تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 59 از 59

نام تاپيک: عاقبت چشم چرونی داخل اتوبوس !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Sh-Meteor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    بهارستان

پيش فرض

سلام دوستان

بزارید یک چیزی رو روشن کنم .

1- اول بگم اون مرد و زن یک بچه حدودا 4-5 ساله داشتند .

2- خیلی ها تو این تاپیک گفتند کار اون مرد که کتگ زده ، اشتباه بوده ...خب اگر اشتباه بوده پس باید چی کار میکرده ؟؟؟؟؟؟؟؟ به 2 تا حیوان صفت که به زن که

ازدواج کرده و بچه داره چشم چرونی میکنن باید تشکر کررررررررد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام

اون بچه ای که میگین، همراه اون خانوم بودن؟
    منظورم اینه که راهی وجود داشت که اون پسر ها بفهمن اون خانوم بچه داشته؟

آخر فروم باز Amin.P30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اگر اونطوری که شما تعریف میکنید زدش که خیلی زیاده روی کرده.
    خودش رو توی بد مشکلی انداخته.

پروفشنال neon_91's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری

پيش فرض

اول باید بگم اونایی که میگن دمش گرم که اونو زده باید بگم که حرفشون اشتباه است ناراحت نشید بله می دونم جامعه ما جوری است که خیلی از مردا ی متاهل از این اتفاقات دل چرکین هستند به خاطر اینکه این اتفاقات زیاد براشون اتفاق افتاده خانوما که ماشاالله باید خون گریه کنند.این اتفاقی که دوستی تعریف کرد در مورد کتک خوردن یه مرد جلو همسرش توسط 2 3 تا مرد و اتفاقاتی از این دست باعث میشه که خیلیا به کار اون مرد که اومد کتک زد به دیده مثبت نگاه کنند. و اونو تایید کنند که خب خیلی نارحت کننده است.البته منظور من این نیست که مرده مثل سیب زمینی وایسته هیچی نگه بهرحال می تونه برخورد کلامی تندی داشته باشه به جای برخورد فیزیکی و مثلا بگه دوست داری کسی به کسی که دوسش داری اینطوری متلک بندازه و سعی کنه بفهمونه که این کار زشته.وقتی که کسی جواب متلک رو کتک زدن درحد مرگ بدونه باید هم وضع جامعه اینطوری باشه.می دونم حرفای منو خیلیا تایید نمی کنند ولی فقط به این فکر کنید که آیا با کتک زدن از تعداد افراد چشم چرون کم خواهد شد و یا برعکس اون فرد رو جسورتر میکنه که مرحله بعد به جای چشم چرونی زن طرفو بلند کنه.
    Last edited by neon_91; 26-02-2015 at 22:33.

آخر فروم باز mf.designing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz city

پيش فرض

اول باید بگم اونایی که میگن دمش گرم که اونو زده باید بگم که حرفشون اشتباه است ناراحت نشید بله می دونم جامعه ما جوری است که خیلی از مردا ی متاهل از این اتفاقات دل چرکین هستند به خاطر اینکه این اتفاقات زیاد براشون اتفاق افتاده خانوما که ماشاالله باید خون گریه کنند.این اتفاقی که دوستی تعریف کرد در مورد کتک خوردن یه مرد جلو همسرش توسط 2 3 تا مرد و اتفاقاتی از این دست باعث میشه که خیلیا به کار اون مرد که اومد کتک زد به دیده مثبت نگاه کنند. و اونو تایید کنند که خب خیلی نارحت کننده است.البته منظور من این نیست که مرده مثل سیب زمینی وایسته هیچی نگه بهرحال می تونه برخورد کلامی تندی داشته باشه به جای برخورد فیزیکی و مثلا بگه دوست داری کسی به کسی که دوسش داری اینطوری متلک بندازه و سعی کنه بفهمونه که این کار زشته.وقتی که کسی جواب متلک رو کتک زدن درحد مرگ بدونه باید هم وضع جامعه اینطوری باشه.می دونم حرفای منو خیلیا تایید نمی کنند ولی فقط به این فکر کنید که آیا با کتک زدن از تعداد افراد چشم چرون کم خواهد شد و یا برعکس اون فرد رو جسورتر میکنه که مرحله بعد به جای چشم چرونی زن طرفو بلند کنه.
    داش حرف تو هم درست اما من شخصا همچین برخورد تندی رو تایید نکردم و نمیکنم ولی باید اینم بگم که ایجاد مزاحمت ، هتک حرمت و تجاوز روحی ویا جسمی بدترین و زشت ترین کارائی هست که یه بشر میتونه انجام بده اما دفاع از خود و خانواده و حریم خصوصی یه چیزی عادی هست و حق هر آدمی اما کم و کیفیش و میزانش باید انسانی باشه همونطوری که برخی جوامع حتی حتی اجازه استفاده از اسلحه برا دفاع از حریم خانواده رو میدن !!
    باید بگم که هرکسی کار خلاف انسانی میکنه باید این انتظارم داشته باشه که شاید کسی باشه که اعصابی نداشته باشه برخوردی بدی که نباید بشه بشه ! پس اشتباه اول رو هرکسی میکنه بیشتر مقصره .
    بزرگترین مشکل در این موارد همون مشکلات زیاد فرهنگی هستش ! خاطرم هست یکبار در دانشگاه همچین مشکلی هم برا من در قبال خانوادم افتاد متاسفانه. من خیلی به خودم فشار آوردم که خودم رو کنترل کنم سعی کردم به تذکر شدید لسانی اکتفا کنم ، به یارو گفتم آخه مگه خودت خانواده نداری ، کسی مزاحم خواهرت ، مادرت و... بشه چه حالی داری ؟ چی میگی ؟! حقت هست که ....! طرف در کمــــال وقاحت برگشت گفت مادرم و خواهر مال تو هرکاری دوست دارین باهم بکنین !!! یعنی من به همچین آدمی دیگه چی بگم ؟! اصلا آدم بگم ؟! دیگه کم مونده بود که بد درگیر شیم که خوشبختانه یا متاسفانه! دوستام جلوم رو گرفتن

پروفشنال Mehrshad-msv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    زمین - کرج

پيش فرض

این رفیقمون کلا عقلش تعطیل بوده به خاطر بچگی دو تا جوون بیست ساله گور خودش رو کند یه عده هم یاد گرفتند تا هر چی میشه ربطش میدن به غیرت آخه کتک زدن دو تا بچه غیرت میخواد از نگاه اسلامی هم بخوای نگاه کنی کلی حدیث و روایت هست
    حضرت محمد (ص) : نیرومند بودن به کشتی گرفتن نیست نیرومند فقط کسی است که هنگام خشم خود را نگه دارد
    اگه طرف مشکل جدی براش پیش نیاد باید نزدیک صد ملیون دیه بده چند سالی هم تو زندان آب خنک بخوره اونجا هم وقتی رفت توالت تمیز کرد میفهمه غیرت یعنی چی
    بجاش مرد می میره، ببخشید می پوسد در زندان
    باید مرد بود هرچند الان زن و مرد نداریم دیگه... به خودمم ایراد می گیرما نگید خودشو بالا گرفت غیرت یا همون حساس بودن فقط ناموس نیست در خیلی چیزهاست مثل تعصب و غیرت خواهر نسبت به برادر و یا مادر به فرزند و ... پس غیرت فقط نمی تواند مخصوص مردان باشد. نوعی شجاعت است. و شجاعت این یارو موافقم یکم از حدش زده بیرون و کار دست خودش داده... باید محکم و کلامی و نگاهی!! رفتار می کرد.. ببخشید اینو می گم ولی واقعیت جهان سوم همونه. باید مثل سگ که حیوان نجیبیست با شاشیدن منطقه خودت رو مشخص کنی تا عواقب بعدی پیش نیاد چون همه آدما در ناحیه فرهنگ رو هنوز چیز سوسولی! می دونن پس به بی فرهنگی بیشتر ارج مینهند الی ....

6. این کاربر از Mehrshad-msv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Rhodes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    شیـــــSHZـــــراز

پيش فرض

اون دو تا پسر کار اشتباهی کردند و اصلا پسندیده نیست.کار اون اقا هم به این شدت نباید صورت می گرفت.شاید با دو تا تو گوشی و تو سری و انداختنشون بیرون از اتوبوس بهتر بود تا این طوری کتک کاری کنند.
    من نمیدونم ظاهر اون خانم چه طوری بوده.ولی هر طوری هم که بوده باشه کلا بعضی ادم ها مشکل روانی دارند.به شخصه دیدم که افرادی هستند که اصلا به ظاهر کاری ندارند.چادری مانتویی سرشون نمیشه تیکه رو میندازند.وقتی خانومی میاد سرشون میشه عین آهنربا ! دقیقا از جلوشون تا وقتی که خانم رد میشه سرشون 180 درجه میچرخه.
    همین متلک هایی که به خانم ها گفته میشه آن چنان تاثیر رویجی بدی روشون که داره که جبران ناپذیره.
    نه فقط در افراد جوان این هست بلکه توی افراد مسن هم دیده میشه.
    نقل قول میکنم از یه خانم :
    " یه بار سوار تاکسی بودم که راننده حدود 50 اله بود.اصلا حواسش به جلو نبود و فقط از اینه صندلی پشت رو دید می زند و برای همین به شدت بد رانندگی میکرد که چن مورد نزدیک بود تصادف کنه.بهش گفتم بزن کنار میخام پیاده شم و بار اول اعتنا نکرد.بار دوم زد کنار.کرایه رو دادم و منتظر بقیه ش نشدم و سریع پیاده شدم و در رو بستم.اون موقع بود که راننده با بدترین الفاظ رکیک و زشت شروع به متلک و فحاشی کرد."
    من اون خانم رو میشناسم و مطمئن باشید که ظاهرشون کاملا متین هست و اصلا زننده نیست.
    مشکل جامعه خیلی ریشه ای تر هست تا با دو تا تو سری و کتک کاری درست بشه.

8. 2 کاربر از Rhodes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه bestmovie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

بجاش مرد می میره، ببخشید می پوسد در زندان
    باید مرد بود هرچند الان زن و مرد نداریم دیگه... به خودمم ایراد می گیرما نگید خودشو بالا گرفت غیرت یا همون حساس بودن فقط ناموس نیست در خیلی چیزهاست مثل تعصب و غیرت خواهر نسبت به برادر و یا مادر به فرزند و ... پس غیرت فقط نمی تواند مخصوص مردان باشد. نوعی شجاعت است. و شجاعت این یارو موافقم یکم از حدش زده بیرون و کار دست خودش داده... باید محکم و کلامی و نگاهی!! رفتار می کرد.. ببخشید اینو می گم ولی واقعیت جهان سوم همونه. باید مثل سگ که حیوان نجیبیست با شاشیدن منطقه خودت رو مشخص کنی تا عواقب بعدی پیش نیاد چون همه آدما در ناحیه فرهنگ رو هنوز چیز سوسولی! می دونن پس به بی فرهنگی بیشتر ارج مینهند الی ....
    دوست من مشکل ما ایرانی ها اینه که به هیچ چیز اعتقاد کامل و واقعی نداریم اگه طرف خیلی ادم مذهبی و حذب اللهی هم باشه این کارش محکومه همونطور که حدیث پیامبر رو گذاشتم از نظر من این آدم اینقدر بیشعور بوده که جلو اون همه آدم زن خودش افتاده به التماس کردن و حرمت زن خودش رو هم نگه نداشته پس بحث غیرت اینجا از نظر من چرت و پرت بیش نیست غیرت جایی معنی پیدا میکنه که شرف و حیثیت و اعتقادت در خطر باشه
    طرف با یک سیلی هم میتونست جواب کار اون دو تا جوون رو بده ولی به جاش طرف رو به قصد کشت زده اونم جوون 20 ساله که این رفتارش هر چند نادرست اقتضا سنش بوده حالا اگه یک مرد گردن کلفت هم بود همینجور راکی میشد این آقای غیرتی خدا میدونه

10. 2 کاربر از bestmovie بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام. متاسفانه یا خوش بختانه من با همه ی حرفای دوستان مخالفم.

چرا باید اون خانوم وایسه که آقاشون بیاد درگیر بشه با اون پسرا بگه چرا فلان کارو میکنی؟؟

خودش زبون نداره ؟؟‌ ارزش واسه خودش قائل نیست ؟
    چرا یک خانومی که ازدواج کرده هیچ وقت (‌دقیقا هیچ وقت )‌این اجازه روبه خودش نمیده که در حضور شوهرش از خودش دفاع کنه ؟؟؟‌ زشته ؟؟‌
    به نظر من بیشتر از کار اون پسرا و اون مرده ٬ کار زنه اشتباه بود.
    چرا باید وایسه ببینه که طرف داره اینطوری نگاه میکنه و هیچی نگه که مثلا به شوهر خودش بگه ( یا انقدر هیچی نگه که شوهرش بفمه ) که این آقا داره نگاه میکنه به من . بعد خوب معلومه که شوهر طرف عصبانی میشه
    جای این همه داستان و برنامه اون زن اگر کمی از خودش جذبه و اعتماد به نفس داشت جای این همه برنامه خودش میرفت حرفشو رک میزد!!!
    نه دعوا میشد نه هیچی. اونا هم شرمنده میشدن موضوع هم تموم میشد میرفت اون مرده هم حتی لذت می برد که زنش میتونه از خودش دفاع کنه !!!

12. 3 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Masoud-2014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

پدری از اون ضارب در بیارن که نگو ...
    دیه ای واسش ببرن که نگو ...
    با این اوصافی که دوستمون از ضرب و شتم تعریف کردن یارو قطعا زیاده روی کرده بود و میتونست از طریق قانونی اقدام کنه

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •