تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: حقوق مدرس زبان لیسانس؟!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

14 حقوق مدرس زبان لیسانس؟!

سلام ....من دانشجوی آموزش زبان ترم 6 هستم (مهر که بیاد) و خیلی در مورد حقوقی که در آینده بهم میدن نگرانم نمی دونم جقدره!! ساعتی هستش درسته! ولی شما می دونید ساعت چقدر میدن متغیرش چقدره و اینو بگم من الان توی کرمانشاه هستم ! خیلی ممنون پیشاپیش........ منتظرتون هستم!

پروفشنال sorooshfm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام ....من دانشجوی آموزش زبان ترم 6 هستم (مهر که بیاد) و خیلی در مورد حقوقی که در آینده بهم میدن نگرانم نمی دونم جقدره!! ساعتی هستش درسته! ولی شما می دونید ساعت چقدر میدن متغیرش چقدره و اینو بگم من الان توی کرمانشاه هستم ! خیلی ممنون پیشاپیش........ منتظرتون هستم!
    دوستم فوق لیسانس بود آموزشگاه کار میکرد فکر کنم ساعتی 5 هزار تومان بهش میدادن بنظرم بهتره بیخیال آموزشگاه بشی برای تدریس هم استخدام رسمی نمیکنن الانم دانشگاه ها بیشتر بصورت حق التدریسی استخدام میکنن (در صورت داشتن بودجه و جای کافی و واحد درسی) معمولا اونم باید دکترا و همچنین پارتی داشته باشی(حقوق نهایت 3 یا 4 میلیون در بهترین شرایط) که کمتر کسی تا اون حد ادامه میده چون نه پولشو دارن حدود 60 میلیون دانشگاه آزاد با آزمون و مصاحبه فرمالیته( قبولی رایگان) و دولتی هم 2 نفر بیشتر نمیخوان (احتمال کم در قبولی ) و نه وقت و حوصله همونو برن به کار بزنن براشون بصرفه تره معمولا بیشتر افراد تا فوق لیسانس بیشتر نمیرن مثل خودم خیلی ها هم میگن برو دکترا میگم مگه پول علف خرسه بریزم تو شکم اینا وقتم رو هدر بدم و کلی هزینه کنم که آیا استخدام کنن و یا نه به هر حال هر کسی خودش میدونه که چکار کنه و چقدر درس بخونه.

- - - Updated - - -

دوستم فوق لیسانس بود آموزشگاه کار میکرد فکر کنم ساعتی 5 هزار تومان بهش میدادن بنظرم بهتره بیخیال آموزشگاه بشی رای تدریس هم استخدام رسمی نمیکنن الانم دانشگاه ها بیشتر بصورت حق التدریسی استخدام میکنن (در صورت داشتن بودجه و جای کافی و واحد درسی) معمولا اونم باید دکترا و همچنین پارتی داشته باشی(حقوق نهایت 3 یا 4 میلیون در بهترین شرایط) که کمتر کسی تا اون حد ادامه میده چون نه پولشو دارن حدود 60 میلیون دانشگاه آزاد با آزمون و مصاحبه فرمالیته( قبولی رایگان) و دولتی هم 2 نفر بیشتر نمیخوان (احتمال کم در قبولی ) و نه وقت و حوصله همونو برن به کار بزنن براشون بصرفه تره معمولا بیشتر افراد تا فوق لیسانس بیشتر نمیرن مثل خودم خیلی ها هم میگن برو دکترا میگم مگه پول علف خرسه بریزم تو شکم اینا وقتم رو هدر بدم و کلی هزینه کنم که آیا استخدام کنن و یا نه به هر حال هر کسی خودش میدونه که چکار کنه و چقدر درس بخونه.
    Last edited by sorooshfm; 04-10-2016 at 12:58.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

من توی یه موسسه زبان کار میکردم چند سال پیش. اون زمان فقط ساعتی 1 تومن. زیاد هم کلاس نمیدادن. کلن پشیمون شدم و حرفه مو عوض کردم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام دوست گرامی من در پی سی ورد
    متاسفانه حقوقی که برای مدرسین زبان در موسسات در نظر گرفته بسیار کم است در حالت عادی برای افرادی با 2سال سابقه کار ساعتی 6000تومان است و معمولا از 15000تومان بیشتر نمی شود. اما می توانید با فعالیت های جانبی مثل تدریس خصوصی و ترجمه و عدم وابستگی به موسسات سطح درآمد خود را افزایش دهید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •