تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: لپتاپ همه کاره تا 5 میلیون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض لپتاپ همه کاره تا 5 میلیون

سلام میخواستم یه لپتاپ بگیرم برای تقریبا همه کار
    فیلم وب بازی برنامه نویسی و چون دانشجوی کامپیوتر هستمم چیزای دیگه هم استفاده میکنم
    به نظرتون تا دقیقا یک ماه دیگه لپتاپ ها با گرافیک gtx 10xx میان یا کی میان؟
    قیمت حدودیشون چقدره ؟
    لپتاپ هایی ک مد نظرمه
    asus gl552
    acer v15 nitro
    asus g501
    و شاید msi gs72
    نظرتون چیه ارزش داره 5500 هزینه کنی برای اون مدل ام اس ای یا نه
    لنوو زیاد خوشم نمیاد ولی اگه ارزش داره بگید(قبلا لنوو داشتم زیاد راضیم نکرد)
    همینا دیگه مرسی

داره خودمونی میشه 123546's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

سلام میخواستم یه لپتاپ بگیرم برای تقریبا همه کار
    فیلم وب بازی برنامه نویسی و چون دانشجوی کامپیوتر هستمم چیزای دیگه هم استفاده میکنم
    به نظرتون تا دقیقا یک ماه دیگه لپتاپ ها با گرافیک gtx 10xx میان یا کی میان؟
    قیمت حدودیشون چقدره ؟
    لپتاپ هایی ک مد نظرمه
    asus gl552
    acer v15 nitro
    asus g501
    و شاید msi gs72
    نظرتون چیه ارزش داره 5500 هزینه کنی برای اون مدل ام اس ای یا نه
    لنوو زیاد خوشم نمیاد ولی اگه ارزش داره بگید(قبلا لنوو داشتم زیاد راضیم نکرد)
    همینا دیگه مرسی
    از بین همه اینایی که گفتی gs72 stealth pro بهترینشون هست و خودمم قصد خریدش رو داشتم که قیمت زیادش منصرفم کرد , شما که پولش رو داری در حال حاظر میتونی همون رو بخری که واقعا عالیه و امکانات بی نظیری داره , اما اگه میخوای میتونی صبر کنی تا 1-2 ماه دیگه که لپ تاپای جدید میان و گرافیکشون خیلی قوی تره , طبق سایت رسمی MSI این نسل جدید گرافیک ارزون تر از نسل قبلی هستش و میتونید با قیمت معقول یه لپ تاپ قدرتمند بگیرید.

3. این کاربر از 123546 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

از بین همه اینایی که گفتی gs72 stealth pro بهترینشون هست و خودمم قصد خریدش رو داشتم که قیمت زیادش منصرفم کرد , شما که پولش رو داری در حال حاظر میتونی همون رو بخری که واقعا عالیه و امکانات بی نظیری داره , اما اگه میخوای میتونی صبر کنی تا 1-2 ماه دیگه که لپ تاپای جدید میان و گرافیکشون خیلی قوی تره , طبق سایت رسمی MSI این نسل جدید گرافیک ارزون تر از نسل قبلی هستش و میتونید با قیمت معقول یه لپ تاپ قدرتمند بگیرید.
    دمتگرم داداش
    من دوماه شاید نتونم ولی یه ماه میتوم
    تا اون موقع میاد .؟
    لپتاپ جدید قیمت کاذب ندارن؟
    اگه پولم نرسید جی ال 552 بگیرم یا جی 501 ؟

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

دمتگرم داداش
    من دوماه شاید نتونم ولی یه ماه میتوم
    تا اون موقع میاد .؟
    لپتاپ جدید قیمت کاذب ندارن؟
    اگه پولم نرسید جی ال 552 بگیرم یا جی 501 ؟
    متاسفانه تا 1 ماه دیگه قیمت لپ تاپ ها کاذب هست , بین Gl 552 و g 501 من gl 552 رو انتخاب میکنم چون USB-type c داره که با یک دستگاهی به اسم PCIe Box شما میتونید به لپ تاپتون کارت گرافیک وصل کنید! که فقط از طریق Usb-type c امکان پذیر هست , همین طور صفحه نمایش 552 FHD هستش که برای لپ تاپی تو اون رنج قیمت و گرافیک بهترین گزینه اس چون شما با گرافیک 960M نمیتونید جز یه سری بازی قدیمی 4K بازی کنید ولی اگه هدفتون بازی کردن نیست و میخواید فیلم 4K ببینید (که واقعا فیلم های زیادی نیستن که با کیفیت 4K وجود داشته باشن و حجم بسیار زیادی هم دارن) gl501 رو انتخاب کنید , پردازنده gl501 قوی تر هست نسبت به gl 552 ولی جفتشون پردازنده قوی ای دارن و همه نیاز های شما رو برطرف میکنن , در مورد gl 552 باید بگم که یک مدلش 2 گرافیکش 2G هست و یک مدل دیگه اش 4G اگه خواستید بخرید حتما 4G رو بخرید , gl 552 ویندوز 10 داره و gl 501 ویندوز 8.1 و همچنین رم gl552 DDR4 2133 هست و gl501 DDR3 1600 ,اگه جا به جا کردن لپ تاپ براتون مهم هست gl501 وزنش 2.06 کیلوگرم هست و gl552 وزنش 2.5 کیلوگرم و سنگین تر هست , سرعت هارد 1TB gl552 7200 rpm هست و gl 501 5400 rpm , من خودم گیمر هستم و اگه میخواستم انتخاب بکنم بین این 2 مدل gl552 رو انتخاب میکردم ولی شما نیازتون فرق میکنه پس خودتون فکر کنید ببینید چه قابلیتی مهم تر هست براتون.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

متاسفانه تا 1 ماه دیگه قیمت لپ تاپ ها کاذب هست , بین Gl 552 و g 501 من gl 552 رو انتخاب میکنم چون USB-type c داره که با یک دستگاهی به اسم PCIe Box شما میتونید به لپ تاپتون کارت گرافیک وصل کنید! که فقط از طریق Usb-type c امکان پذیر هست , همین طور صفحه نمایش 552 FHD هستش که برای لپ تاپی تو اون رنج قیمت و گرافیک بهترین گزینه اس چون شما با گرافیک 960M نمیتونید جز یه سری بازی قدیمی 4K بازی کنید ولی اگه هدفتون بازی کردن نیست و میخواید فیلم 4K ببینید (که واقعا فیلم های زیادی نیستن که با کیفیت 4K وجود داشته باشن و حجم بسیار زیادی هم دارن) gl501 رو انتخاب کنید , پردازنده gl501 قوی تر هست نسبت به gl 552 ولی جفتشون پردازنده قوی ای دارن و همه نیاز های شما رو برطرف میکنن , در مورد gl 552 باید بگم که یک مدلش 2 گرافیکش 2G هست و یک مدل دیگه اش 4G اگه خواستید بخرید حتما 4G رو بخرید , gl 552 ویندوز 10 داره و gl 501 ویندوز 8.1 و همچنین رم gl552 DDR4 2133 هست و gl501 DDR3 1600 ,اگه جا به جا کردن لپ تاپ براتون مهم هست gl501 وزنش 2.06 کیلوگرم هست و gl552 وزنش 2.5 کیلوگرم و سنگین تر هست , سرعت هارد 1TB gl552 7200 rpm هست و gl 501 5400 rpm , من خودم گیمر هستم و اگه میخواستم انتخاب بکنم بین این 2 مدل gl552 رو انتخاب میکردم ولی شما نیازتون فرق میکنه پس خودتون فکر کنید ببینید چه قابلیتی مهم تر هست براتون.
    داداش من g501 رو گفتم نه جی ال
    ک هم تایپ سی داره هم رمش ddr4 و هم وین 10 رو داره
    ینی لپتاپای جدید تا یه ماه دیگه میان ولی قیمت کاذب روشه؟

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

داداش من g501 رو گفتم نه جی ال
    ک هم تایپ سی داره هم رمش ddr4 و هم وین 10 رو داره
    ینی لپتاپای جدید تا یه ماه دیگه میان ولی قیمت کاذب روشه؟
    اون l رو اضافه گذاشتم , من این امکاناتی که گفتم رو طبق سایت Asus گفتم و دیجی کالا , به جز اینایی که گفتید بقیه امکاناتش رو درست گفتم , لپ تاپ های جدید هم ممکنه تا ماه آینده بیان ولی شدیدا گرون هستن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

اون l رو اضافه گذاشتم , من این امکاناتی که گفتم رو طبق سایت Asus گفتم و دیجی کالا , به جز اینایی که گفتید بقیه امکاناتش رو درست گفتم , لپ تاپ های جدید هم ممکنه تا ماه آینده بیان ولی شدیدا گرون هستن.
    اها ممنون از راهنماییتون
    به نظرت با گرافیک 1050 5میلیون تومن میاد؟
    یا حداقل 5.5 یا 6 روش حساب کنم

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

اها ممنون از راهنماییتون
    به نظرت با گرافیک 1050 5میلیون تومن میاد؟
    یا حداقل 5.5 یا 6 روش حساب کنم
    والا نمیخوام شمارو به اشتباه بندازم ولی ممکنه لپ تاپ هایی با گرافیک 1070 قیمتشون انقدر باشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

ممنون از پاسخ گوییتون دمتم گرم حاجی
    یه سوال دیگه فقط
    گرافیک 1060 چقد میتونه بهتر از 960 یا 970 باشه؟

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

ممنون از پاسخ گوییتون دمتم گرم حاجی
    یه سوال دیگه فقط
    گرافیک 1060 چقد میتونه بهتر از 960 یا 970 باشه؟
    خواهش میکنم عزیز
    خیلی تفاوت زیاده , منظورم از خیلی خیلیه! شما با گرافیک 1060 میتونی سنگین ترین بازی های 2016 رو روی Full HD اکثرا 60 فریم بگیری و سنگین ترینشون که Rise of Tomb Rider هست بالای 30 فریم که با هیچ کدوم از 2 کارت 960 یا 970 نزدیکشون بشی , طبق سایت MSI لپ تاپ هایی که VR Ready دارن میتونن از تکنولوژی واقعیت مجازی استفاده کنن که یکی از لپ تاپ های MSI با گرافیک 1060 هم برچسب VR Ready داشت , همچنین میتونین بازی هایی که خیلی سنگین نیستن رو 4K با فریم بالای 30 بازی کنید ولی اصل کیفیت این کارت برای Full HD هست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •