تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: میشه WiFi مودم D-Link DSL-2740U Wireless N300 را بدون دکمه پشت مودم از تنظمیات مرورگر روشن و خاموش کرد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Spectero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

8 میشه WiFi مودم D-Link DSL-2740U Wireless N300 را بدون دکمه پشت مودم از تنظمیات مرورگر روشن و خاموش کرد؟

سلام

میشه وای فای رو بدون فشار دکمه پشت مودم روشن و خاموش کرد؟ چون من روزی چند بار باید این کار رو بکنم که فکر می کنم تو طول زمان ممکنه دکمه خراب بشه. اما گفتم شاید از طریق تنظمیات مودم که تو مرورگر باز می کنیم بشه وای فای رو روشن و خاموش کرد.

نام کامل مودم:
    D-Link DSL-2740U Wireless N300 ADSL2+ Modem Router هست.

ممنون

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام

میشه وای فای رو بدون فشار دکمه پشت مودم روشن و خاموش کرد؟ چون من روزی چند بار باید این کار رو بکنم که فکر می کنم تو طول زمان ممکنه دکمه خراب بشه. اما گفتم شاید از طریق تنظمیات مودم که تو مرورگر باز می کنیم بشه وای فای رو روشن و خاموش کرد.

نام کامل مودم:
    D-Link DSL-2740U Wireless N300 ADSL2+ Modem Router هست.

ممنون

سلام منم مودمم شبیه مودم شماست
    نه نمیشه ظاهرا من که چنین چیزی ندیدم
    اتفاقا منم مشکل شما رو دارم میترسم یه بار کلید خاموش و روشنش خراب بشه
    یهتره بذارید 1 روز یا 2 روز در میان خاموشش کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام
    توي قسمت تنظيمات wireless ببينيد احتمالن گزينه Enable Wireless داره يا نه.البته تنظيمات عادي نه advanced.
    اگه داره كه با برداشتن يا گذاشتن تيك. وايرلس خاموش و روشن ميشه
    .

4. این کاربر از paveej بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام
    توي قسمت تنظيمات wireless ببينيد احتمالن گزينه Enable Wireless داره يا نه.
    اگه داره كه با برداشتن يا گذاشتن تيك. وايرلس خاموش و روشن ميشه .
    سلام
    ایشون منظورشون این نیست که خاموش و روشن بشه این موردی که شما میگید رو هم من امتحان کردم
    ایشون میگن مثلا اگر هر 8 ساعت مودمو بخان روشن کنن خب وقتی هر روز اینکارو کنند
    کلید خاموش و روشنش ممکنه خراب بشه
    میخان از خودم مودم کاری کنند که م.ودم خاموش بشه و بعد از چند ساعت یا مثلا روز بعد خودش روشن بشه
    این قابلیتو میخان
    شما می گید این قابلیت در مودم هست؟

6. 2 کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

اگه منظورتون اينه كه وايرلس مودم هر روز سر يه ساعت خاص خودبخود روشن و سر يه ساعت ديگه خودكار خاموش بشه كه اين گزينه ربطي بهش نداره
    ولي اگه ميخواين از طريق صفحه تنظيمات بدون دست زدن به مودم
    وايرلس رو روشن يا خاموش كنيد خوب اين گزينه همينكارو ميكنه

البته اين گزينه فقط روي وايرلس يا همون wifi مودم عمل ميكنه و مودم بايد حتمن روشن باشه و اگه منظور روشن و خاموش كردن خود مودم هست كه اينكار رو هم انجام نميده
    Last edited by paveej; 09-01-2016 at 15:29.

8. این کاربر از paveej بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

میخان از خودم مودم کاری کنند که م.ودم خاموش بشه و بعد از چند ساعت یا مثلا روز بعد خودش روشن بشه
    این قابلیتو میخان
    نه نمی خوام خود مودم تو یه ساعت بطور اتوماتیک روشن یا خاموش بشه. می خوام با دستور خودم مثلا هر شب ساعت 7 از طریق تنظیمات تو مرورگر روشن کنم بعد هم سر ساعت 10 باز از مرورگر وای فای رو خودم خاموش کنم بدون اینکه کلید پشت مودم رو دست بزنم. در واقع خودم روشن و خاموش کنم نه مودم بصورت هوشمند سر یه زمان بخصوص این کار رو بکنه.

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

نه نمی خوام خود مودم تو یه ساعت بطور اتوماتیک روشن یا خاموش بشه. می خوام با دستور خودم مثلا هر شب ساعت 7 از طریق تنظیمات تو مرورگر روشن کنم بعد هم سر ساعت 10 باز از مرورگر وای فای رو خودم خاموش کنم بدون اینکه کلید پشت مودم رو دست بزنم. در واقع خودم روشن و خاموش کنم نه مودم بصورت هوشمند سر یه زمان بخصوص این کار رو بکنه.
    ببخشید شما منظورتون اینه که مثلا کلید پشت مودمو دست نزدید و یه جورایی از همون تنظیمات مودم کاری کنید که مودم خاموش یا روشن بشه
    اگر اینطوری بود که کویت بود
    دکمه پشتو رو اصلا هم دست نمیزدیم
    مثلا عین تلویزیون که دکمه خاموش و روشن داره ولی هیچوقت به دکمه هاش دست نمی زنمیم و همیشه با کنترل اونو خاموش و روشن می کردیم درست میگم یه جورایی شبیه این
    ولی نه چنین چیزی نداره البته نمیدونم شاید مودمای گرون قیمت چنین حالتی داشته باشند ولی در این مودم شما ندیدم
    خیلی مشکل پیش نمیاد بچه ها تو همین سایت هم میگفتن ما مودم مثلا 4 ساله داریم اصلا هم خاموشش نمی کنیم
    اتفاقا این دغدغه شما رو سایت علم فردا هم توضیخ داده که میگفت بعضیا میترسن بر اثر خاموش روشن کردن مودم دکمه خاموش و روشن خراب بشه
    سایت علم فردا گفته بود که نه هر دم و دقیقه خاموش و روشن کنید که دکمه اش خراب بشه نه بذارید همیشه روشن بمونه که مودم داغ کنه و بهش فشار بیاد متونید تو اینترنت سرچ کنید و ببینید چی گفتن
    ولی جای نگرانی نداره
    به نظرم بعد از هر چند وقت یکبار مثلا 2 روز یه بار خاموش یا روشن کنید مودمو اینطوری به نظرم بد تیست
    ولی میگم دوستان در همین سایت میگم ما مودمو مثلا 6 سال داریم اثلا هم خاموش نمی کنیمش ولی هنوز برامون کار میکنه

11. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه MXRX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

از طریق نرم افزاری نمیشه مودم را بصورت سخت افزاری کاملا" خاموش یا استندبای کرد ولی میشه از طریق Telnet و دستورات نرم افزاری ، اینترنت مودم را کاملا" قطع و دوباره وصل کرد یا مودم را reboot کرد .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    یک روش ساده برای نزدن دکمه پاور مودم ، استفاده از سیم رابط کلید دار و خاموش و روشن کردن مودم از طریق دکمه خاموش و روشن روی سیم رابط یا تبدیل دو شاخه برق است .
    در ضمن با روشن ماندن 24 ساعته مودم ، هیچ مشکلی پیش نمیاد .
    Last edited by MXRX; 09-01-2016 at 23:50.

13. این کاربر از MXRX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

آره بابا ما تو دانشگاه مودم و خوابگاه مودم ها 24 ساعت و همیشه روشنند حداقل از تو 4 سالی که من بودم اصلا خرابی هم نداشتند البته اونا مودم های وایرلس بودند

15. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

ببخشید شما منظورتون اینه که مثلا کلید پشت مودمو دست نزدید و یه جورایی از همون تنظیمات مودم کاری کنید که مودم خاموش یا روشن بشه
    اگر اینطوری بود که کویت بود
    دکمه پشتو رو اصلا هم دست نمیزدیم
    مثلا عین تلویزیون که دکمه خاموش و روشن داره ولی هیچوقت به دکمه هاش دست نمی زنمیم و همیشه با کنترل اونو خاموش و روشن می کردیم درست میگم یه جورایی شبیه این
    ولی نه چنین چیزی نداره البته نمیدونم شاید مودمای گرون قیمت چنین حالتی داشته باشند ولی در این مودم شما ندیدم
    خیلی مشکل پیش نمیاد بچه ها تو همین سایت هم میگفتن ما مودم مثلا 4 ساله داریم اصلا هم خاموشش نمی کنیم
    اتفاقا این دغدغه شما رو سایت علم فردا هم توضیخ داده که میگفت بعضیا میترسن بر اثر خاموش روشن کردن مودم دکمه خاموش و روشن خراب بشه
    سایت علم فردا گفته بود که نه هر دم و دقیقه خاموش و روشن کنید که دکمه اش خراب بشه نه بذارید همیشه روشن بمونه که مودم داغ کنه و بهش فشار بیاد متونید تو اینترنت سرچ کنید و ببینید چی گفتن
    ولی جای نگرانی نداره
    به نظرم بعد از هر چند وقت یکبار مثلا 2 روز یه بار خاموش یا روشن کنید مودمو اینطوری به نظرم بد تیست
    ولی میگم دوستان در همین سایت میگم ما مودمو مثلا 6 سال داریم اثلا هم خاموش نمی کنیمش ولی هنوز برامون کار میکنه

دقیقا همینطوره که گفتید. می خواستم بی خیال دکمه وای فای پشت مودم بشم و فقط از طریق مرورگر فعال یا غیرفعالش کنم که دکمه آک بمونه تو سایت علم فردا هم زیاد رفتم اما اون مقاله رو که گفتید رو هنوز ندیدم سرچ می کنم ببینم چی گفته مرسی بابت کمک .

17. این کاربر از Spectero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •