتید:
    یه توضیحی در مورد گرافیکش بم بدید که چه جوریه؟چون بعضی بازیارو که روش ریختم slow نشون میده و اینکه آیا راهی برای ارتقاش هست؟
    در ضمن ویندوز من ویستا sp1 2008 هست آیا مشکل ویندوزه ؟ چون بعضی وقت ها از بازی میپره بیرونویندوز 7 بهتر اجرا میکنه؟
    نظرتون راجب به این مدل لپتاپ چیه؟
    راستی مدل گرافیک هم اینطور نوشته intel graphics hd 64 mb up to 1670
    ممنون میشم کمکم کنید
    محلصیم بااجازه
    خوب شما قبل از اینکه لپ تاپ رو می خریدی باید مشاوره می کردی . اگر کاربرد شما بازی است مدل رو کاملا اشتباه انتخاب کردی . مدلی که شما خریدی یک مدل بیزینسی است و اصلا برای بازی ساخته نشده . توصیه من به شما اینه که به چیپ گرافیک اینتل با بازی فشار وارد نکنید این چیپ اصلا برای بازی ساخته نشده و فقط برای نمایش های دوبعدی و سه یعدی سبک (غیر بازی) ساخته شده و چون مصرف آن پایین هست در لپ تاپ های بیزینسی مثل A530 استفاده شده .

برای بازی لپ تاپ Lifebook NH570 مناسب هست که دارای گرافیک تقریبا خوبی است .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض گرافیک لپ تاپ های فوجیتسو

یه سرچی کردم تو نت
    احساس میکنم دارم با این برند علاقه مند میشم
    همه چیز لپ تاپای فوجیتسو خوبه الا گرافشون
    میشه مدلی رو معرفی کنید که قیمتش نهایت 900 باشه و کارت گراف خوبی هم داشته باشه که بازیهای فیفا و سوکر و از این دست رو بکشه
    در ضمن صفحه نمایشش انعکاس نداشته باشه
    مرسی
    فوجیتسو لپ تاپ هایی که گرافیک بالا داشته باشد هم دارد ولی معمولا به ایران وارد نمی شود مثل لپ تاپ Amilo sa3650 که تنها لپ تاپ جهان هست که پلتفرم ATI XPG را داره و گرافیکش برای بازی هست و تازه می شه اورکلاک هم کردش. از فوجیتسو لپ تاپ با گرافیک بالا که بشه تو بازار ایران پیدا کرد Lifebook NH570 هست که گرافیک تقریبا خوب GT330 روش هست . این لپ تاپ بخاطر وزنش و سایز نمایشگرش در دسته Desktop Replacement قرار می گیره و نمی شه براختی جابجاش کرد . این لپ تاپ دارای دو تا هارد هست که اگه مثل نسل قبلش (Amilo XI3670) باشه می شه هارد هاشو تو حالت RAID0 تنظیم کرد که در اجرای بازی ها و بار کردن برنامه ها خیلی سرعت افزایش پیدا می کنه و این قابلیت در لپ تاپ های معدودی وجود داره. البته این مدل دارای صفحه نمایش Glossy هست که نور رو منعکس می کنه .

توصیه من به شما اینه که با توجه به اینکه مدلهای گرافیک قوی فوجیتسو در ایران کم هست نگاهی هم به سایر برند های مثل asus بکنید . برای شما توصیه من ASUS UL80JT هست که اولا دارای دو کارت گرافیک با تکنولوژی Optimus هست و ثانیا قابل حمل هست و 10 ساعت عمر باطری دارد .

8. این کاربر از amir_psr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه masih eia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

معذرت میخوام بیزینسی یعنی چی؟؟؟؟کلا نظرتون در مورد این مدل چی هست؟؟؟؟این درسته که اصل آلمان هست؟؟؟؟گرافیک پایینش باعث نمیشه نرم افزارهای مهندسی را اجرا نکنه؟؟؟

پروفشنال rahnemoun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

مدل amilo pro شما چیه؟
    شما اگه ویندوز 7 نصب کنید به راحتی تمام اجزای لپ تاپ شما رو می شناسه و اگر هم درایور قطعه ایی رو نداشته باشه از طریق windows update دانلود می کنه . شما هیچ نیازی به cd خود دستگاه ندارید.
    منظورم همون نصب ویندوز بود، کلا هیچ ویندوزی غیر از ویندوز خودش رو قبول نمی کنه یعنی نمی کرد!!! ولی بعد تنظیمات Cmos اش رو دستکاری کردم، درست شد. حالا ویندوز جدید رو زوی اون نصب کردم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

دوستان سلام

من میخواستم این لب تاب fujitso Lifebook A530 رو بگیرم میخواستم بدونم که گرافیکش چجوریه ؟؟؟ اطلاعات در مورد گرافیکش ندارم البته آنچنان هم اهل بازی نیستم . مشکلاتش هم بفرمایید عالی میشه ؟؟؟

ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دوستان سلام

من میخواستم این لب تاب fujitso Lifebook A530 رو بگیرم میخواستم بدونم که گرافیکش چجوریه ؟؟؟ اطلاعات در مورد گرافیکش ندارم البته آنچنان هم اهل بازی نیستم . مشکلاتش هم بفرمایید عالی میشه ؟؟؟

ممنون
    این لپ تاپ دارای درایو نوری جدا شونده نیست (modular bay) و در نتیجه امکان اتصال باطری دوم یا هارد دوم را ندارد . در ضمن دارای dock station نیز نمی باشد . این خصوصیات معمولا فقط در سری S و E از lifebook وجود دارند.
    اما در مورد گرافیک
    این لپ تاپ در دسته بیزینسی قرار می گیرد و برای اجرای برنامه های اداری و سازمانی و همچنین وب گردی و سایر فعالیت هایی که به قدرت گرافیک سه بعدی نیاز ندارند ساخته شده و به هیچ وجه برای بازی های سه بعدی مناسب نیست . در این لپ تاپ از گرافیک مجتمع شده در cpu استفاده شده که نام تکنولوژی آن intel HD graphic است . شرکت اینتل در پردازنده های Core i خود یک چیپ ساده گرافیکی نیز کار گذاشته که در سیستم هایی که نیاز به گرافیک قوی ندارند استفاده می شود . عیب این چیپ گرافیکی این است که توانایی اجرای گرافیک های سه یعدی بازی ها را بخوبی ندارد اما مزیت آن این است که مصرف باطری بسیار کمی دارد و امکان پخش ویدئو های HD و پشتیبانی از Direct X10 را هم دارد .
    به دلیل مزیت های این تکنولوژی ، از این چیپ در دستگاه هایی که مصرف کننده آن ها را برای بازی نمی خرد استفاده می شود مانند همین مدل A530

Last edited by amir_psr; 10-09-2010 at 18:34.

13. این کاربر از amir_psr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •