تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 60 از 60

نام تاپيک: بالا نیامدن آدرس 192.168.1.1

0101010101 Armin.Computer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

آقا جان ما هم این مشکل رو داریم معلوم نیست از چیه . تا الانم کسی به صورت منطقی نتونسته یه جواب براش پیدا کنه .

حتی با telnet هم نمیشه بهش وصل شد .
    مشکل رو کامل توضیح بدید تا بررسی بشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه alyy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

این مشکل واسه منم پیش اومده بود.این مشکل برای مودمهای tp-link هستش و بیشتر واسه کسایی اتفاق میفته که زیاد وارد تنظیمات مودم میشن.من خیلی در موردش تحقیق کردم و به چن روش برام درست میشد وولی موقت.
    1.با قطع کردن سیم تلفن از پشت مودم.یعنی وقتی من سیم تلفن رو از مودم جدا می کردم به تنظیمات مودم دسترسی پیدا میکردم.
    2.خاموش روشن کردن مودم
    3.ریست کردن مودم.
    و البته خودم ب مشکل مودم خودم پی بردم که یکی همون امنیتی بودن مودمهای tp-link که درصورتی که دو دستگاه همزمان به مودم کانکت میشد دیگه قادر به باز کردن آدرس 192.168.1.1 نبودم مثلا وقتی هم با گوشیم کانکت میشدم هم با لب تاب تنظیمات مودم دیگه بالا نمیومد و مجبور بودم یکی رو قطع کنم و مودمم خاموش روشن کنم.ولی اگه یه دستگاه کانکت بود اصلا به این مشکل نمیخوردم مگه اینکه مودمو تا بیست و چهار ساعت خاموش نمیکردم.
    البته اینم بگم تقریبا از هفت ماه پیش این مشکل برام پیش اومد و قبلش اصلا همچین مشکلی هم نداشتم.بعد اینکه تحقیق کردم متوجه شدم تمام کسایی که به این مشکل خورده بودن هم جدیدا به این مشکل خوردن .از چن نفر هم پرسیدم گفتن احتمال میره مربوط به ای اس پی باشه شاید رو ادرس 192.168.1.1 چیزی ست کردن و یه همچین چیزایی که من یادم رفته چی گفتن.که گفتن با جدا کردن کابل تلفن حل میشه که اون موقع ها واسه من شد ولی جدیدا دیگه اونم اکتفا نمیکنه.
    البته این روش هم برا من جواب داد. تو مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم وقتی تب جدید باز میکنی ده تا سایت اخیری که باز کردی رو میاره وقتی از اونجا تنظیمات مودمو باز میکردم مشکلی نبود.
    در کل معلوم نیست این مشکل از چیه

داره خودمونی میشه parvaz12369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام مشکل مودم شما دوست گرامی مودم خود را بروز رسانی کردی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

این مشکل واسه منم پیش اومده بود.این مشکل برای مودمهای tp-link هستش و بیشتر واسه کسایی اتفاق میفته که زیاد وارد تنظیمات مودم میشن.من خیلی در موردش تحقیق کردم و به چن روش برام درست میشد وولی موقت.
    1.با قطع کردن سیم تلفن از پشت مودم.یعنی وقتی من سیم تلفن رو از مودم جدا می کردم به تنظیمات مودم دسترسی پیدا میکردم.
    2.خاموش روشن کردن مودم
    3.ریست کردن مودم.
    و البته خودم ب مشکل مودم خودم پی بردم که یکی همون امنیتی بودن مودمهای tp-link که درصورتی که دو دستگاه همزمان به مودم کانکت میشد دیگه قادر به باز کردن آدرس 192.168.1.1 نبودم مثلا وقتی هم با گوشیم کانکت میشدم هم با لب تاب تنظیمات مودم دیگه بالا نمیومد و مجبور بودم یکی رو قطع کنم و مودمم خاموش روشن کنم.ولی اگه یه دستگاه کانکت بود اصلا به این مشکل نمیخوردم مگه اینکه مودمو تا بیست و چهار ساعت خاموش نمیکردم.
    البته اینم بگم تقریبا از هفت ماه پیش این مشکل برام پیش اومد و قبلش اصلا همچین مشکلی هم نداشتم.بعد اینکه تحقیق کردم متوجه شدم تمام کسایی که به این مشکل خورده بودن هم جدیدا به این مشکل خوردن .از چن نفر هم پرسیدم گفتن احتمال میره مربوط به ای اس پی باشه شاید رو ادرس 192.168.1.1 چیزی ست کردن و یه همچین چیزایی که من یادم رفته چی گفتن.که گفتن با جدا کردن کابل تلفن حل میشه که اون موقع ها واسه من شد ولی جدیدا دیگه اونم اکتفا نمیکنه.
    البته این روش هم برا من جواب داد. تو مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم وقتی تب جدید باز میکنی ده تا سایت اخیری که باز کردی رو میاره وقتی از اونجا تنظیمات مودمو باز میکردم مشکلی نبود.
    در کل معلوم نیست این مشکل از چیه
    با عرض معذرت کاملا تکذیب میشه
    من الان ایسوس دارم که این مشکلو داره قبلا هم دی لینک داشتم که اونم داشت البته به ندرت.
    هنوز دلیل یا راه حل این مشکل پیدا نشده؟!
    ا

5. این کاربر از parsley بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hellbrain666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تـهـــران

پيش فرض

هرکس این مشکل رو به خاطر وصل شدن چند دستگاه داره بره توی مودم UPnP رو غیر فعال کنه

برای Tp-Link ابتدا Access Management سپس UPnP و Auto-configured رو Deactivated کنید
    برای D-Link ابتدا Network Tools سپس Advanced
    برای ASUS ابتدا Internet Connection سپس Basic Config

دیگه مودم هر قدر هم روشن بمونه باز هم به راحتی داخل تنظیمات میره
    Last edited by hellbrain666; 21-08-2016 at 11:18.

7. 5 کاربر از hellbrain666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

فكر كنم ي مورد امنيتي بايد باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

هرکس این مشکل رو به خاطر وصل شدن چند دستگاه داره بره توی مودم UPnP رو غیر فعال کنه

برای Tp-Link ابتدا Access Management سپس UPnP و Auto-configured رو Deactivated کنید
    برای D-Link ابتدا Network Tools سپس Advanced
    برای ASUS ابتدا Internet Connection سپس Basic Config

دیگه مودم هر قدر هم روشن بمونه باز هم به راحتی داخل تنظیمات میره
    این موارد دقیقا چه کاری انجام میده فعال یا غیر فعال بودنش ؟

آخر فروم باز hellbrain666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تـهـــران

پيش فرض

این موارد دقیقا چه کاری انجام میده فعال یا غیر فعال بودنش ؟
    برای ارتباط بهتر بین دستگاه های متصل به روتر/مودم هست
    و در صورتی که غیر فعال باشه برای برخی موارد خاص باید تنظیمات دستی اعمال بشه مثل باز کردن بعضی از پورت ها (TCP/UTP)

11. این کاربر از hellbrain666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

اره مودم های تی پی لینک اینطورن بعضی موقع با خاموش کردن وای فا یا ری استارت درست میشن تنظیمات با گوشی از طریق وای فا اعمال کن راحت تره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

هرکی tp-link داره این مشکل رو داره انگار
    من خودم هم همین مشکل رو دارم باید خاموش روشن کرد تا بره تو تنظیمات

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •