تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: راهنمایی برای اتچ فایل mdf اس کیو ال

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض راهنمایی برای اتچ فایل mdf اس کیو ال

من برای اتچ کردن فایلم به error برخورد کردم کسی هست به من یاری برسونه

""an error occurred when attaching databases.click the hyperlink inthe messege cloumn for details"""""

مدیر انجمن طراحی صفحات وب tabriz-info's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    هالیکارناسوس

پيش فرض

من برای اتچ کردن فایلم به error برخورد کردم کسی هست به من یاری برسونه

""an error occurred when attaching databases.click the hyperlink inthe messege cloumn for details"""""
    خوب اونجا کلیک کن ببین تو detail چی مینویسه اونو بزار اینجا تا بهتر بتونیم راهنمائی کنیم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    گناباد

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید

برای این که بتونید فایل مای اس کیو ال خودتون رو انتقال بدید یا کپیش کنید ابتدا باید در اس کیو ال سرور کانفیگیوریشن ابتدا سرویس اس کیو ال سرور و غیر فعال کنید سپس فایل برای انتقال/کپی ازاد می شود...

ولی این روش زیاد جالب نیست که بخواهید فایل ام دی اف رو اتچ کنید...

اگر از من بپرسید می گم برید توی خود اس کیو ال اون جا روی بانک اطلاعاتی که می خواهید اون و بکاپ بگیرید روی اون کلیک راست کنید سپس گزینه تسک رو انتخاب کنید بعدش گزینه جنریت اسکریپت یک ویزارد میاره و اون ویزارد و کامل کنید
    سپس یک فایل اس کیو ال برای شما خروجی می گیره

شما اگر همون فایل اس کیو ال رو توی کوئری اجرا عیناً تمام جداول / دیتابیس ها / ارتباطات و ... هم به همراهش ساختعه می شه

ففط کافیه فایل اس کیو التون رو توی نوت پد باز کنید تا کدهای اسکیو ال اون و بتونید ببینید
    این روش به اصطلاح خیلی بهینه شده هستش و من این راه به شما پیشنهاد می کنم ولی اگر خواستید فایل اس کیو ال رو اتچ کنید باید شرایط زیر در سیستمتان برقرار باشد تا بتونید این کار و انجام بدید

اگر روی سیستم شما به عنوان مثال اس کیو ال سرور 2014 نصب هست ولی از ویژوال استودیو 2012 استفاده می کنید شما نمی توانید فایل اس کیو ال خود را اتچ کنید زیرا توسط اس کیو ال خطای عدم پشتیبانی در یافت می کنید ولی می توانید به جداول / سطرها و ستون های اون از طریق کوئری یا کد نویسی دسترسی داشته باشید
    اگر شما با نسخه اس کیو ال بالاتر کار می کنید ولی نسخه اس کیو ال طرف پایینه به مشکلات خیلی فجیعی بر می خورید...

پس بهترین روش همون روش دومی بود که خدمتتون عرض کردم

موفق و پیروز باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •