تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: مشکل شناسایی گرافیک AMD لپ تاپ

آخر فروم باز Crespo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    مشهد، یه گوشه از سرزمین پاک آریایی

پيش فرض مشکل شناسایی گرافیک AMD لپ تاپ

با درود.
    دوستان من یه لپ تاپ Acer مدل
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دارم .
    من ویندوز رو عوض کردم. اما بعد از تعویض ویندوز، درایورها رو که نصب میکنم همه بدون مشکل نصب میشن، اما مشکل اینه که گرافیک اینتل رو بعنوان گرافیک اصلی شناسایی میکنه، نه گرافیک AMD رو! که در اصل این گرافیک اصلی هستش.
    تصاویر هم به همین خاطر مات هستن بعضی جاها و چشم رو اذیت میکنه که این بخاطر فریم ریت هستش که نمیشه بیشتر از 60 انتخاب کرد که اینم برمیگرده به همین که گرافیک اینتل رو اصلی انتخاب میکنه!
    قبل از تعویض ویندوز اینطوری نبود! اما الان هر کاری میکنم، گرافیک AMD رو بعنوان گرافیک اصلی انتخاب نمیکنه همینطوری که میبینید در عکسها!
    چند بار هم ویندوز رو عوض کردم و نسخه های مختلف رو نصب کردم، اما هر دفه همینطوره! فقط با این تفاوت که مشخصات حافظه ای گرافیک هر دفه ممکنه با دفه پیشین متفاوت باشه!!!

پی نوشت: تو لینکی که گذاشتم، علامت های (-) رو از بین حروف دیجی کالا بردارید.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه msm43njn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

با درود.
    دوستان من یه لپ تاپ Acer مدل
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دارم .
    من ویندوز رو عوض کردم. اما بعد از تعویض ویندوز، درایورها رو که نصب میکنم همه بدون مشکل نصب میشن، اما مشکل اینه که گرافیک اینتل رو بعنوان گرافیک اصلی شناسایی میکنه، نه گرافیک AMD رو! که در اصل این گرافیک اصلی هستش.
    تصاویر هم به همین خاطر مات هستن بعضی جاها و چشم رو اذیت میکنه که این بخاطر فریم ریت هستش که نمیشه بیشتر از 60 انتخاب کرد که اینم برمیگرده به همین که گرافیک اینتل رو اصلی انتخاب میکنه!
    قبل از تعویض ویندوز اینطوری نبود! اما الان هر کاری میکنم، گرافیک AMD رو بعنوان گرافیک اصلی انتخاب نمیکنه همینطوری که میبینید در عکسها!
    چند بار هم ویندوز رو عوض کردم و نسخه های مختلف رو نصب کردم، اما هر دفه همینطوره! فقط با این تفاوت که مشخصات حافظه ای گرافیک هر دفه ممکنه با دفه پیشین متفاوت باشه!!!

پی نوشت: تو لینکی که گذاشتم، علامت های (-) رو از بین حروف دیجی کالا بردارید.

سلام،

شما Device Manager رو باز کنید و بررسی کنید که هر دو کارت گرافیک شما رو اگر شناخته مشکلی نیست. توجه کنید فقط در پردازشهای گرافیکی سنگین که از عهده کارت گرافیک اینتل برنیاید روی گرافیک دوم سوئیچ خواهد کرد.

3. این کاربر از msm43njn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام،

شما Device Manager رو باز کنید و بررسی کنید که هر دو کارت گرافیک شما رو اگر شناخته مشکلی نیست. توجه کنید فقط در پردازشهای گرافیکی سنگین که از عهده کارت گرافیک اینتل برنیاید روی گرافیک دوم سوئیچ خواهد کرد.

هر دو رو شناخته.
    اما مشکلی که هست اینه که فریم ریت پایینه و تو عکسا هم مشخصه که در بعضی موارد تصاویر مات هستش که این باعث اذیت چشم میشه.
    و یه مورد دیگه هم که من فراموش کرده بودم بگم، اینکه جدیداً (بعد از نصب ویندوز و درایورهای گرافیک) سیستم وقتی به حالت Sleep میره (حتی با اینکه اینو دی اکتیو کردم) با تکون دادن ماوس و زدن کلیدا، سیستم روشن نمیشه و کلاً بر نمیگرده و باید به کل از طریق دکمه پاور سیستم رو خاموش و دوباره روشن کنم!

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

هر دو رو شناخته.
    اما مشکلی که هست اینه که فریم ریت پایینه و تو عکسا هم مشخصه که در بعضی موارد تصاویر مات هستش که این باعث اذیت چشم میشه.
    و یه مورد دیگه هم که من فراموش کرده بودم بگم، اینکه جدیداً (بعد از نصب ویندوز و درایورهای گرافیک) سیستم وقتی به حالت Sleep میره (حتی با اینکه اینو دی اکتیو کردم) با تکون دادن ماوس و زدن کلیدا، سیستم روشن نمیشه و کلاً بر نمیگرده و باید به کل از طریق دکمه پاور سیستم رو خاموش و دوباره روشن کنم!
    سلام، آیا بعد از نصب ویندوز درایور کارت گرافیک اینتل رو از سایت سازنده لپ تاپ دانلود کردید؟

6. این کاربر از msm43njn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام، آیا بعد از نصب ویندوز درایور کارت گرافیک اینتل رو از سایت سازنده لپ تاپ دانلود کردید؟
    آره دوست عزیز.
    هم با درایورایی که خودم داشتم، امتحان کردم و هم از سایت سازنده دانلود کردم.

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

آره دوست عزیز.
    هم با درایورایی که خودم داشتم، امتحان کردم و هم از سایت سازنده دانلود کردم.
    شما سیستم را در حالت safe mode بوت کنید ببینید باز هم مشکل باقی است.
    برای safe mode کلید دارای لوگوی ویندوز + کلید R از کیبورد را بزنید. در منوی RUN تایپ کنید msconfig و OK کنید. از سربرگ بوت safe mode را تیک زده و OK کنید سپس Restart. فراموش نکنید برای اینکه دفعات بعدی بصورت Normal بوت شود باید همین کار را انجام داده و تیک Safe mode را بردارید.

اگر در Safe mode مشکلی وجود نداشت هر دو درایور کارت گرافیک اولیه و ثانویه را پاک کنید سپس ریستارت و از نو هر دو درایور که آخرین نسخه دانلود شده از وبسایت هستند را نصب کنید. توجه کنید که در وبسایت سازنده مدل لپ تاپ خود و سیستم عامل نصب شده بر روی آن و همچنین معماری ۳۲ یا ۶۴ بیتی پردازنده را درست انتخاب کرده باشید.

9. این کاربر از msm43njn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت

پيش فرض

شما سیستم را در حالت safe mode بوت کنید ببینید باز هم مشکل باقی است.
    برای safe mode کلید دارای لوگوی ویندوز + کلید R از کیبورد را بزنید. در منوی RUN تایپ کنید msconfig و OK کنید. از سربرگ بوت safe mode را تیک زده و OK کنید سپس Restart. فراموش نکنید برای اینکه دفعات بعدی بصورت Normal بوت شود باید همین کار را انجام داده و تیک Safe mode را بردارید.

اگر در Safe mode مشکلی وجود نداشت هر دو درایور کارت گرافیک اولیه و ثانویه را پاک کنید سپس ریستارت و از نو هر دو درایور که آخرین نسخه دانلود شده از وبسایت هستند را نصب کنید. توجه کنید که در وبسایت سازنده مدل لپ تاپ خود و سیستم عامل نصب شده بر روی آن و همچنین معماری ۳۲ یا ۶۴ بیتی پردازنده را درست انتخاب کرده باشید.
    نمیشه دوست عزیز. تمام این راه ها رو قبلاً رفتم. چندین بار حتی ویندوز رو عوض کردم.
    نمیدونم چرا اینطوری شده!

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان اگر میشه لطفاً راهنمایی کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •