تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 11 اولاول ... 7891011
نمايش نتايج 101 به 107 از 107

نام تاپيک: مقایسه اینترنت کشور های مختلف با ایران

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

کشور زپرتی مجارستان : که من سال 2010 رفتم ، در کنا ر کشور رومانی ( که سریع ترین اینترنت اروپا رو در حال حاضر داره ) و بقیه کشور های اروپای شرقی .. همه ساختمان های نو ساز شبکه داخلی lan دارن و سوکت رو دیوار هست برای فیبر نوری که اون موقع داشت تکمیل میشد تازه ، اینترنت کابل ی هم دارن مثل امریکا و کانادا ولی من خودم vdsl گرفتم . dslam ها در خود ساختمان و در هر طبقه جدا بودن ! مودم هاش Alcatel بود و زیر ساختش هم siemens

کشور کانادا : من سال 2004 رفتم ، فقط شهر ونکوور الان چون ایرانی زیاد ریخته شرکت shaw که کابلی هست محدوده و سقف استفاده ش 1 ترابایت ه ! در ماه
    شهر همیلتون هم که مضخرف ترین شهر کانادا بود اینترنت بود دسته یه شرکتی به اسم cogeco ، اون موقع سال 2004 سرعت دانلود بود 5 مگابیت با کابل

2 سال پیش من خواهرم رفت هلیفکس اونجا با فیبر نوری بوده و نامحدود ، کاملا نامحدود !

دبی ، هم که همگی یه دور رفتیم : ​اینترنت مجانی هتل 4 ستاره (پولی هم داشت در کنار مجانی ..) پینگش با گوگل بود 5 میلی ثانیه !

2. 4 کاربر از حیزون بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

فقط مساله قیمت نیست مساله کیفیت هم هست .

تو ایران اینترنت از صد تا فایروال و dpi و کوفت و زهر مار رد میشه تا آخر با سیم مسی برسه به مشتری .. همش هم سیستم های بی کیفیت کشور چین هست که خودشون تبلیغ میکنن the great firewall of china

من یادم میاد 2-3 سال پیش تو بازی کال اف دیوتی وصل شدم از امریکا آدم بود ، از اروپا بود .. من هم بودم .. یه یارویی از استرالیا وصل شد !! فکرش رو بکنید .. پینگش از من بدتر بود ولی پکت لاس packet loss من رو نداشت .. و بهتر میتونست بازی کنه. من مسائل فنی رو وارد نیستم ولی در یک کلام اینترنت با کیفیت داشت

اونوقت تو ایران پینگ با اروپا که باید در حد 30 - 40 میلی ثانیه باشه ، به ضرب و زور تانوما و تارهای نوری مخابرات .. هست 80 -90 چه برسه به بقیه مردم که خانما ندارن
    درسته
    تا زمانی که از زیر یوغ چین و روسیه نیاد بیرون همینه که هست دادا

4. این کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

درسته
    تا زمانی که از زیر یوغ چین و روسیه نیاد بیرون همینه که هست دادا

یوغ کجا بود دادا ، دزدی سر گردنه ست

6. این کاربر از حیزون بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

کشور عربستان سعودی : که من خودم نرفتم ، ولی اوصاف ش را شنیدم . طبعا مثل همه ی کشور های حوزه خلیج پارس که پولشون از پارو بالا میره همه چی رو حی و حاضر دارن من جمله اینترنت . طبق گفته ویکی پدیا سرعت فیبر نوری در ریاض 200 مگابیت هست برای کابر خانگی. ولی مهم تر از این اینکه اگه تو سایت opensignal یا سایت های مشابه که پوشش 4 جی کشورها رو زده یکم از بالا نگاه کنید ایران و عربستان رو مقایسه کنید به تفاوت پی میبرید همه جا 4 جی هست حتی مثل امریکا تو جاده ها و تا وسط صحرای حجاز که به اوصافی اگه تخم مرغ بندازی رو سنگ نیمرو میشه
    نقطه مقابل عجمستان نزولی یا به قولی انزالی

کشور روسیه تزاری : من این کشور رو فقط یه بار با تور رفتم . و اینترنت وای فای هتل رو استفاده کردم .. با این حال اینترنت روسیه از با کیفیت ترین اینترنت های اروپای شرقی و در کل اوراسیا هست . و در وصف اینترنت روسیه همین بس که در بازی آنلاین کال اف دیوتی که فقط و فقط پینگ خوب میخاد ، روس ها که جزو خنگ ترین ها منگل ترین ها و الدنگ ترین ها ، هستن بدون کوچک ترین زحمتی پوز همه رو میزنن

شگرد دروغ بزرگ : وقتی هیتلر در آلمان به قدرت رسید ، یعنی از صدارت عظمی رسید به دیکتاتوری .. و هنوز جنگ نزده بود و خصومت نداشت با بقیه کشور ها ، همون موقعی که المپیک تابستانی 1936 برلین بود و از این خبرا .. یه ارتباط شبه تلویزیونی براش راه انداختن با امریکا ! مسلما تاخیر داشته ولی باز خودش خیلی ه فکرش را بکنید اون موقع ارتباط تصویری از آلمان تا امریکا ! یعنی ما انقدر از دنیا عقبیم .. هیتلر همون قدر تاخیر داشته با امریکا اون موقع که شما الان از ایران قند شکن بزنید با وانز اپ با فامیلاتون تو امریکا تصویری بزنید !

8. 3 کاربر از حیزون بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

متاسفانه نگاه به اینترنت در کشور ما مثبت نیست. بخاطر همین هم پیشرفت
    نکرده و نخواهد کرد.
    سرویس ها هم اکر بهتر بشن قیمتی روش میزارن که کمتر کسی بتونه طرفش بره.
    مثلا کسی اگه سرش تو اینترنت باشه اول میگن آدم درستی نیست.
    یا داره با نامحرم چت می کنه یا داره عکس و فیلم غیر اخلاقی می بینه.
    نمیگن داره دنبال جواب سوال یا اشکالی که نمیدونه میگرده و یا داره در مورد
    موضوعی تحقیق می کنه.
    اینترنت خوب یعنی یه دوست دانا که همیشه در دسترس هست.
    اگه یه نفر با ماشین کسی رو زیر بگیره بخاطر اون یه نفر بقیه مردم رو از داشتن
    ماشین و استفاده های بسیار مفید اون محروم نمی کنن.

11. 2 کاربر از rioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

این همه نظارت و کنترل مرکزی رو اینترنت و dpi زدن و پالایش پکت ها در تهران و همش روی همین آب باریکه ای که روسیه و ترکیه در اختیار ایران قرار دادن .. که فقط اینترنت رو بی کیفیت تر میکنه .. آخرش چی شد ؟

نه تونستند جلوی ویروس استاکس نت stuxnet اسرائیل رو بگیرند ، که زد سانتریفیوژ های دکتر ا.ن. رو سوزوند و جلوی همه خیت ش کرد . نه جلوی همین باج افزار های اخیر که کامپیوتر شرکت ها رو قفل میکرد و ازشون باج میخواست .

هیچ کدام هم ایده های بومی نیستند و همشون پیشنهاد کشور های امثال چین به ایران هستند . حالا نظارت بر یه چیزی مثل شبکه اجتماعی تلگرام ( که با همکاری شرکت روس سازنده اش انجام میشه ) جدا .. به اون میگن backdoor و این کار در کشور های غربی هم انجام میشه و همه شرکت های معظم اینترنتی مثل google و yahoo و غیره یک backdoor در اختیار نیروهای قضایی و جاسوسی قرار میدن .. ولی بقیه اش هیچ توجیهی نداره

--------------------

همین کشور روسیه تزاری که در پست قبل بهش اشاره کردم ، فقط با قمپز اتحاد شوروی سابق زنده ست و خالی بندی های پوتین .. پوتین که بمیره معلوم نیست چی میشه و مسلما یه بلایی بدتر از قبل سرشون میارن حداقل به خاطر دخالت در انتخابات امریکا که همش از طریق اینترنت انجام شد ، نفت هم نداره و قصه نفت روسیه مثل نفت دریای خزر آذربایجان خالی بندی بیش نیست . فقط برای اینه که در عرصه بین المللی جلوی ایران و کشور های عربی کم نیارند . اون چندر غاز نفتی که روسیه داره مثل نفت کانادا و آذربایجان و امریکا نفت خاک هست که تصفیه اش کلی گرون تموم میشه و آخرش هیچی ش به هیچ جا نمیرسه . نه مثل خلیج عزیز همیشه پارس خودمون که یه حفاری میکنن مثل فواره میزنه بالا ! و نهایتا کشور های شوتی مثل فرانسه له له میزنن که بیان با کمک چین ! میدان فلان چی چی اک رو توسعه بدن .. بدبخت مصدق اگه همچین روزایی رو میدید الکی زندگی خودشو به فتا نمیداد .

صفحه 11 از 11 اولاول ... 7891011

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •