تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: نمایشگر کدام برند از لپ تاپ ها چشم را کمتر اذیت میکنه؟ ( غیر از اپل!)

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون اسم : شهاب

پيش فرض نمایشگر کدام برند از لپ تاپ ها چشم را کمتر اذیت میکنه؟ ( غیر از اپل!)

سلام دوستان

حقیقتش من یه چند وقتیه چشمم بد جور نسبت به نور نمایشگر لپ تاپ حساس شده و قصد دارم لپ تابم (Lenovo S510) را عوضش کنم.

حالا سوالم اینه که به غیر از برند اپل، کدام لپ تاپ ها نمایشگرهایی دارن که چشم هارو کمتر اذیت میکنن؟

ممنون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان

حقیقتش من یه چند وقتیه چشمم بد جور نسبت به نور نمایشگر لپ تاپ حساس شده و قصد دارم لپ تابم (Lenovo S510) را عوضش کنم.

حالا سوالم اینه که به غیر از برند اپل، کدام لپ تاپ ها نمایشگرهایی دارن که چشم هارو کمتر اذیت میکنن؟

ممنون
    اگر اولویتت فقط همینه پس فقط دنبال لپتاپی باش ک پنل صفحه نمایشش IPS باشه و FULL HD
    ک لپتاپای سری N ایسوز اکثرا اینجورین و حدود 3.5 میلیون ب بعد قیمتشونه...قدرت سخت افزاریشونم بالاس...

3. این کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه یه انسان's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگر اولویتت فقط همینه پس فقط دنبال لپتاپی باش ک پنل صفحه نمایشش IPS باشه و FULL HD
    ک لپتاپای سری N ایسوز اکثرا اینجورین و حدود 3.5 میلیون ب بعد قیمتشونه...قدرت سخت افزاریشونم بالاس...
    ایتم باید اضافه کنید که برای شما که چشمتون اذیت میشه لب تاب هایی با صفحه نمایش مات انتخاب کنید مثل سری n , g asusکه پنلشون تقویت شده و واقعا خوبه در مورد صفحه نمایش های مات بقیه مارک ها باید تحقیق کنید

5. این کاربر از یه انسان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •