تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: تشخیص تلوزیون 4k یا نهوه تست ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض تشخیص تلوزیون 4k یا نهوه تست ؟

سلام دوستان
    من بندرعباس زندگی می کنم اینجا خوب به خاطر شرایطی که داره جنس قاچاق و تقلبی زیاد میاد . من قصد خرید تلوزیون 55 این ( اندازه 50 یا 55 صد در صد ) 4k از بازار رو دارم . خوب گارانتی نیست و هیچکدوم نمایندگی هیچ شرکتی هم نیستن که ادم از خریدش متمعن باشه ( البته نمایندگی هست ولی خیلی گرونه )

پس من چند تا سوال داشتم اگه راهنمای کنید ممنون میشم

1- وقتی فروشنده میگه این تلوزیون 4k هست من خودم چطوری متمعن بشم ؟ توی تنظیماتش جایی هست که از اونجا دید که واقعا 4k پشتی بانی میکنه یا نه ؟؟؟
    2- اگه یه کلیپ 4k با فلش ببرم پخش بشه یعنی 4k پشتی بانی میکنه ؟؟؟
    3- رزولیشن 2304در4096 برای تلوزیون 4k هست دیگه یعنی تلوزیون 4k که میخوام بخرم باید این رزولیشن رو داشته باشه ؟ درسته ؟
    4- از کجا بدونم وقتی دارم تلوزیون lg میگیرم اصله یا قلابی ؟ پشت تلوزیون LG باید نوشته باشه made in کجا ؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوست عزیز سوالات خوبی پرسیدی حالا جواب هاش رو هم بشنو

تکنولوژی فورکی یه تکنولوژی نو ظهوره که تو دنیا ی امروز بشدت درحال تغییرات وافزایش نوعه تعریف 4کی یعنی اولترا اچ دی یعنی تصویر فول اچدی 1080ضرب در4
    تراکم پیکسلی خیلی زیاد ونزدیک بهم

اولین روش تست اینه یه برگه کاغذ a5بردار اون رو تا کن ووسطش رو اندازه یه دایره سه سانتی پاره کن که تا رو باز کردی دقیقا وسط کاغذ یه دایره دراومده باشه

یه کلیپ فورکی از اینترنت دانلود کن بریز تو فلش که بزنی تن تلویزیونکه نشون بده بعد وقتی داره پخش میشه اون کاغذ رو بزار رو تلویزیون تراکم پیکسلی کاملا قابل دیده

نمیتونی پیکسل پیدا کنی باید خیلی بهش خیره بشی بتونی ببینی این یک روش عامیانه واولیه

روی تلویزون های 4کی روی کارتونشون درج شده

فورکی یه سیستمیه که تا بخواد تو ایران همه گیر بشه وضمینش فراهم بشه بدون دروغ فکر کنم 20سال دیگه طول بکشه چون ما تازه انالوگ رو اونم نه به طور کامل داریم میزاریم کنار برسیم به سیستم دیجیتال

البته عزیز اگه خواستین وبه این بنده حقیر اعتماد دارین میتونم براتون دم در خونه تلویزیون رو تحویل بدم به دوسال گارانتی معتبر اونم مارکی که روی دست سونی ال جی و سامسونگه

ادمی که از تکنولوژی چیزی ندونه هم ببینه متوجه کیفیت تصویر خیره کنندش میشه
    این ایمیل منه جداگونه از ایمیل شخصی خودتون به بنده ایمیل بزنید تا من راهنماییتون کنم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. این کاربر از نادری123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •