تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 51 اولاول ... 414748495051
نمايش نتايج 501 به 507 از 507

نام تاپيک: ADSL Asretelecom / شرکت عصر انتقال داده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

از این شرکت دزد تر حروم خور تر بیشرف تر یعنی وجود نداره... هر چی بگم کم گفتم... امروز زنگ زدم میگم این 100 گیگ رایگان چی شد؟؟ بی شرف اول میگه به ما ابلاغ نشده! بهش میگم نشده!!!؟؟؟ منمن میکنه میگه چیزه.. یعنی به ما ندادن! میگم ندادن!!!؟؟ دوباره منمن میکنه و در نهایت مجبور میشه که بگه مدیریت تصمیم گرفته که نده...!! یعنی دستور وزیر به پشمشم حساب نمیکنه و کاملا خود مختار عمل میکنه... حرومزادگی با این شرکت معنای جدیدی پیدا کرده...
    من به شخصه از پولی که به این شرکت بیشرف دزد میدم راضی نیستم این پول از هر حرومی حروم تره امیدوارم چرک و خون بشه و از گلوی تک تکشون پایین بره خودشون و خانواده و بچه هاشون با درد بمیرن... بخدا اسم دزد ها و زورگیرا بد در رفته .... حروم لقمه ها بیشرف بی ناموس

2. 3 کاربر از asidbaz2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

خیلی وقته خبری از این شرکت نیست
    Last edited by ratler; 24-03-2020 at 15:12.

4. این کاربر از ratler بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

این شرکتو انگار درشو گل گرفتن خیلی وقته نه طرحی نه جشنواره ایی نه هیچی.......الان جشنواره های چندتا شرکت من دیدم عالی بودن ......باید کوچ کنیم

6. این کاربر از ratler بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

از این شرکت دزد تر حروم خور تر بیشرف تر یعنی وجود نداره... هر چی بگم کم گفتم... امروز زنگ زدم میگم این 100 گیگ رایگان چی شد؟؟ بی شرف اول میگه به ما ابلاغ نشده! بهش میگم نشده!!!؟؟؟ منمن میکنه میگه چیزه.. یعنی به ما ندادن! میگم ندادن!!!؟؟ دوباره منمن میکنه و در نهایت مجبور میشه که بگه مدیریت تصمیم گرفته که نده...!! یعنی دستور وزیر به پشمشم حساب نمیکنه و کاملا خود مختار عمل میکنه... حرومزادگی با این شرکت معنای جدیدی پیدا کرده...
    من به شخصه از پولی که به این شرکت بیشرف دزد میدم راضی نیستم این پول از هر حرومی حروم تره امیدوارم چرک و خون بشه و از گلوی تک تکشون پایین بره خودشون و خانواده و بچه هاشون با درد بمیرن... بخدا اسم دزد ها و زورگیرا بد در رفته .... حروم لقمه ها بیشرف بی ناموس
    اون صد گیگ حجم به تمام شرکت ها توسط زیرساخت به رایگان داده شده. 195 حتما شکایت کنید

8. این کاربر از hdneo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mehryar1973's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

سلام
    سال نو همگی دوستان مبارک
    این شرکت دزد اون ده روزی که بابت قطعی های آیان ماه باید اضافه میکرد رو هم نداد حالا بیاد صد گیگ رو بده بدتر ازین شرکت نیست واقعا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

دوستان سلام
    من میخواستم سرویس یکساله 8مگابیت با حجم 12 ترابایت عصرتلکام رو بگیرم، با نظراتی که ازتون خوندم به جمع بندی نرسیدم، یه سری نظرات قدیمی بود، یه سری چیزا هم که به مرکز مخابراتی ربط داره و سیم کشی و نویز و اینا
    کسی هست این سرویس رو داشته باشه ؟
    8 مگابیت واقعی هست ؟ یعنی 1مگابایت دانلود رو میده ؟

یکم که از نظراتتون نا امید شدم رفتم به سرویس سه ماهه 1.5 ترابایت پیشگامان هم فکر کردم، درباره اون کسی نظری داره ؟

کلا سایت نت سنج پلاس هم که چک کردم پیشگامان بهتر از عصرتلکام بود، ولی یه حسی بهم میگه شاید خیلی هم تفاوت نداشته باشن

بنظرتون فعلا یه سه ماهه بگیرم تا بعد ببینم چی میشه ؟
    یا همون یکساله عصرتلکام رو بگیرم ؟

چیزی که برام مهمه حجمه، من دانلود زیاد میکنم، سرویس های دیگه اصلا همچین حجمایی ارائه نمیدن و قیمتاشونم فضاییه

پیشاپیش مرسی از راهنمایی تون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

دوستان سلام
    من میخواستم سرویس یکساله 8مگابیت با حجم 12 ترابایت عصرتلکام رو بگیرم، با نظراتی که ازتون خوندم به جمع بندی نرسیدم، یه سری نظرات قدیمی بود، یه سری چیزا هم که به مرکز مخابراتی ربط داره و سیم کشی و نویز و اینا
    کسی هست این سرویس رو داشته باشه ؟
    8 مگابیت واقعی هست ؟ یعنی 1مگابایت دانلود رو میده ؟

یکم که از نظراتتون نا امید شدم رفتم به سرویس سه ماهه 1.5 ترابایت پیشگامان هم فکر کردم، درباره اون کسی نظری داره ؟

کلا سایت نت سنج پلاس هم که چک کردم پیشگامان بهتر از عصرتلکام بود، ولی یه حسی بهم میگه شاید خیلی هم تفاوت نداشته باشن

بنظرتون فعلا یه سه ماهه بگیرم تا بعد ببینم چی میشه ؟
    یا همون یکساله عصرتلکام رو بگیرم ؟

چیزی که برام مهمه حجمه، من دانلود زیاد میکنم، سرویس های دیگه اصلا همچین حجمایی ارائه نمیدن و قیمتاشونم فضاییه

پیشاپیش مرسی از راهنمایی تون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •