تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: Lenovo ThinkPad E540 - G یا Lenovo Thinkpad E555 - A

آخر فروم باز Amir_oscar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    خرم‌آباد

پيش فرض Lenovo ThinkPad E540 - G یا Lenovo Thinkpad E555 - A

سلام. دوستان من قصد داشتم Lenovo ThinkPad E540 - G رو بخرم که پردازنده‌ش Intel Core i3 4000M 2.40 GHz هست. اما حالا که اون ناموجود داشته و امروز Lenovo Thinkpad E555 - A با تخفیف 200 هزارتومنی پیشنهاد شگفت‌انگیز شده خیلی وسوسه شدم که این رو بخرم.
    اما چون پردازنده‌ی این مدل AMD Quad Core A8-7100 1.80GHz Up To 3.0 GHz هست خیلی شک دارم. خیلی از بدی و کم کیفیت بودن پردازنده‌های AMD شنیدم. نمی‌دونم حقیقت دارن یا نه. لطفاً راهنمایی‌م بکنید که وقت تنگه. ممنون.

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

با سلام . شما کاربردتون رو نگفتین .

قطعا E540 با پردازنده ی i3-4000M قوی تر عمل می کنه . اما اگر کاربردتون در حد استفاده روزمره عادی ( وبگردی ، تماشای فیلم ، گوش دادن به آهنگ ، آفیس و ... ) هستش ممکنه تفاوت زیادی نکنه . I3-3000M پردازنده پرمصرفتری نسبت به A8-7100 هستش ، لذا اگر قدرت زیاد براتون مهم نیست و مصرف باتری اهمیت داره ، ممکنه E555 به کار شما بیشتر بیاد

3. 2 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Amir_oscar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    خرم‌آباد

پيش فرض

با سلام . شما کاربردتون رو نگفتین .

قطعا E540 با پردازنده ی i3-4000M قوی تر عمل می کنه . اما اگر کاربردتون در حد استفاده روزمره عادی ( وبگردی ، تماشای فیلم ، گوش دادن به آهنگ ، آفیس و ... ) هستش ممکنه تفاوت زیادی نکنه . I3-3000M پردازنده پرمصرفتری نسبت به A8-7100 هستش ، لذا اگر قدرت زیاد براتون مهم نیست و مصرف باتری اهمیت داره ، ممکنه E555 به کار شما بیشتر بیاد
    ممنون. استفاده‌م علاوه بر وبگردی و فیلم و... کار با MATLAB و بازی فقط PES هست. و معمولاً در طول روز خیلی روشن نگه می‌دارم لپ‌تاپ رو. حدسم اینه که این AMD خیلی داغ بکنه با این شرایط!

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

ممنون. استفاده‌م علاوه بر وبگردی و فیلم و... کار با MATLAB و بازی فقط PES هست. و معمولاً در طول روز خیلی روشن نگه می‌دارم لپ‌تاپ رو. حدسم اینه که این AMD خیلی داغ بکنه با این شرایط!
    با این تفاسیر E540 اولویت بیشتری داره . توصیه می کنم گشتی در بازار هم بزنین ممکنه کانفیگ مورد نظرتون در بازار موجود باشه ( اگر توی همون سایت فروشنده جستجو کنین می بینین کانفیگ های دیگه از E540 موجوده فقط کانفیگ شما موجود نیست ، در ضمن می تونین تماس بگیرین و از احتمال موجود شدن این کانفیگ نیز سوال کنین )

6. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •