تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: لطفا راهنمایی فرمایید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شیراز

14 لطفا راهنمایی فرمایید

با سلام و احترام
    مدت 4 ماه هست که با دنیای برنامه نویسی تحت وب آشنا شدم خواهشمند است نسبت به نتیجه هایی که بدست آوردم من رو راهنمایی فرمایید.

نتیجه 1: با استفاده از php و css و html5 و یه کم JS سایت سازی کنم (سرعت ساخت بسیار پایین - رعایت نکات امنیت سخت)
    نتیجه 2: به جای php بیشتر از فریمورک php مثل yii2 و به جای css بیشتر از فریمورک css مثل bootstrapt و html5 و یه کم JS سایت سازی کنم (سرعت ساخت خوب - رعایت نکات امنیت بصورت خودکار در فرمورک هست)
    نتیجه 3: وردپرس را بکار گیرم. از پلاگین نویسی برای نیازهای برنامه نویسی استفاده کنم. از قالب سازی و ترجمه قالب برای ظاهر سایت استفاده کنم. یه کم css و یه کم JS و یه کم html5 چاشنی سایت شود (سرعت ساخت خیلی زیاد - رعایت نکات امنیت بصورت خودکار در وردپرس هست)

2. این کاربر از zigleri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن طراحی صفحات وب tabriz-info's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    هالیکارناسوس

پيش فرض

با سلام و احترام
    مدت 4 ماه هست که با دنیای برنامه نویسی تحت وب آشنا شدم خواهشمند است نسبت به نتیجه هایی که بدست آوردم من رو راهنمایی فرمایید.

نتیجه 1: با استفاده از php و css و html5 و یه کم JS سایت سازی کنم (سرعت ساخت بسیار پایین - رعایت نکات امنیت سخت)
    نتیجه 2: به جای php بیشتر از فریمورک php مثل yii2 و به جای css بیشتر از فریمورک css مثل bootstrapt و html5 و یه کم JS سایت سازی کنم (سرعت ساخت خوب - رعایت نکات امنیت بصورت خودکار در فرمورک هست)
    نتیجه 3: وردپرس را بکار گیرم. از پلاگین نویسی برای نیازهای برنامه نویسی استفاده کنم. از قالب سازی و ترجمه قالب برای ظاهر سایت استفاده کنم. یه کم css و یه کم JS و یه کم html5 چاشنی سایت شود (سرعت ساخت خیلی زیاد - رعایت نکات امنیت بصورت خودکار در وردپرس هست)

اینا نتیجه نیستن اینا یک انتخاب سلیقه ای هستند

شاید اینایی که گفتید انتخاب و سلیقه خیلی ها باشه ولی نتیجه قطعی محسوب نمیشه

شما با همون نتیجه 1 شروع کن بعد که روال کار دستتون اومد برو سراغ نتیجه گیری های بعدی

ممکنه بعدا نظرت عوض بشه و بخوای انتخاب های دیگه ای داشته باشی

4. این کاربر از tabriz-info بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

فکر کنم تا حدودی روال کار رو میدونم (برنامه نویس دلفیم)

با توجه به زمانی که صرف ساخت سایت میشه و همچنین رعایت نکات امنیتی مثل حملات اس کیو ال و
    اینکه خودم به تنهایی هم باید طراح باشم هم گرافیست وهم برنامه نویس بازم به نظرتون انتخاب اول رو دنبال کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •