تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 33 اولاول ... 6789101112131420 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 321

نام تاپيک: [بحث و برسی] شرکت شبکه ارتباط شبدیز/ Shabdiz Telecom Network

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

وضعیت الان من :

تک کانکشن

اگه نباشه جاش خالی می مونه black sabbath's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

روزای اول منم وضعیتم خوب نبود بعدا درست کردم.عجله نکنید.
    شما اول Annex M رو غیر فعال کنید تو مودم و فقط adsl2+ AnnexA بذارید تا یکم باند آپ استریمو بده به دانلود و snr بیاد بالا.(نیازی نیست خط آپ 2 مگ داشته باشه تا زمانی که پروفایل آپ 2 مگ نداره شرکت)
    دوم اینکه از توی پنل کاربری بخش کیفیت خط برید سرعت 10 مگ با آپلود 1مگ رو که علامت دسته بازی بالاشه بزنید صبر کنید تا تغییرات اعمال بشه وضعیتو دوباره بگید اینجا.
    بعد از تغییراتی که گفتید:

مولتی:

تک:

پارامترهای مودم:

3. این کاربر از black sabbath بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

بعد از تغییراتی که گفتید:

مولتی:

تک:

پارامترهای مودم:
    الان راضی شدید ؟ وضعیت خط هم خوبه اگر با تماس تلفنی اینا لینک نمیوفته دیگه نمیوفته.

5. این کاربر از MOH@ND3S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

الان راضی شدید ؟ وضعیت خط هم خوبه اگر با تماس تلفنی اینا لینک نمیوفته دیگه نمیوفته.
    بله ممنون طبق معمول تند روی کردم البته زوده برای نتیجه گیری کلی روی این شرکت اما الآن که خوبه شرایط
    تلگرام با پر*و*کسی داخلی بسیار سریع عکسها و فیلم ها رو باز می کنه.اینستاگرام هم مشکلی نیست
    متشکرم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

این شرکت آشغاله جشنواره گذاشته بود 3 ماه 1500 گیگ بین الملل 75 تومن!!!!!!! یعنی ملوم بود یه ریگی تو آستینش هست!!!! دیده بان که خدای حجمه چنین سرویسی رو هیچ وقت نداده بعد این شرکت .........!
    یه ایرادی که به بیشتر کاربرا وارده اینه که تا یه چیز میشه سریع شرکت عوض نکنید !!!!! بمونید همونو گیر بدید درستش کنن!!!!
    مثل من که پدر سلطانی رو درمیارم تو دیده بان تا درستش کنه تازه بهمم گزارش میده که چیشد .....
    شما قبض تلفنت چه قدر میشه اگه بخوای روزی چهار بار با شرکت تماس بگیری که فقط 100 هزار تومان باید پول تلفن بدی شرکتی که باید روزی 10 بار تماس بگیری تا یک اینترنت درست و حسابی بده همون بهتره کلا جمع کنه و یک کار دیگه کنه ...

8. این کاربر از vegas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

شما قبض تلفنت چه قدر میشه اگه بخوای روزی چهار بار با شرکت تماس بگیری که فقط 100 هزار تومان باید پول تلفن بدی شرکتی که باید روزی 10 بار تماس بگیری تا یک اینترنت درست و حسابی بده همون بهتره کلا جمع کنه و یک کار دیگه کنه ...
    خواستم بگم با پیگیری بهترش کنیم منظورم این نبود پول بدیم خواهش تمنا هم بکنیم ، وگرنه شما سوییچ کن بین شرکتا عملا چیزی حس نمی کنی در رابطه با کیفیت ...نه پینگت مثلا پنجاه درصد بهتر میشه نه چیز دیگه ای ...
    الان من با ایرانسل که پینگ ۴۲۲۴ رو ۹۵ هست تو بازی ۱۰۵ میده پینگ دیده بانم که با ۴۲۲۴ رو ۱۲۵ هست تو بازی ۱۲۰ میده ، عملا تفاوت هیچه ، حالا من شرکت عوض کنم چی گیرم میاد وقتی همشون مثل همن ...
    من البته هیچ وقت با پشتیبانی دیده بان حرف نمیزنم فقط تو تلگرم به مدیر فنی تکس میدم اونم ج میده ، شما هرجا هستی شماره مدیر فنیشو داشته باش

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

خواستم بگم با پیگیری بهترش کنیم منظورم این نبود پول بدیم خواهش تمنا هم بکنیم ، وگرنه شما سوییچ کن بین شرکتا عملا چیزی حس نمی کنی در رابطه با کیفیت ...نه پینگت مثلا پنجاه درصد بهتر میشه نه چیز دیگه ای ...
    الان من با ایرانسل که پینگ ۴۲۲۴ رو ۹۵ هست تو بازی ۱۰۵ میده پینگ دیده بانم که با ۴۲۲۴ رو ۱۲۵ هست تو بازی ۱۲۰ میده ، عملا تفاوت هیچه ، حالا من شرکت عوض کنم چی گیرم میاد وقتی همشون مثل همن ...
    من البته هیچ وقت با پشتیبانی دیده بان حرف نمیزنم فقط تو تلگرم به مدیر فنی تکس میدم اونم ج میده ، شما هرجا هستی شماره مدیر فنیشو داشته باش
    ۱۰۰ درصد تفاوت میکنه شاید یک شرکت پهنای باند خارجی بیشتری از زیر ساخت بخره یا مثلا مشترکین کمتری بگیری تا تاثیری کمتری روی سرعت و پینگ و ... داشته باشه یا مثلا همین طور حجم ۱ ترابایت و ... نده به مشترک بدون اینکه به مشترکاش فکر کنه من نمیگم که مثلا فلان شرکت اینترنتی عالیه و مشکل نداره همشون مشکلات خاص خودشون را دارن ولی ادم میگرده یک شرکت ‍پیدا کنه که مشکلات کمتری داشته باشه که نخواد روزی ۱۰ بار با بخش فنی تماس بگیره ....

11. 2 کاربر از vegas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

ساعت 23:40 دقیقه و افت سرعت

مولتی

تک

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

۱۰۰ درصد تفاوت میکنه شاید یک شرکت پهنای باند خارجی بیشتری از زیر ساخت بخره یا مثلا مشترکین کمتری بگیری تا تاثیری کمتری روی سرعت و پینگ و ... داشته باشه یا مثلا همین طور حجم ۱ ترابایت و ... نده به مشترک بدون اینکه به مشترکاش فکر کنه من نمیگم که مثلا فلان شرکت اینترنتی عالیه و مشکل نداره همشون مشکلات خاص خودشون را دارن ولی ادم میگرده یک شرکت ‍پیدا کنه که مشکلات کمتری داشته باشه که نخواد روزی ۱۰ بار با بخش فنی تماس بگیره ....
    من تو خونه یه خط دیگه دارم روش شاتل هست که پدرم ازش استفاده می کنه عصر تست کردم ببینید کیفیتش چه فرقی با نت دیده بان من داره ؟ در عمل صفر!!!!!!!! فقط پینگش کمی بهتره که اصلا به چشم نمیاد ، این شرکتا زیر10 درصد با هم تو کیفیت اختلاف دارن و عوض کردنشون دردی رو دوا نمی کنه مشکل ریشه ای تر از این حرفاست ....
    شما زمانی میتونی بگی کیفیت با تغییر isp عوض میشه که مثلا پینگت 60 درصد بهتر شه ، اونجوری بله حرف شما درسته ، نه اینکه با دیده بان پینگت 120 بری شاتل بشه 105 بگی بله کیفیت خیلی بهتر شد ، من تاکیدم به حهت عوض نکردن شرکت از این جهت هست وگرنه شما پشت هم عوض کن .

دیده بان سرویس خودم :

شاتل سرویس پدرم تست شده رو گوشی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

ساعت 23:40 دقیقه و افت سرعت

مولتی

تک
    سرور ها هم تاثیر دارنا..با چند تا سرور دیکه هم تست کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •