تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی توسط تیم مدیریت حذف شد.

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 10 از 410 اولاول ... 678910111213142060110 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 4098

نام تاپيک: اینترنت استان مرکزی

در آغاز فعالیت majidwww's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

با سلام
    من چند روزه 128-20g از شرکت ساتیا گرفتم.سرعت دانلودش تو روز بین 170-120 است و شبها هم سرعتش کم میشه ولی نه خیلی و شبانه راحت دارم 1.5 گیگ دانلود رایگان میکنم.
    یه سوالی داشتم : آیا این سرویس به خاطر اینکه حجمش محدوده سرعتش بالاست و مثلا 128 نا محدود سرعت دانلودش چنده.

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    شما سرعت سرویستون چنده که با 60 دانلود می کنید؟ هزینه ماهیانه سرویستون چقدره؟
    من شنیدم شاتل خیلی برای دانلود شبانه اذیت می کنه این حقیقت داره؟ اذیتش چطوریه یعنی قطع و وصل می شه در طول شب؟ یا مثل فناوا سر ساعت خاصی قطع می کنه ؟
    در کل شما راضی هستید ؟
    .................................................. .................................................. ...................

معمولا سرویس ها ی 512 هستند که با این سرعت دانلود می کنند...........ولی شاتل یه مشکلی که داره اینه که گویا پهنای باند دانلود شبانش محدودهو نمایندگی اراکم بیش از حد پورت واگذار کرده ......برای همین هم بعضی کاربرا هستند که خوب دانلود می کنند .....ولی سرعت دانلود شبانه برای بعضی ( اکثر ) کاربرا در شب خیلی افتضاح هستش ..........من شنیدم سرعت به 500 بایت هم رسیده .........چه برسه به 10 یا 20 کیلو بایت...در کل نمی شه به این شبانه ها زیاد اطمینان کرد...

3. 2 کاربر از kortol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

رفتم خیابون مخابرات یه درخواست دادم 2000 تومن هم ریختم حساب مخابرات گفتن ظرف مدت یه هفته تلفنتو عوض میکنیم شانس آوردم گفتن آخرین نفری هستی که میتونستی عوض کنی از شما هم ممنونم

5. این کاربر از ho3in0861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

راستی از معاون رئیس مخابرات پرسیدم گفتم کی خود مخابرات adsl میده گفت 2-3 ماه دیگه

7. این کاربر از ho3in0861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

با سلام
    من چند روزه 128-20g از شرکت ساتیا گرفتم.سرعت دانلودش تو روز بین 170-120 است و شبها هم سرعتش کم میشه ولی نه خیلی و شبانه راحت دارم 1.5 گیگ دانلود رایگان میکنم.
    یه سوالی داشتم : آیا این سرویس به خاطر اینکه حجمش محدوده سرعتش بالاست و مثلا 128 نا محدود سرعت دانلودش چنده.
    .................................................. .................................................. ................................

ببینید دوست عزیز......در اینترنت های محدود سرعت های شما بیشتر از اون چیزی هست که تصور می کنید ...........مثلا قاعدتا باید با 128 در هر ثانیه حداکثر 16 کیلیبویت دانلود داشته باشید اما میان این محدودیت رو بر می دارن و سرعت رو خیلی بالاتر از پهنای باند اسمیش می زارن .......تا کاربر ها پهنای باند ( مثلا همون 20 گیگ ) رو زود تر مصرف کنند تا مجبور بشن برن و پهنای باند اضافه بخرن و پول اضافه بدن ............در مورد شب ها هم دیگه بستگی داره به انصاف شرکت و تعداد پورت ها ، چون یه پهنای باند مثلا 5 گیگ میزارن و بین همه شیر می کنند حالا هر چی کاربر زیاد تر باشه سهمش از این 5 گیگ کمتر میشه........مثل اینکه یه لوله آب رو بخوای به 5 تا خونه ببری یا به 50 تا......معلومه که به اون آخری ها در 50 تا هیچی نمی رسه..................شما هم که اینجور سرعتی داری..بهتره هر چی نیاز داری سریع دانلود کنی ......چون معلوم نیست فردا چی میشه وسرعتت به همین منوال می مونه یا نه..............................

سرعت واقعی 128 باید 16 باشه..........
    هر سرعتی که داری رو به 8 تقسیم کن تا سرعت دانلودت به دست بیاد ..........128/8 = 16

موفق باشید

9. این کاربر از kortol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

فعلا مثل اینکه گذرگاه از همه بهتره

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

بهتره اینجوری رتبه بندی کنیم:

گذرگاه
    ساتیا
    شاتل
    پارس آنلاین

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

قراره مخابرات هم سرویس جدید بده
    Last edited by Quentin; 07-06-2010 at 13:56.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام
    من امروز از رز نت 256 با 2GB گرفتم 12900 تا حالا که سرعتش خوب بوده !!
    ولی میگن شبا افتضاح میشه . تا ببینیم
    راستی سرعتشو از کجا می تونم بفهمم چون این کامپیوترای گوشه راست میزنه 100 mbps یعنی چند ؟؟
    راستی آدرس سایت رزنت برای چک کردن اعتبار باقیمانده را نداری؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

خودم آدرس این رزنت را پیدا کردم
    Last edited by Quentin; 27-04-2010 at 01:15.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •