تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: درخواست اموزش الگوریتم و فلوچارت

کاربر فعال انجمن بازی های آنلاین و شبکه ای Fusi0n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض درخواست اموزش الگوریتم و فلوچارت

سلام دوستان من اموزشی عالی میخوام برای الگوریتم و فلوچارت خیلی خوب توضیح داده باشه از پایه و اصول و شیوا
    داخل اینترنت خیلی جستوجو کردم اموزش هایی بود ولی اصلا بخوبی توضیح داده نشده بود

2. این کاربر از Fusi0n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه IR Brand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

منم خیلی دنبال این آموزش گشتم
    اما آموزش هایی که در نت موجوده ، خیلی گنگ توضیح داده شده و گام به گام نیست

پروفشنال shengo_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام دوستان من اموزشی عالی میخوام برای الگوریتم و فلوچارت خیلی خوب توضیح داده باشه از پایه و اصول و شیوا
    ببینید مطالب لینک های زیر به دردتون میخوره؟

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در لینک اول * ها رو پاک کنید
    Last edited by shengo_k; 16-02-2015 at 21:39.

5. 3 کاربر از shengo_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

بله این اموزش دیدم ولی بازهم کامل نیست اصلا پایه ای شروع نمیکنن و مثل بقیه اموزش ها بعد چند مثال ساده مثال پیچیده شروع میکنن
    من دنبال کتاب هستم
    یا حتی اگر اموزشگاه خوب باشه حاضرم شرکت کنم

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

بله این اموزش دیدم ولی بازهم کامل نیست اصلا پایه ای شروع نمیکنن و مثل بقیه اموزش ها بعد چند مثال ساده مثال پیچیده شروع میکنن
    من دنبال کتاب هستم
    یا حتی اگر اموزشگاه خوب باشه حاضرم شرکت کنم
    معذرت تمامی کتاب های موجود در سطح نت به صورت PDF هستن و هیچ انتشاراتی(که کتاب ها رو بزاره رو اینترنت) کتابی در این زمینه بیرون نداده شما باید همه کتاب هارو نگاه کنید ببینید کدام به طور کامل نوشته شده است همچنین اگر دوستی دارید که رشتش کامپیتور نرم افزار یا آی تی باشه معمولا یه درس دارن تو دانشگاه به نام الگوریتم و فلوچارت یا بعضی از استادهاشون ترم های اول به جای کد نویسی فقط الگوریتم نویسی کار میکنن باهاشون میتونید جزوه ها و مثال ها رو ازشون بگیرید و مشکلتون رو حل کنید

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

معذرت تمامی کتاب های موجود در سطح نت به صورت PDF هستن و هیچ انتشاراتی(که کتاب ها رو بزاره رو اینترنت) کتابی در این زمینه بیرون نداده شما باید همه کتاب هارو نگاه کنید ببینید کدام به طور کامل نوشته شده است همچنین اگر دوستی دارید که رشتش کامپیتور نرم افزار یا آی تی باشه معمولا یه درس دارن تو دانشگاه به نام الگوریتم و فلوچارت یا بعضی از استادهاشون ترم های اول به جای کد نویسی فقط الگوریتم نویسی کار میکنن باهاشون میتونید جزوه ها و مثال ها رو ازشون بگیرید و مشکلتون رو حل کنید
    سلام
    ممنون
    بله درست میگید من منظورم PDF نبود اگر کتاب خوب باشه حتما میخرم
    والا خودم رشته IT هستم و این درست در مبانی کامپیوتر داریم ترم پیش استاد اومد یه جزوء پر اشکال داد خودش نفهمید چی دارس داد پیچوند رفت اخر اکثریث افتادیم
    این در من تو رایانه کار درجه 1 خودنه بودم و نمره خوبی گرفتم ولی خیلی کمتر بود
    معلم خصوصی باشه بیاد من حاضر اگر کسی میشناسید که واقعا تو برنامه نویسی الگوریتم وارد معرفی کنید ممنون میشم ؟!

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام
    ممنون
    بله درست میگید من منظورم PDF نبود اگر کتاب خوب باشه حتما میخرم
    والا خودم رشته IT هستم و این درست در مبانی کامپیوتر داریم ترم پیش استاد اومد یه جزوء پر اشکال داد خودش نفهمید چی دارس داد پیچوند رفت اخر اکثریث افتادیم
    این در من تو رایانه کار درجه 1 خودنه بودم و نمره خوبی گرفتم ولی خیلی کمتر بود
    معلم خصوصی باشه بیاد من حاضر اگر کسی میشناسید که واقعا تو برنامه نویسی الگوریتم وارد معرفی کنید ممنون میشم ؟!
    الگوریتم نویسی کار خیلی پیچیده و سختی نیست خیلی آسونه فقط باید اصولشو یاد بگیرید فک نکنم اونقدر مشکل باشه که نیاز به کلاس خصوصی داشته باشید من خود تو درس برنامه نویسی ویرژال بیسیک استاد که اومد سر کلاس گفت برنامه نویسی(کد نویسی) خیلی مهم نیست چون یه زبانه با یکی دو روز آدم میشه زبان های مختلف رو یاد بگیره مهم الگوریتم نویسیه که تو همه مشترکه واسه همین کل ترم رو مشغول الگوریتم نویسی بودیم فقط دو جلسه آخر کدهای ویرژال بیسیک رو یاد داد شما ببینید جزوه های اساتید دانشگاهتون مال دانشجو های دیگه یا از انتشارات دانشگاه چیزی پیدا میکنید که خوب باشه یا نه اگه نبود به من پیام خصوصی بدید جزوه خودم رو براتون میفرستم

10. این کاربر از shengo_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال ویندوز milad.xp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    I.R.IRAN

پيش فرض

منم خیلی دنبال این آموزش گشتم
    اما آموزش هایی که در نت موجوده ، خیلی گنگ توضیح داده شده و گام به گام نیست

با سلام
    اینو مربی ما که من با ایشون VB و پاسکالو داشتم معرفی کردن:
    الگوریتم و فلوچارت- شهریار رسولی

یاعلی
    Last edited by milad.xp; 23-08-2015 at 21:20.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •