تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 12 از 12

نام تاپيک: چجوری پخش ویدئوهای یوتیوب رو در حالی که صفحشون بازه متوقف کنم؟

پروفشنال استاد شیفو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

درود

راه های زیادی برای شخصی سازی پخش ویدئوهای یوتیوب وجود داره .

Chrome

در مرورگر کروم و در نوار آدرس عبارت chrome://chrome/settings/content تایپ کنید . بعد از ظاهر شدن صحفه مورد نظر در بین گزینه ها باید Plug-ins رو پیدا کنید و سپس گزینه Click to Play رو انتخاب کنید .
    با این روش ویدئوها تنها زمانی فعال میشن که شما بر روی کلید Play کلیک کرده باشین .

روش دیگه برای مرورگر کروم شما میتونین از افزونه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنین .
    کار این افزونه به این صورته که این ویدئو ها تا موقعی که بصورت کامل Load نشده باشن نمایش داده نمیشن .

Firefox

در مرورگر فایرفاکس میتونین با نصب افزونه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قابلیت پخش اوتوماتیک ویدئوهای یوتیوب رو غیر فعال کنین .
    بعد از نصب این افزونه ویدئوها تنها زمانی اجرا میشن که شما بر روی لینک کلیک کنید . مانند تصویر زیر :

برای فایرفاکس میشه از افزونه های دیگه ای مثل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنید .

نخسه 45 هیچ راهی برای جلوگیری از پخش ودیو نداره ؟ به خدا ودیو های اپارات دیونم کردن . مثلا میرم داخل سایت های مثل زومیت ودیو های به طور خودکار بارگزاری میشن و حجم میخورند

همه راه هها رو امتحان کردن . فلش پلیر رو هم از روی سیستم پاک کردم بازم پخش میشه !!!!!!!!

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

نخسه 45 هیچ راهی برای جلوگیری از پخش ودیو نداره ؟ به خدا ودیو های اپارات دیونم کردن . مثلا میرم داخل سایت های مثل زومیت ودیو های به طور خودکار بارگزاری میشن و حجم میخورند

همه راه هها رو امتحان کردن . فلش پلیر رو هم از روی سیستم پاک کردم بازم پخش میشه !!!!!!!!
    شما بهتره نسخه فعلی کروم و فلش پلیر رو از سیستم پاک کنین و آخرین نسخه مرورگر بعلاوه فلش پلیر رو دانلود و نصب کنید . سپس مراحل عنوان شده رو انجام بدین .
    من در حال حاضر آخرین نسخه مرورگر رو دارم و همچین مشکلی رو ندارم . حتا به سایت های آپارات و زومیت چند سایت دیگه هم سر زدم و هیچ ویدئویی بصورت اتوماتیک لود نشد .

این افزونه رو هم میتونین تست کنین شاید تا حدودی مشکلتون رو برطرف کنه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. 2 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •