تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 11 اولاول ... 7891011
نمايش نتايج 101 به 105 از 105

نام تاپيک: اجرای ویندوز XP در محیط ویندوز 7!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوست عزیز اولاً لازم نبود از کل صفحه ی نمایشگرت عکس بگیری! با همون Snipping Tool یک عکس کوچک از مشخصات فایلها میگرفتی کافی بود
    دوماً اون فایل اصلی ایمیج که 550 مگ هست رو یا با Nero روی CD رایت کن(باید در حالت Image to Disk رایت کنی) و یا راه ساده تر اینه که با یک برنامه ی قوی مدیریت ایمیج ها مثل Daemon tools اون فایل ایمیج رو باز و فایلهای داخلش رو یکجا کپی و بعد اجراشون کن
    خیلی ممنون از راهنمایی
    من همه این مراحل رو امتحان کرده بودم ولی بدبختانه فایل ایمیج خراب بوده چون با هر نرم افزاری که بگی امتحان کردم تا فقط اونو بخونه.
    آخر سری مجبور شدم یه ویندوز xp mood دیگه ایی رو دانلود کردم. و با موفقیت هم نصب شد.

2. این کاربر از softmaj7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام من هر دوفایل 16.3 و 470 مگابایتی رو از سایت مایکروسافت دانلود کردم اما فایل 16.3 مگا بایتی که مربوط به اپدیت هست
    با مشکل نصب روبرو میشه و fail میشه
    اما فایل 470 مگا بایتی راحت نصب میشه ولی بدلیل Fail شدن اپدیت Xp mode فعال نمیشه
    ویندوز و فایل ها هر دو 64 بیتی هستند
    دوستان اگر کسی میدونه مشکل از کجاست ممنون میشم راهنمایی کنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

با عرض سلام خدمت همگی

من یک مشکل خیلی بزرگ دارم. خیلی وقته دارم با این xp mode کار می کنم و مشکلی ندارم، دلیل استفاده ام هم اینه که نرم افزار حسابداری فروشگاهم قدیمیه و فقط رو ویندوز xp کار می کنه، لپ تاپم هم ویندوزش اورجینال بود و حیفم میومد که اینو پاک کنم و دو تا ویندوز نصب کنم، پس اومدم سراغ این نرم افزار. الان چند روزه که وقتی میخوام xp mode رو اجرا کنم error میده و باز نمیشه. آخرین بکاپ حسابداریم هم روی دسکتاپ xp mode هست. میخوام ببینم راهی هست که به اون فایله دسترسی داشته باشم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید که خیلی کارم گیره، اگر نتونم اون فایل رو برگردونم، باید حساب کتاب دو ماه اخیر رو دوباره وارد کنم!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض کمک کنید تا شادیم با غصه گره نخوره

با سلام خدمت اساتید محترم .
    با عرض پوزش فراوان بدلیل عدم اگاهی در اطلاعات ذهنی این پیر فرتوت .

میشه کمک کنید شاید عصای من پیرمرد جلوی باز شدن فایل های اپلود شده عکس ها را میگیره ؟

باورکنید بد جوری کارم گره خورده . نرم افزار حسابداری که در xp 32 بیتی کار میکنه در لب تاپ ویندوز 7 اصلا بالا نمیاد . حالا که از طریق این اساتید ارجمند میتونم کارم را ادامه بدهم عکس های مربوطه که خلاف عرف نیست باز نمیشن اگر براتون امکان داره ایمیلم را گذاشتم چون بخاطر دیسک کمر و گرفتگی رگهای سیاتیک زیاد نمیتونم پشت کامپیوتر بنشینم .
    یک دنیا سپاسگذارم
    .
    Last edited by اقا فرهاد; 21-09-2016 at 16:54.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض دانلود 550 مگ با اینترنت شهرستان ؟؟

دوست عزیز اولاً لازم نبود از کل صفحه ی نمایشگرت عکس بگیری! با همون Snipping Tool یک عکس کوچک از مشخصات فایلها میگرفتی کافی بود
    دوماً اون فایل اصلی ایمیج که 550 مگ هست رو یا با Nero روی CD رایت کن(باید در حالت Image to Disk رایت کنی) و یا راه ساده تر اینه که با یک برنامه ی قوی مدیریت ایمیج ها مثل Daemon tools اون فایل ایمیج رو باز و فایلهای داخلش رو یکجا کپی و بعد اجراشون کن
    اساتید محترم باورکنید من توی دانلود 40 مگ ریپ میزنم و برق کل شهرستان ضعیف میشه حالا باید 550 مگ را دانلود کنم ؟؟؟ دست خودم نیست فکر کنم مریخی ها بهم حمله کردن .
    اقا راه نداره زیر میزی بدیم تا cd رایت شده دستم برسه و با مریخی ها دعوا نکنم .؟ باور کنید دان کردن 550 مگ یعنی این همشیره به ارزوش که کشتن منه دسترسی پیدا میکنه .

صفحه 11 از 11 اولاول ... 7891011

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •