تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: کسی کــتــابــه "خــلاء مــوقــت" ، آخرین اثر "جی.کی.رولینگ" ، نویسنده ی سری کتاب های "هری پاتر" رو خونده؟!!

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

13 کسی کــتــابــه "خــلاء مــوقــت" ، آخرین اثر "جی.کی.رولینگ" ، نویسنده ی سری کتاب های "هری پاتر" رو خونده؟!!

سلام دوستان
    خسته نباشید
    راستش من از عاشقان و دیووانه های سری کتاب های هری پاتر با قلم رویایی "جی.کی رولینگ بودم؛خصوصا 2 کتاب آخرش با عنوان "هری پاتر و شاهزاده ی دورگه" و "هری پاتر و یادگاران مرگ" .
    واسه همین بعد از انتشار اولین کتاب غیر هری پاتری جی.کی رولینگ که به سبک کاملا متفاوت از هری پاتر و واسه رده سنی بزرگسالان نوشته شده بی درنگ بعد از انتشار ترجمه ی خانم ویدا اسلامیه این کتاب رو خریدم؛اما تا همین چند روز پیش وقت نکردم این کتاب رو در این 1 سال بخونمش؛
    2 روزه شروع کردم به خوندن این کتاب؛تقریبا 100-120 صفحه از کتاب رو خوندم؛ولی تا اینجاش چیزی در حد فاجعه بوده؛یعنی اصلا علاقه ای به خوندن ادامه ی کتاب ندارم از بس ضعیف بوده.
    میخواستم بدونم کسی این کتاب رو کامل خونده؟آیا در ادامه داستان بهتر و جذاب تر میشه یا با همین روند کسل کننده به پایان خواهد رسید؟آیا ارزش خوندن ادامه ی داستان رو داره؟یا بهتره وقتم رو سر یه کتاب دیگه بذارم؟

با سپاس و درود...

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

من این کتاب را نخواندم اما شاید این دو نوشته بتونه به شما کمک کنه :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •