تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: ماشين حساب

آخر فروم باز koroshfe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Santiago Bernabeu

پيش فرض ماشين حساب

سلام دوستان
    خسته نباشيد
    اميدوارم در رابطه با انتخاب ماشين حساب مناسب كمكم كنيد
    ماشين حساب هايي مثل Algebra fx 2.0 Plus و Classpad و اين ها خيلي حرفه اي هستند
    من بيشتر مد نظرم حل معادلات ديفرانسيلي و انتگرال گيري معين و نامعين و اينجور چيز هاست
    و از نظر ظاهري بيشتر شبيه Algebra باشه ، يعني لمسي نباشه و صفحه نمايش بزرگي نداشته باشه
    ماشين حساب هايي هستن كه قدرت اصليشون توي اين مقوله ها باشه ؟
    علت اصلي اينكه Algebra رو انتخاب نمي كنم قيمتش هست كه به نظرم كمي زياده
    و در كل برام مهم نيست از چه برندي باشه ، Casio يا Canon يا TI و ... هيچ فرقي نمي كنن برام
    ممنون مي شم راهنماييم كنيد
    با تشكر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

بهترین ماشین حساب برای آنالیز عددی TI-Nspire CX CAS با باتری قابل شارژ هست. اما دستورات برنامه نویسی گرافیک نداره. خواستی بگیری تو اینترنت ببین آخرین ورژن سیستم عاملش چیه مواظب باش فروشنده جنس چند سال قبلو بهت نده مال من 3.6.0.550 هست بد نیست ولی اخیرا ورژن 4 سیستم عامل هم اومده.
    اگه میخای هم آنالیز عددی و هم گرافیک رو داشته باشی TI-89 titanium بخر. این ماشین حساب از لحاظ سرعت بعد از Ti-nspire cx cas قرار داره. اسمبلی هم اجرا میکنه و میتونی بازی بسازی و تو ماشین حساب اجرا کنی. به نظر من این از همش بهتره.
    casio classpad هم هست که جدیدا صفحه رنگی اومده من ندیدمش اگه خواستی classpad بخری دقت کن که ورژن سیستم عاملش 03.06.0000 یا بالاتر باشه چون ورژن های قبلی ضعف های برنامه نویسی دارن و اصلا به درد نمیخورن. خودت هم میتونی سیستم عاملش رو ارتقا بدی. مال من classpad300 هست که سیستم عاملش رو ارتقا دادم.

3. 2 کاربر از Mathematica6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

تا جایی که بنده اطلاع دارم مدل های پایین تر از کاسیو الجبرا قابلیت انتگرال نامعین و محاسبات پارامتری را ندارند

اگر این دو مورد چندان براتون مهم نیست مدل کاسیو 5800 رو پیشنهاد میکنم

5. 2 کاربر از SNOW PATROL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز koroshfe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Santiago Bernabeu

پيش فرض

بهترین ماشین حساب برای آنالیز عددی TI-Nspire CX CAS با باتری قابل شارژ هست. اما دستورات برنامه نویسی گرافیک نداره. خواستی بگیری تو اینترنت ببین آخرین ورژن سیستم عاملش چیه مواظب باش فروشنده جنس چند سال قبلو بهت نده مال من 3.6.0.550 هست بد نیست ولی اخیرا ورژن 4 سیستم عامل هم اومده.
    اگه میخای هم آنالیز عددی و هم گرافیک رو داشته باشی TI-89 titanium بخر. این ماشین حساب از لحاظ سرعت بعد از Ti-nspire cx cas قرار داره. اسمبلی هم اجرا میکنه و میتونی بازی بسازی و تو ماشین حساب اجرا کنی. به نظر من این از همش بهتره.
    casio classpad هم هست که جدیدا صفحه رنگی اومده من ندیدمش اگه خواستی classpad بخری دقت کن که ورژن سیستم عاملش 03.06.0000 یا بالاتر باشه چون ورژن های قبلی ضعف های برنامه نویسی دارن و اصلا به درد نمیخورن. خودت هم میتونی سیستم عاملش رو ارتقا بدی. مال من classpad300 هست که سیستم عاملش رو ارتقا دادم.
    من مد نظرم نیست که حتماً بهترین باشه
    ماشین حسابی نیست که از نظر آنالیز عددی کامل باشه ( محاسبه ی عددی مختلط و انتگرال و دیفرانسیل نامعین و ... ) اما قیمت مناسب تری داشته باشه ؟
    ماشین حساب هایی از این دست همگی با مراحل حل می کنند ؟ یعنی Step-by-Step هستن ؟
    ممنون از پاسخ گویی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

TI-89 Titanium

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •