تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 89 از 89 اولاول ... 39798586878889
نمايش نتايج 881 به 890 از 890

نام تاپيک: همه چيز درباره سري f ( نهايت تكنولوژي ) سوني وايو

آخر فروم باز shifter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    uk.ac.ir

پيش فرض

جالبه دوست عزیز...!من حدود دو ماهه برای خرید یک لپ تاپه Multimedia یه قوی دارم تحقیق میکنم که آخرش همه راه ها ختم شد به N Series ایسوس!
    من رضا و پایتخت و پارسیان و ایرانیان و هر پاساژی رو بگی همراه با پرس و جو از دوستان و فامیل زیر و رو کردم...چون دلم میخواد پولم سره چیزه کارآمدی خرج بشه!
    شمام اگه میخوای تشریف ببرین به یکی از پاساژ های نامبرده و به گوش خودتون امتحان کنین...اگر که وقتش نیست میتونین به تست صدای لپ تاپها در لپ تاپ ریویو سری بزنید...
    به نظرم تفکیک صدا و بلندی صدا ی سری N ایسوس که به گوش حقیر ما عالی اومد...hp هم صدای بدی نداره ولی Bang & Olufsen همه چیزو سنگ تموم گذاشته توی این سری!هم چنین وجود ساب ووفر برای لپ تاپ خیلی ابداعه جالب در عین حال کارآمده!
    حالا شما اگه چند مدلو با هم مقایسه کردی به من بگو تا چک کنم...ضرر نداره که...یه تست دیگه هم میکنیم...مرسی از اهمیتتون به کمک دادن به من برای مشاوره
    والا من صدای dell xps 502 که اونم فک کنم ساب وفر با اسپیکر های JBL داشت رو شنیدم ...اما انچنان تفاوتی با بقیه لپتاپ های هم رده اش نداشت...صدای ایسوس رو نشنیدم.
    من نظرم ایسوس نیست (چون خودم سال پیش خیلی بین اچ پی و ایسوس ) مونده بودم...برای من همه راه ها ختم شد به اچ پی...
    اما در مورد سونی بگم که...درسته 300 تا 400 تومن گرونتره اما اصلا نمیشه گفت که داره فقط پول کلاسشو میخوره...سونی همیشه کیفیت داشته..اونم تو سری f.

2. 3 کاربر از shifter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه حمید031090's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

منظور من فقط کلاس و شیک بودن نبوووود...مثال من از لامبورگینی دلایل بر حسرت من برای داشتن این خودرو نییییییییییییییییست (این چه طرز تفکریه که شما ها دارید!!!!)
    اما دوست من این حرفایی که زدی رو بهتر بود من اضافه می کردم به عرایض خودم در بالا(در کنار همون مثال لامبورگینی و عشق صدای بلند موبایل داشتن ما ایرونیا ...و اینا)
    شما گفتی اسوس برای رفع ضعیفی صدا یه اسپیکر اکسترنال ارائه داده که میزاری کنار لپ تاپ و با صداش حال می کنی ...باشه منم گفتم این که چیزی نیست به جای اون اسپیکر یه سیستم پایونر بخر و...........
    دقیقا حق با شماست !!!خیلی از ما ایرونیا هنوز فرهنگ استفاده رو نداریم (موبایل رو برای صدای توپ می خریدیم...تبلت رو برای کلاس...و هزار و یه مساله دیگه
    اما راجع به این جملتون:
    هر چی شیکه و خوبه که آدم نباید پول براش خرج کنه و دلیل نمیشه که چیزه خوبی باشه!........
    نمی دونم ملاک خوب بودن رو اخر باید چی تعریف کنیم...
    ایا ملاک خوب بودن کالایی اینه که همه ازش استفاده می کنند !!!!پس اونجور باشه پراید الان تو ایران بهترینه!!!!!چون اکثرا پراید رو به عنوان یه ماشین کامل نگاه می کنن و خیلی ها هم دارن و فکرم می کنن بهترینه چون می گن :هم کولر داره !هم جدیداش فرمونش هیدرولیکه!! و تازه شم کم مصرفه!!!
    چون از کیفیت کار اطلاعی ندارن
    در ضمن من ادم متعصبی نیستم بارها شده که از مدل های سری g اسوس تعریف کنم مخصوصا g53 , g55 که اخره کولینگ و گرافیکن

یه بار تو یکی از تاپیک ها یکی اومده بود و گفته بود که : "کی گفته بنز ماشین خوبیه؟!!!چون فقط خوشگله ملت می خرنش..."در پایان هم گفته بود "همون کاری که پیکان انجام میده بنز هم انجام میده ......جابه جایی!!! مسافرت رفتن باهاش.."اخرشم گفته بود "همون کاری که فلان لپ تاپ انجام میده با قیمت 1 میلیون لپ تاپی با قیمت 10 میلیون هم انجام میده!""!! !!!...

یکی توضیح بده که چی باعث میشه یه برند از بقیه ی برند ها متمایز بشه؟؟؟
    Last edited by حمید031090; 12-08-2012 at 12:21.

داره خودمونی میشه h0p3's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

منظور من فقط کلاس و شیک بودن نبوووود...مثال من از لامبورگینی دلایل بر حسرت من برای داشتن این خودرو نییییییییییییییییست (این چه طرز تفکریه که شما ها دارید!!!!)
    اما دوست من این حرفایی که زدی رو بهتر بود من اضافه می کردم به عرایض خودم در بالا(در کنار همون مثال لامبورگینی و عشق صدای بلند موبایل داشتن ما ایرونیا ...و اینا)
    شما گفتی اسوس برای رفع ضعیفی صدا یه اسپیکر اکسترنال ارائه داده که میزاری کنار لپ تاپ و با صداش حال می کنی ...باشه منم گفتم این که چیزی نیست به جای اون اسپیکر یه سیستم پایونر بخر و...........
    دقیقا حق با شماست !!!خیلی از ما ایرونیا هنوز فرهنگ استفاده رو نداریم (موبایل رو برای صدای توپ می خریدیم...تبلت رو برای کلاس...و هزار و یه مساله دیگه
    اما راجع به این جملتون:
    هر چی شیکه و خوبه که آدم نباید پول براش خرج کنه و دلیل نمیشه که چیزه خوبی باشه!........
    نمی دونم ملاک خوب بودن رو اخر باید چی تعریف کنیم...
    ایا ملاک خوب بودن کالایی اینه که همه ازش استفاده می کنند !!!!پس اونجور باشه پراید الان تو ایران بهترینه!!!!!چون اکثرا پراید رو به عنوان یه ماشین کامل نگاه می کنن و خیلی ها هم دارن و فکرم می کنن بهترینه چون می گن :هم کولر داره !هم جدیداش فرمونش هیدرولیکه!! و تازه شم کم مصرفه!!!
    چون از کیفیت کار اطلاعی ندارن
    در ضمن من ادم متعصبی نیستم بارها شده که از مدل های سری g اسوس تعریف کنم مخصوصا g53 , g55 که اخره کولینگ و گرافیکن

یه بار تو یکی از تاپیک ها یکی اومده بود و گفته بود که : "کی گفته بنز ماشین خوبیه؟!!!چون فقط خوشگله ملت می خرنش..."در پایان هم گفته بود "همون کاری که پیکان انجام میده بنز هم انجام میده ......جابه جایی!!! مسافرت رفتن باهاش.."اخرشم گفته بود "همون کاری که فلان لپ تاپ انجام میده با قیمت 1 میلیون لپ تاپی با قیمت 10 میلیون هم انجام میده!""!! !!!...

یکی توضیح بده که چی باعث میشه یه برند از بقیه ی برند ها متمایز بشه؟؟؟
    اینکه کیفیت ساختش خوب باشه، ساپورتش خوب باشه( و راحت باشه!! نه اینکه مثلا بری تو سایتش و گیج بشی که کدوم درایور رو دانلود کنی... و اینکه مدت زمان خوبی هم داشته باشه، مثلا الان سونی لیست لپ تاپ هایی که درایور win 8 براشون میاد رو منتشر کرده...)، و اینکه هماهنگی قطعاتش خوب باشه، و همچنین قشنگ باشه و اینکه امکانات نرم افزاریش هم خوب باشه(مثلا اگه dvd rom یا یه قسمت از هارد رو یه مدت استفاده نکنی خاموش بشه، تنظیم نور و شدت wi-fi و و و ) و صفحش هم خوب باشه!
    فعلا همینا به ذهنم رسید...
    و اینکه بگم اصلا منظورم رو برند خاصی نبود...تو هر زمینه ای یه برند ی خوبه...

5. این کاربر از h0p3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

هنوزم F136 FG توی بازار پیدا میشن؟

کسانیکه خریدن راضی بودن؟

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

از نظر من سونی لپ تاپ های خوبی داره ولی متاسفانه تاچ پد هاش کیفیتی مناسبی نداره ولی از بقیه جهات خوبه اما لنوو در حال حاضر برترین برند نوت بوک زیرا غولی مثل IBM پشتش هست.

پروفشنال years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

کسی هست کاربر F137 HG باشه تعریف کنه خاصیتش چیه

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    در به در

پيش فرض

الهی در شب قبرم بسوزان ولی محتاج نامردان مگردان .....

اگه نباشه جاش خالی می مونه Daniel4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    ChargeOK.com

پيش فرض

دوستان نظرشون در مورد این چیه؟
    برای بازی و کارهای سنگین جوابگوست؟آدرس پاک شده از طرف سایت
    بجای ---------- بنویسین دیجی کالا .کام بصورت انگلیسی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

باتوجه به محصولات جدید سونی باز هم سری اف بهتر به نظر مییاد با بودجه ی 4 تومن چی مناسبه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام من این لبتاب و دارم ولی مشکلم باهاش اینه ک کارت گرافیکیش میگن 2 تاست و من نمیتونم ان وی دیاشو فعال کنم اگه میشه راهنماییم کنید
    بعد از اینکه ویندوز کامل بالا میاد نور صفحه نمایش کم میشه و تو نرم افزارا مشکل ددارم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •